Galatasaray Derbide Gülen Taraf: 0-2

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Bilic kesinlikle kalitesiz değil sempatik ve ortalama bir hoca.
Bilic ortalama ama hiçbir zaman üst düzey değil sempatik ve adam gibi adam olduğu da doğru.Ama taktiksel olarak pek başarılı değil.Oyun okuma zayıf.En belirgin başarısı takımda iyi bir atmosfer oluşturması.Ama mesela Beşiktaş'ın maç çevirememesi veya maçı elindeyken vermesini Bilic'e borçlu.

Bu arada Bilic de Arsenal maçlarına değil de derbi maçlarına bakarak yorum yapar heralde.Bitik denilen Fenerbahçe ve Galatasaray Beşiktaş'ı kendi evinde darmaduman etti.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bilic Fatih Terim,Mustafa Denizli ve Ersun Yanal gibi hocaların bir iki gömlek altı bir hoca bence.

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
10896945_762786520463887_796604771243415212_n.jpg

Ahahaha.:D

Bilic Fatih Terim,Mustafa Denizli ve Ersun Yanal gibi hocaların bir iki gömlek altı bir hoca bence.
Terim taktiksel açıdan iyi değil ama oyuncular üzerinde çok büyük bir figür ama kariyer olarak dünya çapında her ne kadar Terim'i sevmesem de adam kariyerli gerçekten ama pek taktik becerisi olan bir adam değil.Bilic'den büyük hoca orası kesin tabi.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ersun Yanal önü kesilmese çok farklı yerlerdeydi. Taktik ve oyunu okuması süper. Teknolojiyi de çok iyi kullanıyor. Sen ön yargılısın bu konuda @Polat Şaşmaz

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Ersun Yanal şuan en modern teknik direktördür milli takımda da önü kesildi Fenerbahçe'de de önü kesildi.Anadolu takımıyla Uefa Çeyrek Finali oynamış adamdan bahsediyoruz.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Haftalar önce demiştik Cimbom'un ölüsü bile Beşiktaş'ı avlar diye. :)

Her Beşiktaş mağlubiyetinde olduğu gibi bu sefer de Beşiktaş yenilmedi, hakem. Hep hakemin sayesinde yenilir zaten. :A

Gelin kabul edelim her yıl olduğu gibi yine yeni ve yeniden Galatasaray Beşiktaş'ı yendi ve ilelebet yenmeye mahkum. Arena'da inşallah en az 5 atarız.

Galatasaray'ın yenmesinin yanısıra haftanın bir diğer sevindirici gelişmesi Beşiktaş'ın liderlikteb düşmesi oldu. Geçen sene de Galatasaray mağlubiyeti ile gerileme dönemine girmişlerdi. Hadi bakalım.

felipe_melo_galatasarayin_askerleriyiz.jpg

##FelipeMelo'nunAskerleriyiz!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

Her Beşiktaş mağlubiyetinde olduğu gibi bu sefer de Beşiktaş yenilmedi, hakem. Hep hakemin sayesinde yenilir zaten. :A

Gelin kabul edelim her yıl olduğu gibi yine yeni ve yeniden Galatasaray Beşiktaş'ı yendi ve ilelebet yenmeye mahkum. Arena'da inşallah en az 5 atarız.

Galatasaray'ın yenmesinin yanısıra haftanın bir diğer sevindirici gelişmesi Beşiktaş'ın liderlikteb düşmesi oldu. Geçen sene de Galatasaray mağlubiyeti ile gerileme dönemine girmişlerdi. Hadi bakalım.

Futbola çok yabancısın deniz19'un dediği gibi özenti yorumlar yapma. Twitter'da ergen gençlerin yaptığı muhabbeti burda gelip paylaşma kendil ol biraz. :):)

O soğuk havada imkan yaratan ve takımı desteklemeye giden herkese teşekkür edilmeli. Sağlık olsun futbol bu yenmekte var yenilmekte Galatasaray'ı tebrik ederiz. :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Ne bu Beşiktaş'ı küçümseme anlamadım ayrıca yazdıklarınin benzer şeyleri Twitter'da yazıyor )) tesadüf tür kesin )))

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Beşiktaşla ezelden beri sorunum var bunun bu maçla alakası yok, ikincisi twitter da yazıyorsa bana ne demekki başkaları da böyle düşünüyormuş benim işim olmaz twitle face ile. :) @Harunnn60

Son olarak eğer böyle olacaksa herkes olumlu konuşsun, kimse aykırı bir şey demesin? Benim bildiğim futbol konusu futbolda kalır ama siz bunu genele yaycaksanız oynamayalım oyun. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Galatasaray'a 4 atarız gibi hiçbir ifadem olmadı . Maçtan önce Atiba'nın yokluğunda Galatasaray'ı daha şanslı gördüğümüde yazdım.

