Forumdaki 5. Yılım (mrt-06) ve VEDA

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
@mrt-06 yıllık enler listesini yap bari :F
Son hatırlatmamıda yapayım :A
3 gün içerisinde yapabilirsem yaparım bugün boşum büyük ihtimal gece gelebilir. :A

Foruma geldiğinde iyi insan olduğunu hissetmiştim. Zaten anlamak çok zor değildi. Aktif olduğumuz dönemler denk gelmedi pek bu yaza kadar. Gitme kararınla ilgili vazgeçirmeye çalışmanın doğru olmadığını düşünüyorum. Eğer gerçekten ara vermen gerektiğini hissediyorsan öyle olsun. Dediğin gibi burası evin. Ne zaman gelsen mutlu oluruz, olurum. Ben şahsen gerçekten seni seviyorum, karakter olarak yerin ayrı. Uyuşmadığımız yerler var. Bu benden kaynaklı da olabilir. Ama bunlar senin iyi bir arkadaş olduğun gerçeğini değiştirmiyor, değiştirmemeli. Belirtmek de isterim ki hiç bir zaman hatanı kollamadım. :D Gördüm şakasını yaptım :D Neyse hayatında başarılar kardeşim ve mümkünse bizi bırakma. Sadece arkadaş olarak değil admin olarak da bırakma :A Yine Ozan'ın eline kalacağız :F
Hoşçakal @mrt-06 Hoşçakal arkadaşım.
Güzel düşüncelerin için çok teşekkürler Serhan'ım duygulandırdın, duygularımızın karşılıklı olduğunu bil. ;) Ben de o konuda şaka yapıyordum tabii ki ciddi ciddi hatamı arıyorsunuz diye düşünmüyorum. :A

Bende zaten ardından su dökecek değil. Gidişin olsun dönüşün olmasın inşallah.:X
Beddua ederek tam olarak kendine yakışanı yaptın zaten senden böyle bir mesaj gelmese şaşırırdım. :X

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
3 gün içerisinde yapabilirsem yaparım bugün boşum büyük ihtimal gece gelebilir. :A

Güzel düşüncelerin için çok teşekkürler Serhan'ım duygulandırdın, duygularımızın karşılıklı olduğunu bil. ;) Ben de o konuda şaka yapıyordum tabii ki ciddi ciddi hatamı arıyorsunuz diye düşünmüyorum. :A

Beddua ederek tam olarak kendine yakışanı yaptın zaten senden böyle bir mesaj gelmese şaşırırdım. :X
Neden hemen emekliye ayrıldın belki geri döndürürdük kararından :A Pazara var daha :A:A

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,170
Puanı
1,061
Atacan bu kararı hiç beklemiyordum ama özel hayatın insanı ne kadar zorladığını biliyorum o yüzden anlayışla karşılıyorum. Seninle 2 gün arayla geldik bu foruma ve emin ol foruma girdiğimde ismini görmekten mutluluk duyduğum kişilerden birisin. Veda etmediğine sevindim umarım birkaç ay sonra tekrar görüşürüz. Bahsi geçen özel sebepler ne ise tez zamanda çözülmesi dileğiyle. Allaha emanet ol, sağlığına dikkat et kardeşim. Hakkımız varsa tabi ki helal olsun.

Görüşmek dileğiyle, sevgiler..

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Hayırlısı olsun @mrt-06 umarım hersey istediğin şekilde olur,hiç olmazsa toptan bırakmıyorsun buda iyi,forumun çok sevilen üyesisin ayrıca çok çok özleyeceğiz,kendine çok iyi bak,herşey gönlünce olsun:)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tabii ki helal olsun, benden yana da bir kırgınlık yok o olayda sana özelden de yazmıştım birbirimizi yanlış anladık. Teşekkür ederim. :D

Ben de helal etmiştim. Eyvallah aga, sağolasın. :ok:

Askere gidiyormuşum gibi düşünebilirsiniz. :A

Çok teşekkürler kardeşim, sağolasın. :)

Kendimi emekli yapayım dedim. Kırmızı durmanın bir anlamı yoktu. :A Erken gelme konusunda dediğim gibi söz veremiyorum, çok teşekkürler ablacım. :bhr:

Oyy peluşum benim. :oops:

Benim hesabımdan girip beni taklit et kanka. :A Sen de yoktun aslında gelmen sürpriz oldu, iyi de oldu. :D

