Forumdaki 5. Yılım (mrt-06) ve VEDA

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ay gitti mi şimdi totalin dibi :A :A :A ay neyse @vadikızı teyze gel şöyle oynayalım @Çiğdem- i çağırırdım ama o şu an üzgün abla rolünde sinsi sinsi totalcanın gitmesini bekliyor ki @Yiğitt i admin yaptırıp forumun temasını parlak oğlanlar olarak değiştirecek:A

ay ne diyordum 8 ay su gibi geçer inşallah hakkında kötü şeyler yazacaktım ama @sokak sanati ile aynı cephede yer almamak lazım, normal insanların yapmayacağı bişi sonuçta yolun açık olsun @mrt-06 :X
Birinin ölmesi için beddua etmek kötülükte zirvedir üstüne çıkamayız senin. :X

Sağol bir tanem. :bhr:
@xemrexxx Oklava geliyor kafana :A Gerçi @Yiğitt teorisinde çok haksızda olmayabilir
:A :A :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Güle güle. Sorunlarını hallet hemen gel. Yada gitme sorunlar gidince çözülmeyecek çünkü. Sorunlarla yaşamayı öğrenmelisin:)
Son 3, 4 senedir ne sorunlarla yaşıyorum bir bilsen. :) Neyse teşekkürler Mustafa. :D
Umarım en kısa zamanda sorunlarını halledip gelirsin aramıza. Kendine iyi bak. :)
Teşekkürler. :D
Bu foruma üye olma sebeplerimden birisi sensin, misafir olarak forumu takip ettiğim zamanlarda senin tarafsız yorumlarını ve tarafsız yönetimini çok beğenirdim. Şimdi forumu bırakıyorsun, çok uzun süredir tanışmıyoruz ama bu kısa sürede samimi bir dostluk kurduğumuzu düşünüyorum. Bu yüzden konuyu görünce oldukça üzüldüm. Bugüne kadar bana birçok konuda bana yardımcı oldun, forumda yönetici olmamda emeğin büyük. Hepsi için teşekkür ederim. Benim kendi adıma herhangi bir hakkım varsa helal olsun.

Gitme demeyeceğim çünkü insanın bazen çok sevse bile bazı şeylere ara vermesi, dinlenmesi gerekir kendisini toparlayabilmesi için, seni anlayabiliyorum. Ancak mesajında bahsettiğin problemleri fazla kafana takma, hepsinin gelip geçici şeyler olduğunu unutma. Görüşmek üzere Atacan. :)
Çok teşekkür ederim güzel düşüncelerin için, ne mutlu bana o zaman. ;) Sağolasın. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
....
2013 Ocak ayında kayıt olduğum FAV10 eski adıyla FavoriForumum'da 5. yılıma dün itibariyle ulaştım. Foruma geldiğim ilk günden itibaren buranın güzel enerjisi beni kendine bağladı. En temel nedeni de sıradan bir internet sitesi, forumun aksine buradaki üyeler arasında gerçek arkadaşlıklar ve dostluklar var olmasıdır, bu yüzdende Fav10'daki sohbet ortamı her zaman kendini diğer sosyal platformlardan ayırır, 5 yıl boyunca ben de burada çok güzel dostlar kazandım, kah derdimi paylaştım kah mutluluğumu paylaştım, en sıkıntılı olduğum zamanlarda reelde bile yanımda olmayan insanlar varken buradaki dostlarım her zaman benim halimi hatrımı sordu, o yüzden ne kadar teşekkür etsem azdır. Tek tek isim vermeyeceğim onlar kendilerini biliyorlar zaten, iyi ki varsınız.

Yönetim konusunda ise yine 2013 yılında editörlükle başladım aslında 5 senedir forum yönetimindeyim diyebilirim, hatalı kararlarım olmuş olabilir ben de insanım en nihayetinde ama her zaman adil olmaya ve tarafsız olmaya özen gösterdim, belki bana taraflısın bana haksızlık ettin diyenler elbet olabilir, her zaman derim bir karar veriyorsak her iki tarafı da her zaman memnun edemeyiz çünkü bir taraf için doğru olan karşı taraf için yanlış olabiliyor... 2017 ile birlikte Ozan tarafından admin rütbesine yükseldim ben kendisine de buradan teşekkür etmek istiyorum, Ozan'a karşı minnetim büyük hem böyle bir forumu kurduğu için hem de bana güvendiği için. Bir kez daha Ozan'a teşekkür ederim. Keza birlikte yıllarca yöneticilik yaptığım Bully'i de unutmadım elbette bir teşekkür de ona. Veee 5 yıllık bu serüven sonrası 2018 itibariyle ise emekli olmaya karar verdim...

