eTV Fikir Cambazı - 2.Bölüm | Yeni Bölüm

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Sakin ol biraz bu kadar sinir iyi değil :A
Benim sinirim kolay bozulmaz aslında ama sevmediğim ifadeler kullanılınca sigortalar atıyor. Adam harcamak vs laflar bu kadar ucuza söylenmez söylenmemeli. Hele ki bunu değer verdiğim insanlardan duyunca aşırı tepkimeye yol açıyor bende. Kusura bakmayın sizde biraz terslemiş olabilirim istemeden.

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Benim sinirim kolay bozulmaz aslında ama sevmediğim ifadeler kullanılınca sigortalar atıyor. Adam harcamak vs laflar bu kadar ucuza söylenmez söylenmemeli. Hele ki bunu değer verdiğim insanlardan duyunca aşırı tepkimeye yol açıyor bende. Kusura bakmayın sizde biraz terslemiş olabilirim istemeden.
Yok ya o önemli değil de, burada yazılan birçok yorum gülüp eğlenmek amacıyla yazılıyor i çok ciddiye alma sende :bhr:

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Yok ya o önemli değil de, burada yazılan birçok yorum gülüp eğlenmek amacıyla yazılıyor i çok ciddiye alma sende :bhr:
Ben her söyleneni ciddiye almam ama benim forum dışında ayrı kefeye koyduğum insanlardan bunu duyarsam ciddiye alıyorum maalesef. Almamam gerektiğini bilsem alıyorum işte yapacak bir şey yok :) Neyse fazla vakit yok nasılsa askerlik sonrası bir şeyleri yoluna koyacağımı düşünüyorum :D

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Ben her söyleneni ciddiye almam ama benim forum dışında ayrı kefeye koyduğum insanlardan bunu duyarsam ciddiye alıyorum maalesef. Almamam gerektiğini bilsem alıyorum işte yapacak bir şey yok :) Neyse fazla vakit yok nasılsa askerlik sonrası bir şeyleri yoluna koyacağımı düşünüyorum :D
Ama işte kalp kırmak kolaydır onarmak zor. Gerek Yok yani böyle konularda sinirlenmeye falan. Heleki askere gidiyorsan daha sakin ol çekeceğin var zaten oralarda :A

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
3.bölüm itibariyle sadece konuyu açtığımda etiket yapacağım okumak isteyen arkadaşlar okur zorla da etiket olayını böylece sona erdirmiş olacağım, ilginize teşekkürler şimdiden. :)

@Harunnn60 @S.G.A.T. @xemrexxx @Aserat @Thequeer @EnveR @Tolstoyevski @XanTier @Doğu @MEnes @ozgur2113 @Billy Kane @Çiğdem- @dreamy @MayısKralı @Dosi @Maskeli Fedai @mesmeso61 @MelankoliK @dizi kolik @Ahmed @FaJi @MasacRE- @turkuazz @xBUGRAx @GunesinOglu

2 bölümdür etiketlerle rahatsızlık verdiysem kusura bakmayın. :-)

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Ama bazı üyeler rahatsız olmuş ondan böyle bir kural koydum :A

@XanTier @Aserat kendi yerine senin kalmanı istedi yarışmak ister misin :D
Yok öyle bir dünya. Buna izin vermen bile ayıp. Halkın seçtiği kişi devam eder :A

Ama bazı üyeler rahatsız olmuş ondan böyle bir kural koydum :A

@XanTier @Aserat kendi yerine senin kalmanı istedi yarışmak ister misin :D
Yok öyle bir dünya. Buna izin vermen bile ayıp. Halkın seçtiği kişi devam eder :A

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

İzin vermedim kendi isteği bu şekilde sadece sana sorayım dedim :D istemezsen zaten kalacak.

İzin vermedim kendi isteği bu şekilde sadece sana sorayım dedim :D istemezsen zaten kalacak.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,361
Puanı
1,061
Benim "evlilik olmadan cinsellik olmaz" gibi gelenekçi muhafazakar bir düşüncede olabileceğimi nasıl düşündün sahi? :D

Ayrıca @XanTier 'dan açıklama bekliyorum, o son cümledeki malum gaf hakkında ne düşünüyor, sahiden devlet nikahı olmadan cinsellik diye bir şeyin olmayacağını mı düşünüyorsun? :D
Sanırım Norveç'te yaşıyorsun? :D

Tebrikler bu arada @Aserat haklı bir galibiyetti. :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Sanırım Norveç'te yaşıyorsun? :D

Tebrikler bu arada @Aserat haklı bir galibiyetti. :A

Norveç değil ama Suudi Arabistan'da da yaşamıyorum, bildiğim ve gördüğüm kadarıyla nikahsız ilişkilere herhangi bir yaptırım, ceza söz konusu değil burada? :D Aile, çevre baskısı önemli değil, sonuçta kimse ailesine yedi ceddine haber vererek ilişkiye girmiyor.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,361
Puanı
1,061
Norveç değil ama Suudi Arabistan'da da yaşamıyorum, bildiğim ve gördüğüm kadarıyla nikahsız ilişkilere herhangi bir yaptırım, ceza söz konusu değil burada? :D Aile, çevre baskısı önemli değil, sonuçta kimse ailesine yedi ceddine haber vererek ilişkiye girmiyor.
Türkiye'nin %80'i için evlilik öncesi cinsellik söz konusu bile olamaz. O konuda XanTier in tutumu bence de yanlış ama 'cinsellik için evlilikler gerekli' iddiasını 'burada ceza söz konusu değil yapılabilir'le açıklayamazsın. Bu benim istesem fizik profesörü olabilirim demem gibi bir şey. İstesem olabilirim ama olağan dışı. :D

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Türkiye'nin %80'i için evlilik öncesi cinsellik söz konusu bile olamaz. O konuda XanTier in tutumu bence de yanlış ama 'cinsellik için evlilikler gerekli' iddiasını 'burada ceza söz konusu değil yapılabilir'le açıklayamazsın. Bu benim istesem fizik profesörü olabilirim demem gibi bir şey. İstesem olabilirim ama olağan dışı. :D

Yüzde 80 abartı üstü bir rakam, reele vurduğumuzda %30-35 olduğunu tahmin ediyorum. Özellikle erkeklerin çok büyük çoğunluğu 25 yaşın altında ilişkisi olmuştur ancak evlilik yaşı erkekler için çoğunlukla 25 yaşın üstünde. Ayrıca dediğim gibi ne kadar baskıcı bir ailede yetişen kız olursa olsun, sevgilisiyle istedikten sonra istediğini yapar ruhu bile duymaz ailesinin. :D