Galatasaray - Fenerbahçe | STSL 26.Hafta Erteleme Maçı | Haber Ve Yorumlar

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Aziz bahçe'den bu kadar Beşiktaşın sampaiyonlugu hayırlı olsun

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Diego'yu elimizden alıp Sosa'yı almamızı sağlayan bunla yetinmeyip Van Persie'yi elimizden alıp Mario Gomez'i almamızı sağlayan Aziz Başkan ARO

Şampiyonluk için daha çok erken 2 takım da puan kaybedecektir.

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
işte bunları atamadılar yazık be yazık
Cf8cUs1WcAEhV7x.jpg

Cf8cUtdUsAA2V5W.jpg

Cf8cUttUYAIYKPv.jpg

bizim efsane Alex imiz vardı be 10 numara; şimdi 10 numarayı giyen rezil herif yılda 4 milyon alıyor yazık günah ya
Cf8a7uFWEAI_R7i.jpg

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Sözün tükendiği noktaya gelmişiz, gurur duyalım! Gurur verici bir futbol oynadık çünkü!

http://m.fanatik.com.tr/2016/04/13/jan-riekerink-oyundan-gurur-duydum-1227804

@Danger UA! @Doğu @MEnes @sürgünüm @Polat Şaşmaz
Dalga geçiyor ya da Galatasaray'ın büyüklüğünden haberi yok bu adamın. 90 dakikada 3 şut çekmişsin kendi evinde. Tam tersine gurur kırıcı bir futbol ama öyle derler mi işlerine gelmez ki.

Eyvah ki ne eyvah Atletico attı. Gelde bunun altından kalk şimdi. Adamlar 60 dakika yaslanırlar şimdi :T:

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Sözün tükendiği noktaya gelmişiz, gurur duyalım! Gurur verici bir futbol oynadık çünkü!

http://m.fanatik.com.tr/2016/04/13/jan-riekerink-oyundan-gurur-duydum-1227804

@Danger UA! @Doğu @MEnes @sürgünüm @Polat Şaşmaz
Yuh arkadaş sahadaki Galatasaray'ı tanıyamadım. Gerçi kaç haftadır böyle oynuyorsunuz şaşırmadık yani. Belki taraftar gazıyla ve futbol sertliğe dönerse oynarlar dedik ama o da olmadı. Futbolcular fizik kondisyon olarak bitik, az koşan futbolcunun adalesi sertleşiyor. Daha fazla koşan emin ol sakatlanır bu futbolcular demek ki hiç çalışmıyor. Galatasaray bu kadar kötü olunca Fenerbahçe iyi gözüktü ama oyundan alınan Alper dışında pek de etkili olan yoktu. Van Persie, Nani ve sonradan oyuna giren Fernandao ve Diego rezaletti.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Senin ben tipini s.. :D Ulan böyle vasıfsız adamlar bu kulüpte teknik direktörlük yapıyor Galatasaray'ın evlatları dururken. Yazıklar olsun...

Aman evlat filan karıştırmayalım, Hamza'yı da gördük evlat ayağına mahvetti takımı. Zamanında Bülent Korkmaz da kan ağlatmıştı.
Takımın başta başkan ve yönetim olmak üzere sıfırdan yeniden yapılandırılması dışında hiçbir çözüm göremiyorum, isterse Morinhou gelsin bir fayda etmez. Tıpkı 2011-12 sezonu gibi küllerinden doğması gerekiyor takımın. Eğer önümüzdeki sene için de yine aynı yönetim aynı kadro devam eder hatta kadrodan bile kan kayıpları verip daha da zayıf kadroyla devam edersek, 2017-2018 sezonunda takımımızı TRT'de görecek olmak şaşırtmaz. :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
işte bunları atamadılar yazık be yazık
Cf8cUs1WcAEhV7x.jpg

Cf8cUtdUsAA2V5W.jpg

Cf8cUttUYAIYKPv.jpg

bizim efsane Alex imiz vardı be 10 numara; şimdi 10 numarayı giyen rezil herif yılda 4 milyon alıyor yazık günah ya
Cf8a7uFWEAI_R7i.jpg
Diego'yu en başından beri istemiyordum, sırf zarar. Kulüp tarihinin en kötü transferlerinde üst sıralara oynar aldığı ücret işin içine katılırsa. :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Aman evlat filan karıştırmayalım, Hamza'yı da gördük evlat ayağına mahvetti takımı. Zamanında Bülent Korkmaz da kan ağlatmıştı.
Takımın başta başkan ve yönetim olmak üzere sıfırdan yeniden yapılandırılması dışında hiçbir çözüm göremiyorum, isterse Morinhou gelsin bir fayda etmez. Tıpkı 2011-12 sezonu gibi küllerinden doğması gerekiyor takımın. Eğer önümüzdeki sene için de yine aynı yönetim aynı kadro devam eder hatta kadrodan bile kan kayıpları verip daha da zayıf kadroyla devam edersek, 2017-2018 sezonunda takımımızı TRT'de görecek olmak şaşırtmaz. :)
Ben de evlat, vefa olaylarını sevmem de bu maç için geçici olarak bu Hollandalı köylü geleceğine Hakan Ünsal veya Ergün Penbe gelmeliydi.

