Galatasaray Derbide Gülen Taraf: 0-2

34rcp44

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
Biz sadece liderliği devrettik, ama sen asla 6'mızdan çıkamayacaksın..
10891796_10203174408110568_2968095474854786630_n.jpg

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
bjk liler maçtan önce şöyle hesap yapıyodu bunlar arsenalden 4 yedi biz aresenali yeniyoduk tottenham ı yendik tottenham chelsea ya 5 attı

yav kardeşim futbol bu bilgisayar oyunu değil futbol futbol öğrenin artık şu işi :D

Biz sadece liderliği devrettik, ama sen asla 6'mızdan çıkamayacaksın..
10891796_10203174408110568_2968095474854786630_n.jpg
yav he he aga sizinde sesinizi kesmiştik ama yine konuşmaya başladınız anlaşılan sizinde vaktiniz gelmiş sabredin geliyoruz :D

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
bjk liler maçtan önce şöyle hesap yapıyodu bunlar arsenalden 4 yedi biz aresenali yeniyoduk tottenham ı yendik tottenham chelsea ya 5 attı

yav kardeşim futbol bu bilgisayar oyunu değil futbol futbol öğrenin artık şu işi :D

yav he he aga sizinde sesinizi kesmiştik ama yine konuşmaya başladınız anlaşılan sizinde vaktiniz gelmiş sabredin geliyoruz :D
Taraftarından hocasına kadar hepsi böyle.Bilic bile diyordu Arsenal maçlarına bakın diye.Al baktık noldu? :D

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
@takas aga dediklerinde haklı dahi olsan çok vicdansızsın bu kdar üstüne gidilmez ya:A bakalım kadıköy e geldiğinizde hangimiz gülecek

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sen söyledin ben de dedim bu bjk gs yi yenemez diye bunlar ayrı kou ben farklı bir şey söylüyorum hakemin bu kadar etkisizleştirilmesine karşı çıkıyorum
Hakem maçı düzgün yönetse Melo atılır golde atamazdı. Hakem adalet sağlayamazsa futbolcular kendileri adalet sağlarlar. Melo kışkırttı kart önceside yine Veli'nin boğazını sıktı işlem tamam. Tabi bunların hiçbirini Cüneyt hoca görmedi maça atanmadan önce biz ne dedik. Her maçta bizi 10 kişi bırakan ve aleyhimize 5 penaltı veren bu hakem değil mi? Beşiktaşlıların en sevmediği hakem.

34rcp44

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610

ordan fazlası size yok aga :D

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Hakem maçı düzgün yönetse Melo atılır golde atamazdı. Hakem adalet sağlayamazsa futbolcular kendileri adalet sağlarlar. Melo kışkırttı kart önceside yine Veli'nin boğazını sıktı işlem tamam. Tabi bunların hiçbirini Cüneyt hoca görmedi maça atanmadan önce biz ne dedik. Her maçta bizi 10 kişi bırakan ve aleyhimize 5 penaltı veren bu hakem değil mi? Beşiktaşlıların en sevmediği hakem.

Veli Melo'ya sarılıyor kırmızıdan önce penaltı var orada.Güreşçi değil bu adamlar öyle bir savunma şekli yok.Melo'da inceden vermiş ayarı.:D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Terim'in batırdığı Milan'ı Ancelotti uçurmuştu.:D Ancelotti şuan mevcut en büyük Winner'lardan biridir Fatih Terim'in inan motivasyondan başka bir numarası yok şov yapıp algı yönetimi yapıyor.
8 hafta sabrettiler sadece adama ve haftta ahmet çakar da söylemişti takım içindeki maldini gibi adamlar terim i yedi yabancı diye istemediler ve kendi adamları anceletto yi getirdiler diye biraz mantıklı düşün :D
la kardeşim motivasyon nereye kadar 1 olur 2 olur bu adamın başarıları ortada Fatih Terim Türkiye değil dünyanın en büyük hocasıdır
teknik taktiği çok iyi biliyor sana şimdi detaylı anlatıp zaman harcayamıyacam ama motivasyonla gidebileceğin yer bellidir bu adamın başarıları kariyeri ortada imparatorun hakkını kimse yiyemez

dünyanın en büyük hocasıdır bırakın yabancı hayranlığını anceletti beş para etmez

