Klasik Friends - Dizi Yorumları

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
2.bölüm yorumlarım.

İlk bölüme göre daha iyiydi ancak yine söylüyorum kahkaha efektleri beni aşırı rahatsız ediyor ve hiç komik olmayan yerde bile o efektler olunca güleceğim yeri de anlayamıyorum :F ama özellikle mağara adamları kısmı güldürdü, bir de lezbiyen evlilik ve doğacak çocuk kısımları iyiydi :D

Monica Ve Ross şu an işin favorilerim :D

@mrt-06

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
2.bölüm yorumlarım.

İlk bölüme göre daha iyiydi ancak yine söylüyorum kahkaha efektleri beni aşırı rahatsız ediyor ve hiç komik olmayan yerde bile o efektler olunca güleceğim yeri de anlayamıyorum :F ama özellikle mağara adamları kısmı güldürdü, bir de lezbiyen evlilik ve doğacak çocuk kısımları iyiydi :D

@mrt-06
Kanka gülme efektsiz komedi dizisi yok ne yerli ne yabancı hepsinde var. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
2.bölüm yorumlarım.

@mrt-06
Az sabret git gide harika olacak bölümler :Z

Bence en güzeli Rachel ama karakter olarak sana en çok benzeyen Phoebe bence kendini müziğe adamış bir insan, izle kendini bulcan. :A

Bu aralar @denizz19 un bana karşi tavirlarini düşünürsek bence Joey :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
3.bölüm...

İlk iki bölüme göre artık yavaştan karakterlere ısınmamın etkisiyle de daha çok gülümsemeye başladığım doğrudur. Telaffuz etmede sıkıntı yaşayabilirim ama saf kız çok tatlı :F Monica zaten yine şekercik :A

Alan ile yaşanan olaylar komikti diyaloglar tatlıydı eğlendim yer yer. Sonlara doğru tebessüm etkim biraz azalsa da güzeldi. :)

@mrt-06 :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
6.bölüm

Bu bölüm güldürdü :D karakterlere iyice ısındım. Hepsi de bence çok iyi seçilmişler rollerine. Al Pacino'nun kıçı rolü diyince güldüm bayağı :D

Daha da seveceğime inanıyorum bakalım :A En son sahnede Monica'nın ayakkabıları düşünmesi yine güldürdü :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
6.bölüm

Bu bölüm güldürdü :D karakterlere iyice ısındım. Hepsi de bence çok iyi seçilmişler rollerine. Al Pacino'nun kıçı rolü diyince güldüm bayağı :D

Daha da seveceğime inanıyorum bakalım :A En son sahnede Monica'nın ayakkabıları düşünmesi yine güldürdü :D
Seveceğini biliyordum. :Z Karakterler çok tatlı evet diğer Amerikan dizileri gibi soğuk tipler değil tam bizi yansıtan karakterler. :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
1.sezon 11.bölüm.

Ne kadar mezhebi genişler @mrt-06 Chendler'ın annesi Ross'u öpüyor ve hayatlarına eğlenerek devam ediyorlar. :A

Güzel bölümdü. Phoebe şahaneydi yine. Monica göz alıcıydı :A