Başlıkta VEDA yazdım ama bu temelli bir veda değil, bir süre önce forumdan ayrılmak durumunda kalmıştım yaklaşık 1 ay foruma giremedim dönme fırsatı bulunca da döndüm çünkü her zaman derim burası bana iyi gelmiştir. Bana iyi gelen bir yerden keyfen uzak kalamazdım ancak hayat şartları hızla değişebiliyor son zamanlarda yine çeşitli problemlerle boğuşuyorum ve bu yüzden bazı radikal kararlar alıp bu kötü süreçten çıkmam gerekiyor, bu sefer ki ayrılığım 1 ay değil en az 8 aylık bir ara o yüzden ne olur ne olmaz ben yine de helallik almak isterim süre uzun ne olur ne olmaz... Benim hakkım helal olsun, dilerim sizin de helal olur. Kendinize iyi bakın ve forumu yalnız bırakmayın, forumu forum yapan sizlersiniz çünkü. Pazar gününe kadar buradayım.​
mrt-06

Foruma geldiğinde @destere olmucak bukadar uzun ara vermene çok üzüldüm cnm @mrt-06 :( :( :( Emekli görünce dahada üzüldüm :(

5.Yılını buruk kutluyoruz şu durumda sevinmeli bir mesaj hediye yazamıyorum :( Nisan ayında dönmeni bekliyorum . Ağustosa kalma lütfen :( Umarım geçen verdiğin ara gibi yine herşey yoluna girer ve yine erken gelirsin ozamanda uzun vakit vermiştin ama erken gelip bizi sevindirmiştin yine Nisan en geç Mayıs yada inş daha erken gelmeni beklicez :(

Detaylı bilmiyorum sebebini ama inş Akışına bırakınca düzelir yine erkenden gelirsin :(

sağlık sorunları dışındaki ayrılıklar beni üzmez çünkü giden bir gün mutlaka gelecektir:) tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanıdır kısaca :) çok kıymetli görümcem bir süreliğinede olsa ayrılma gereği duyuyorsa saygı duyarız, umarım tekrar döndüğünde onu tüm sıkıntılarından kurtulmuş bir şekilde daha neşeli ve daha moralli haliyle karşımızda görürüz :)
görümcemi yolcu etmeden önce şu adminlik rütbesinide kapabilseydim daha çok övecektim onu :) ama böyle karşılıksız da hiç övmek içimden gelmiyor? insanın öven yerleri burkuluyor :)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
sağlık sorunları dışındaki ayrılıklar beni üzmez çünkü giden bir gün mutlaka gelecektir:) tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanıdır kısaca :) çok kıymetli görümcem bir süreliğinede olsa ayrılma gereği duyuyorsa saygı duyarız, umarım tekrar döndüğünde onu tüm sıkıntılarından kurtulmuş bir şekilde daha neşeli ve daha moralli haliyle karşımızda görürüz :)
görümcemi yolcu etmeden önce şu adminlik rütbesinide kapabilseydim daha çok övecektim onu :) ama böyle karşılıksız da hiç övmek içimden gelmiyor? insanın öven yerleri burkuluyor :)
Teşekkür ederim elticim, dilerim gelince seni bulabilirim. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- oklavam var diyordu. :A

Vay be @takas insan bir helal olsun der, girip çıkmışsın. :D
ee 5 yıl en uzun yönetimde kalan sensin :A Ama sen gittikten sonra bir kaos başlayacak gibi duruyor. :F
@destere Döktürmüş yine felsefesi aslında çok kuvvetli ama sıkıcı insan olmamak için ara sıra kullanması daha iyi :A :A :A

Harundan gelsin disler :A :A :A

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
@Çiğdem- oklavam var diyordu. :A

Vay be @takas insan bir helal olsun der, girip çıkmışsın. :D
Aga inanmayacaksın ama bunu düşüneceğini biliyordum dedim biseyler yazayım sonra vazgeçtim keşke yazsaydım sıkıntı ne bilmiyorum ama sağlıkla alakalı olmasın gerisi bi şekilde hallolur zaten geri döneceksin Allah yardımcın olsun biliyon bende pek girmiyorum zaten adamin kralısın aga :D

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Aga inanmayacaksın ama bunu düşüneceğini biliyordum dedim biseyler yazayım sonra vazgeçtim keşke yazsaydım sıkıntı ne bilmiyorum ama sağlıkla alakalı olmasın gerisi bi şekilde hallolur zaten geri döneceksin Allah yardımcın olsun biliyon bende pek girmiyorum zaten adamin kralısın aga :D
Eyvallah aga, teşekkürler. :D Forumda 5 yıldır en eski tanıdıklarımdan biri sensin, konuya girip çıkınca biraz bozuldum. :A

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Keşke reel hayatlarımızda forumda olduğu gibi olsa.. :( Kaç defa gidip halledip döndün ben Eminim yine daha kısa sürede halledip geleceksin :bhr: Seni çok ama çok sevdiğimizi ve bir ailen olarak burada beklediğimizi sakın unutma, en kısa sürede dönn :love1: @mrt-06

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Eyvallah aga, teşekkürler. :D Forumda 5 yıldır en eski tanıdıklarımdan biri sensin, konuya girip çıkınca biraz bozuldum. :A
Yüzde 100 haklısın aga bunu düşüneceğini düşündüm de o anki psikolojiyle bişey yazamadım :D

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
1 haftadır forumda yoktum resmen darbe yapmışlar yönetime :A :A

8 ay çok, ara ara girersin diye düşünüyorum @mrt-06 :F

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İyi en azından temelli veda değilmiş. @mrt-06 Kendine iyi bak. Umarım bir an önce problemlerini halledip geri dönersin aramıza :)