Klasik Friends - Dizi Yorumları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
1.sezon 11.bölüm.

Ne kadar mezhebi genişler @mrt-06 Chendler'ın annesi Ross'u öpüyor ve hayatlarına eğlenerek devam ediyorlar. :A

Güzel bölümdü. Phoebe şahaneydi yine. Monica göz alıcıydı :A
Sen birde Chandler'ın babasını gör. :F

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
1.sezon 15.bölüm

Hahaha şahane bölümdü :F Bölümün efsaneleri erkek tayfa Ve Phoebe idi :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ross ve Joey kendi aralarında konuşurken arkadan Chendler'ın dinlemesi çok komikti :D
Hafta sonu hangi bölumu izleyeceksen söylede bende bakayim o bölumlere :) uzun süredir izlememisim ve özlemisim. Ben belki 10 kere izlemisimdir zamaninda :A tabi bizim ülkenin kanalinda :) Bunun devamlilik diziside oldu sadece Joey karakteri yer aldi:)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Hafta sonu hangi bölumu izleyeceksen söylede bende bakayim o bölumlere :) uzun süredir izlememisim ve özlemisim. Ben belki 10 kere izlemisimdir zamaninda :A tabi bizim ülkenin kanalinda :) Bunun devamlilik diziside oldu sadece Joey karakteri yer aldi:)
Hafta sonu 18. Ve 19.bölüm olur muhtemelen :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
1.sezon finali ve öncesi yorumlarım...

15 günlük bir süreçte 24 bölümlük ilk sezonu bitirdim nihayetinde. İlk başladığımda özellikle ilk 2 bölüm ısınamamıştım ama karakterleri benimsedikçe o rahatsız eden kahkaha efektleri daha sempatik gelmeye başladı artık.

Tüm karakterler çok başarılı. Ama sıralama yapmam gerekirse Phoebe - Chandler - Ross - Monica - Joey - Rachel (Tabi bu ilk sezon İçin geçerli)

Marcel(maymun) keşke ayrılmasaydı diziden yakışıyordu bence diziye hareketleriyle komedi katıyordu. Zaten ayrılık sahneleri hem duygusal hem de komikti.

Rachel sezon finalinde Ross'un aşkını öğrendi ve havaalanına da gitti ama Ross Çin'den kendine birini bularak geldi bakalım 2.sezonda neler olacak? :D

@mrt-06

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
1.sezon finali ve öncesi yorumlarım...

15 günlük bir süreçte 24 bölümlük ilk sezonu bitirdim nihayetinde. İlk başladığımda özellikle ilk 2 bölüm ısınamamıştım ama karakterleri benimsedikçe o rahatsız eden kahkaha efektleri daha sempatik gelmeye başladı artık.

Tüm karakterler çok başarılı. Ama sıralama yapmam gerekirse Phoebe - Chandler - Ross - Monica - Joey - Rachel (Tabi bu ilk sezon İçin geçerli)

Marcel(maymun) keşke ayrılmasaydı diziden yakışıyordu bence diziye hareketleriyle komedi katıyordu. Zaten ayrılık sahneleri hem duygusal hem de komikti.

Rachel sezon finalinde Ross'un aşkını öğrendi ve havaalanına da gitti ama Ross Çin'den kendine birini bularak geldi bakalım 2.sezonda neler olacak? :D

@mrt-06

Joey neden bu kadar geride? :O

Ayrıca spoiler butonunu kullanmaya çalış. :D Sonra kulağın çınlayabilir. :A

jackass

Favori Üye
Reaksiyon puanı
62
Puanı
129
Blutv sayesinde bende giriştim 4.sezona kadar bitirdim.Şuana kadar en beğenmediğim karakter Rachel,sahnelerine tahammül bile edemiyorum...Geri kalan bütün karakterler super sayelerinde saçma salak ülke gündeminden uzaklaşıyorum. .

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Joey neden bu kadar geride? :O

Ayrıca spoiler butonunu kullanmaya çalış. :D Sonra kulağın çınlayabilir. :A
Tamam öyle yaparım artık :D Ya Joey kötü değil o da süper ama sadece biraz daha güldüklerimi başa koydum. Phoebe Zaten şaşkın rolünü sırtlamış, Joey de şaşkın olunca ikisini aynı anda benimsemedim ilk sezon. Muhtemelen 2.sezon sıralamam değişir :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
2.sezon 12.bölüm

Hahaha şahane bölümdü bayağı güldüm :F Phoebe ve Joey bölüme damga vuran isimlerdi :D

Phoebe şarkı söylerken çocuğun Chendler'a bakmasına koptum :D

Marcel ile kavuşma anları çok sempatikti :D

@mrt-06

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
10x16

Artık son 2 bölüm kaldı bitiyor canım dizim. :( Sonlara doğru duygusal sahneler fazlasıyla arttı yine oldukça güldüren kısımları da oldu kelepçe sahnesinde Pheobe'nin söyledikleri, Monica'nın kutu paketlemesi, Joey'in kafasını yumruklamaları. Joey'in balkondan atlamaya çalışması gibi. :F

Rachel'ın özel olarak herkesle veda ettiği kısımlar da çok duygusaldı nadiren gördüğümüz Chandler'ın duygusal sahnelerinden biriydi diyecektim ama sonda yine şakasını yaptı pırt sesi çıkartarak. Ross'un bozulup Rachel'dan hesap sorduğu daha sonra Rachel'ın eve gelip içindekileri dökmesi ve akabinde öpüşmeleri çok etkileyiciydi. Bakalım son iki bölümde neler olacak. :)

Puanım; 9.5/10

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
10x17

Su gibi aktı bölüm, sona geldiğimden midir nedir son bölümler çok hızlı geçiyor, başlamasıyla bitmesi bir oluyor, artık son bölüme geldim yarın izleyip bitireceğim. Bu bölüm de muazzamdı, Chandler ve Monica bebek sahibi oldular üstelik bir değil ikiz bebek, şok oldular tabii bir bebek sanıyorlardı. Taşıyıcı annemiz Anna Faris'im de tüm iyi kalpliliği ile mutluluklar diledi Friends'de oynadığı için çok mutlu oldum. :love1:

Ross ile Rachel birlikte olmalarına rağmen Ross yine çekingen davrandı, biraz cesaretli olsaydı şimdiye evlenmişlerdi. Neyseki bölüm sonunda arkasından koştu umarım finalde mutlu olurlar eğer kötü biterse gerçekten çok üzülürüm 10 sezondur kavuşmalarını bekliyoruz bebekleri bile oldu ama birleşemediler artık evlensinler yeter. :(

Joey ve Phoebe'nin saflıkları yine güldürdü. Son ana kadar Joey&Phoebe olur mu dedim ama artık umut yok adam bebek yapalım dedi neyse artık ikisi de yakışıyorlar zaten. .ss

Puanım; 10/10

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
2.sezon 15.bölüm

Bölüm süperdi yine çok güldüm ama sırf şunu yazmak İçin geldim krize girdim orda :D Ross : Rachel meyve suyunun üstüne oturdun merak etme deyince koptum :F @mrt-06