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Veli Melo'ya sarılıyor kırmızıdan önce penaltı var orada.Güreşçi değil bu adamlar öyle bir savunma şekli yok.Melo'da inceden vermiş ayarı.:D
Sana göre zaten geçen hafta lehimize yapılan faulde penaltıydı. Bir kişi bile destekleyen çıkmadı. :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
işte bjk liler böyle görüyor her şeyi :D velinin meloyu itip çekip çembere almasını değil melonun ondan kurtulması için kolunu çekmesini görüyolar :kiki:
hee bi de kırmızı diyolar :kiki: yıllarca kulüpte oynadım tonla maç izledim oynadım böyle bi kırmızı kart hayatımda görmedim :D

bu arada veli kadar çirkef bi adam görmedim topçu değil bildiğin kasap

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
8 hafta sabrettiler sadece adama ve haftta ahmet çakar da söylemişti takım içindeki maldini gibi adamlar terim i yedi yabancı diye istemediler ve kendi adamları anceletto yi getirdiler diye biraz mantıklı düşün :D
la kardeşim motivasyon nereye kadar 1 olur 2 olur bu adamın başarıları ortada Fatih Terim Türkiye değil dünyanın en büyük hocasıdır
teknik taktiği çok iyi biliyor sana şimdi detaylı anlatıp zaman harcayamıyacam ama motivasyonla gidebileceğin yer bellidir bu adamın başarıları kariyeri ortada imparatorun hakkını kimse yiyemez

dünyanın en büyük hocasıdır bırakın yabancı hayranlığını anceletti beş para etmez
Doğru diyorsun tarihimizden Fatih Terim'i silseler müzedeki kupalarımızın yarısı gider ama şimdi Terim'in adamları aynısını yapıyor.Hem Ahmet Çakar Saddam yaşıyor dedi ona da mı inanalım.:D Terim tüpçüyle beraber poz verdiği zaman karakterini ortaya koydu.Sezon bitsin konuşacağım dedi 3 sene geçti ağzını açıp tek laf etmedi.

Sana göre zaten geçen hafta lehimize yapılan faulde penaltıydı. Bir kişi bile destekleyen çıkmadı. :)
Yav kardeşim aynı Demba Ba-Topal pozisyonu gibi bu da penaltı.Ona da verilmedi buna da verilmedi ama ikisi de hemen hemen aynı pozisyon ve net penaltı.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
1891037_873250002733696_7060507498409033499_n.jpg

stad değişir sonuç asla :D

Doğru diyorsun tarihimizden Fatih Terim'i silseler müzedeki kupalarımızın yarısı gider ama şimdi Terim'in adamları aynısını yapıyor.Hem Ahmet Çakar Saddam yaşıyor dedi ona da mı inanalım.:D Terim tüpçüyle beraber poz verdiği zaman karakterini ortaya koydu.Sezon bitsin konuşacağım dedi 3 sene geçti ağzını açıp tek laf etmedi.

Yav kardeşim aynı Demba Ba-Topal pozisyonu gibi bu da penaltı.Ona da verilmedi buna da verilmedi ama ikisi de hemen hemen aynı pozisyon ve net penaltı.
ya kardeşim nolur yapmayın fatih terim diye bi adam olmasa türkiye de futbolun seviyesi yarı yarıya düşerdi
yabancı hayranı ünal imparatoru idmandayken kovdu ve koskoca fatih terim ağlayarak gitti yuvasından orda bende ağlayacaktım nerdeyse o çakallar gider imparator her zaman galatasaraylıdır unutma bunu
zaten ego sorunu olan ünal imparatorla anlaşamıyordu tüpçüyle görüşmesine izin verdi ve yolladı fırsat ayağına geldiği için bu kadar basit neyse olan oldu imparator elbet gelecek yine ve coşturacak bizleri :D

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

Veli çekmiyor ki Melo'yu tamam arkadaş sizinle futbol tartışılmaz.Geçen hafta Beşikataş aleyhine penaltı ve kırmızı kart çıktığında da haklı demiştin objektiflikten çok uzaksın. :)