Bu arada evlat falan diyoruz ama Fatih Terim de kulübün evladıdır onu da es geçmeyelim :) O bile gelmez artık. Önümüzdeki 2 sezon kıçı başı toplayamayız. Daha bu iyi günlerimiz hele Avrupa'ya gidecek sıralamayı elde edemezsek 2 sene Avrupa'dan men yiyeceğiz kâbus gibi resmen..

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Diego'yu en başından beri istemiyordum, sırf zarar. Kulüp tarihinin en kötü transferlerinde üst sıralara oynar aldığı ücret işin içine katılırsa. :)
ben bu kadar kötü bir 10 numara izlemedim nasıl on numaraysa daha pas atmaktan aciz geçen maç sonu oyun bitiyor kale karşısında kaleye vurmayıp pas vermeye çalışıp atağı öldürüyor bugün bomboş kale yine dönüp pas vermeye kalkıyor bu kadar rezilini göremeyiz herhalde

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ayy şimdi şampiyonmu olduk biz Mustafa sandal coşturucak şampiyonluk kutlamalarında :Z:Z:Z beşikt(aşk):love1::love1::love1:

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Türk bir hoca gelecekse tek ihtimal Fatih hocadır. Başka biri aman bize uzak olsun. Yönetimi ne yapıp edip kovmak lazım, yoksa ilerisi için umut göremiyorum. Bunların anlamadığı borç ödeyeceğim diye küçülmek istiyorlar. Küçülerek büyünmeyeceğini anlayamıyorlar. Küçülürsen başarısızlık olacağı kesin, daha fazla borç olur o zaman da. Tamamen ters düşünüyor adamlar. Mutlak surette iş bilen bir yönetime ihtiyaç var. :)

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Yaziklar olsun bu maci bile kazanamadik ya böyle bir sey olamaz bu fernandao ne ise yarar bu hayatta cözemedim yani besiktasin sampiyonlugunu simdiden tebrik edelim bari :D

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Maçın özeti bir yorumda gördüm:).

Galatasaraylı futbolcular yönetimi kadar ,Fenerbahçeli oyuncular hocası kadar oynadı:)

Son düzenleme:

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Yenemezsek bile en kötü berabere dedim :D:D.Siz fark yeriz diyordunuz :A.Neyse Fener'i 2 puandan ettik hiç yoktan iyidir kanka:D
Kanka vallaha şu an sosyal medyada "beraberliğe sevinme" geyiği var. Ben kendi adıma beraberliğe sevindim yani açık söyleyeyim :A O boş kaleye atamadıkları pozisyonları beyinlerini kullanıp atsalar 3-0'dı, Allah korudu. Bizim şutumuz yok la :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Sahamızda bu kadar rezil oynadığımız bir derbi hatırlamıyorum, muhtemelen bir daha da tekrarlanmayacak bu durum ama her şeye rağmen 1 puan almak güzel. :) Fener inanılmaz goller kaçırdı.

Muslera'yı eleştirmiştim geçende yeniden kendini bulmasına çok sevindim. Onun dışında Semih iyiydi, biraz da Hakan Balta işte, kritik müdahalelerde bulundu yine.

Santraforsuz oynadığımız için elle tutulur bir gol pozisyonuna bile giremedik. İleriye top atılıyor ama kimse koşu yapmıyor yok ee nasıl gol atacak bu takım? Burak Yılmaz'ı arayacağımız aklımıza gelmezdi.

Son olarak Aleks Taşçıoğlu'na yeterince sövdüm zaten bir de burada sövmeyeyim ulan Fener'i potada tutmak için buz gibi golümüzü yedin be berbat oynasak da maçı kazanıyorduk sonuç olarak.

Neyse biz üstümüze düşeni yaptık Beşiktaş takımı da eşek değil ya artık buradan vermezler herhalde şampiyonluğu. :D Daha maçımız var gerçi onlarla. :A