Moderatörün son düzenlenenleri:

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
gs li arkadaşlar bu günü unutmayın bir daha da hakemden şikayetçi olmayın madem hakemin sahadaki oyuna etkisini bu kadar önemsiz görüyorsunuz bir daha her ne şartda olursa olsun hakemden dert yanmayın :-)

WesTxCoasT

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,448
Puanı
609
Hayır Fenerlilere ne oluyor onu anlamadım yok görev tamamlandı cart curt bu adam size Gençlerbirliği maçından 2 beleş penaltı çaldı da şimdi lidersiniz ayıptır. :D

Çok net bir galibiyet aldık baştan sona bizim kontrolümüzdeydi maç Dembaba hiç oynayamadı ve hakeden kazandı tebrikler Cimbomum. :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
10896945_762786520463887_796604771243415212_n.jpg

Ahahaha.:D

Terim taktiksel açıdan iyi değil ama oyuncular üzerinde çok büyük bir figür ama kariyer olarak dünya çapında her ne kadar Terim'i sevmesem de adam kariyerli gerçekten ama pek taktik becerisi olan bir adam değil.Bilic'den büyük hoca orası kesin tabi.
fatih terim taktik beceri motivasyon yönünden Türkiye nin gelmiş geçmiş en büyük futbol adamıdır
futbolun Türkiye de ki imaparatoru ve bana göre de şu avrupanın sadece devlerini çalıştıran dandik ancelotti mancini vs. gibi hocaların açık ara önündedir

bana göre fatih terim dünyanın en iyi teknik direktörüdür
koy imparatoru real madrid e ligte açık ara şampiyon şl yi falanda alır :D

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
gs li arkadaşlar bu günü unutmayın bir daha da hakemden şikayetçi olmayın madem hakemin sahadaki oyuna etkisini bu kadar önemsiz görüyorsunuz bir daha her ne şartda olursa olsun hakemden dert yanmayın :-)
Hakemi eleştireceğiz tabi de hakem yüzünden yenildik diye de bir ifadem de olmadı. Biz takım oyunu oynuyoruz Atiba'da bu takım oyununun en büyük parçalarından biri onun yokluğunda Galatasaray'ın galibiyete yakın taraf olduğunu maç başlamadan yazmadım mı ben? :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Galatasaray'a 4 atarız gibi hiçbir ifadem olmadı . Maçtan önce Atiba'nın yokluğunda Galatasaray'ı daha şanslı gördüğümüde yazdım. Sen uydurup sallamaya devam et. :)
yav geç bunları geç 1 aydır görüşürüz diyon hadi bakalım bu kadarlık işiniz var :D atiba kim be atibaymış :D

şu bjk liler o kadar kışkırttı ki beni yani küfürlü yorum yazmamak için kendimi sıkıyorum tüm bjk lileri illah ettirecem hepsini her yerde :D

baba baba dediniz sizin baba bize sökmez adam sahada hiçbir varlık gösteremedi berbat oynadı resmen :D

ama şunu tekrar söylüyorum Türkiye nin açık ara en iyi futbolcusu Gökhan Töre'dir müthiş bi yıldız müthiş
arda falan hikaye arda gökhanın sağ ayağı bile etmez

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Hakemi eleştireceğiz tabi de hakem yüzünden yenildik diye de bir ifadem de olmadı. Biz takım oyunu oynuyoruz Atiba'da bu takım oyununun en büyük parçalarından biri onun yokluğunda Galatasaray'ın galibiyete yakın taraf olduğunu maç başlamadan yazmadım mı ben? :)
sen söyledin ben de dedim bu bjk gs yi yenemez diye bunlar ayrı kou ben farklı bir şey söylüyorum hakemin bu kadar etkisizleştirilmesine karşı çıkıyorum

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
fatih terim taktik beceri motivasyon yönünden Türkiye nin gelmiş geçmiş en büyük futbol adamıdır
futbolun Türkiye de ki imaparatoru ve bana göre de şu avrupanın sadece devlerini çalıştıran dandik ancelotti mancini vs. gibi hocaların açık ara önündedir

bana göre fatih terim dünyanın en iyi teknik direktörüdür
koy imparatoru real madrid e ligte açık ara şampiyon şl yi falanda alır :D
Terim'in batırdığı Milan'ı Ancelotti uçurmuştu.:D Ancelotti şuan mevcut en büyük Winner'lardan biridir Fatih Terim'in inan motivasyondan başka bir numarası yok şov yapıp algı yönetimi yapıyor.