Güzel bir insan değilsin.. Benden sana hoşçakal yok. :X
Avatarını kaldırma sakın Bully gibi :( :( :(

O dediğimide mutlaka halletmeden gitme cnm önemli :bhr::bhr::bhr:

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Tüm sıkıntıların geçer inşallah. Seni tekrar forumda aktif ve neşeli görmek istiyorum. Bekliyor olacağız yine erken dönüşünü. :bhr:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Sende kendine yakışanı yaptın. Kötü insansın diyerek keşke kışkırtmasaydın. Kışkırtmak tek silahı malesef senin için üzgünüm.:))

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Canım benim kendine çok iyi bak, daha önce konuştuğumuz gibi Ağustos ayı çok fazla olur. Fazla özletmeden 5-6 ay içinde gelmeni umuyorum. Umarım döndüğünde tüm işlerini halletmiş olursun. :bhr:

Özleyeceğiz seni, Allah yardımcın olsun..

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Off.. Ben geliyorum herkes gidiyor, uğursuz muyum neyim? Neyse... Öncelikle bu forumda sadece 2 ayım doldu. Bu süreçte hiçbirşey bilmiyorum. Bana bu konularda sorduğum sorulara üşenmeyerek cevap verdiğin için ve ayrıca en önemlisi beni yılın son favori üyesi olarak gördüğün için teşekkür ederim. Dönünceye kadar kendine bak. Görüşmek üzere :)

Bu arada gözün arkada kalmasın Show TV bana emanet :D

tolgab

Emekli
Reaksiyon puanı
6,642
Puanı
560
Helal olsun umarım sorunlarını kısa zaman da çözersin kendine iyi bak tekrar görüşmek dileğiyle :)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Atacan bu kararı hiç beklemiyordum ama özel hayatın insanı ne kadar zorladığını biliyorum o yüzden anlayışla karşılıyorum. Seninle 2 gün arayla geldik bu foruma ve emin ol foruma girdiğimde ismini görmekten mutluluk duyduğum kişilerden birisin. Veda etmediğine sevindim umarım birkaç ay sonra tekrar görüşürüz. Bahsi geçen özel sebepler ne ise tez zamanda çözülmesi dileğiyle. Allaha emanet ol, sağlığına dikkat et kardeşim. Hakkımız varsa tabi ki helal olsun.

Görüşmek dileğiyle, sevgiler..
Çok teşekkürler abicim duygulandırdın, sağolasın. :)

Sende kendine yakışanı yaptın. Kötü insansın diyerek keşke kışkırtmasaydın. Kışkırtmak tek silahı malesef senin için üzgünüm.:))
Çünkü öylesin, bir insana "gidişin olup da dönüşün olmaz inşallah" demek geber git demektir, bir insanın ölmesini isteyecek kadar kalbin taşlaşmış, gerçek bu. :)

Hayırlısı olsun @mrt-06 umarım hersey istediğin şekilde olur,hiç olmazsa toptan bırakmıyorsun buda iyi,forumun çok sevilen üyesisin ayrıca çok çok özleyeceğiz,kendine çok iyi bak,herşey gönlünce olsun:)
Teşekkürler, ben de özleyeceğim ama öyle gerekiyor işte. :D

Tüm sıkıntıların geçer inşallah. Seni tekrar forumda aktif ve neşeli görmek istiyorum. Bekliyor olacağız yine erken dönüşünü. :bhr:
Teşekkürler Burki. Sana da başarılar dilerim. :bhr:

Canım benim kendine çok iyi bak, daha önce konuştuğumuz gibi Ağustos ayı çok fazla olur. Fazla özletmeden 5-6 ay içinde gelmeni umuyorum. Umarım döndüğünde tüm işlerini halletmiş olursun. :bhr:

Özleyeceğiz seni, Allah yardımcın olsun..
Kardeşim çok teşekkürler. :love1: Söz vermiyeyim ben yine de o konuda. :A

Off.. Ben geliyorum herkes gidiyor, uğursuz muyum neyim? Neyse... Öncelikle bu forumda sadece 2 ayım doldu. Bu süreçte hiçbirşey bilmiyorum. Bana bu konularda sorduğum sorulara üşenmeyerek cevap verdiğin için ve ayrıca en önemlisi beni yılın son favori üyesi olarak gördüğün için teşekkür ederim. Dönünceye kadar kendine bak. Görüşmek üzere :)

Bu arada gözün arkada kalmasın Show TV bana emanet :D
Rica ederim hak ediyordun, ben sadece hakkını verdim. ;) Teşekkürler, gözüm arkada kalmayacak o zaman sahipsiz kalmasın Show'umuz. :A

Helal olsun umarım sorunlarını kısa zaman da çözersin kendine iyi bak tekrar görüşmek dileğiyle :)
Teşekkür ederim. :D

Özletme fazla kendini bekliyoruz :)
Eyvallah aga. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Buda sana hediyem olsun cnm Benim öz kardeşim olmadı ama sen vardın :bhr:

Dinlemeni istiyorum hayat rengini sevincini hiç kaybetme bizi hatırla :Z:Z:Z

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Hayatında ters giden şeyler kısa sürede yoluna girer inşallah Atacan'ım. Söylememe gerek bile yok aslında zaten biliyorsun, bana her zaman her konuda buradan/Twitter'dan ulaşabilirsin. Fazla özetme ve yorma kendini.

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Hayatında ters giden şeyler kısa sürede yoluna girer inşallah Atacan'ım. Söylememe gerek bile yok aslında zaten biliyorsun, bana her zaman her konuda buradan/Twitter'dan ulaşabilirsin. Fazla özetme ve yorma kendini.
Çok teşekkürler gardaşım, sen cansın. ;)

Buda sana hediyem olsun cnm Benim öz kardeşim olmadı ama sen vardın :bhr:

Dinlemeni istiyorum hayat rengini sevincini hiç kaybetme bizi hatırla :Z:Z:Z
Haha çok keyifliymiş. :F Teşekkürler ablacım. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Çok teşekkürler abicim duygulandırdın, sağolasın. :)

Çünkü öylesin, bir insana "gidişin olup da dönüşün olmaz inşallah" demek geber git demektir, bir insanın ölmesini isteyecek kadar kalbin taşlaşmış, gerçek bu. :)

Teşekkürler, ben de özleyeceğim ama öyle gerekiyor işte. :D

Teşekkürler Burki. Sana da başarılar dilerim. :bhr:

Kardeşim çok teşekkürler. :love1: Söz vermiyeyim ben yine de o konuda. :A

Rica ederim hak ediyordun, ben sadece hakkını verdim. ;) Teşekkürler, gözüm arkada kalmayacak o zaman sahipsiz kalmasın Show'umuz. :A

Teşekkür ederim. :D

Eyvallah aga. :)

Sen kötüsün dedikten sonra dedim. Büyük olarak erdemli davranıyor ve seni bağışlıyorum. Hadi bys:))

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Sen kötüsün dedikten sonra dedim. Büyük olarak erdemli davranıyor ve seni bağışlıyorum. Hadi bys:))
İlk kim ne yazmış bir bak. İçindekini açığa çıkardın işte kötülüğünü kanıtladın çünkü iyi bir insan başka birisinin ölmesi için beddua etmez. :)

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Yolun açık olsun, güzellikler ve şans hep seninle olsun Atacan! :D

Hayatta hepimiz için zorlu dönemler olmuştur.Her zaman kafayı dik tutmaya bak.Ölümden başka sağlıklı olduğumuz sürece her şeyin çaresi bulunur.Kafalar karşıya bakıyor,omuzlar dik,göğüs kabarık,belimiz düz daha yürüyecek çok yollarımız olacak :) Öncelikle sağlık ve mutluluklar diler ve burada olursun ya da olmazsın hayatında iyi enerjinin seninle olmasını umut ediyorum.

Kendine iyi bak :)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Yolun açık olsun, güzellikler ve şans hep seninle olsun Atacan! :D

Hayatta hepimiz için zorlu dönemler olmuştur.Her zaman kafayı dik tutmaya bak.Ölümden başka sağlıklı olduğumuz sürece her şeyin çaresi bulunur.Kafalar karşıya bakıyor,omuzlar dik,göğüs kabarık,belimiz düz daha yürüyecek çok yollarımız olacak :) Öncelikle sağlık ve mutluluklar diler ve burada olursun ya da olmazsın hayatında iyi enerjinin seninle olmasını umut ediyorum.

Kendine iyi bak :)
Çok teşekkürler Burak, güzel dileklerin ve sözlerin için teşekkürler.. :)