Fi - Tanıtım Fragmanı | PuhuTV

jackass

Favori Üye
Reaksiyon puanı
62
Puanı
129
Onu bilmiyordum. Cuma akşamları yayınlanacak denmişti forumda haberi de açılmıştı. Yalanlandı demek.:)

Eşcinsellere laf atmasaydın keşke laf atta iğrenç falan demeseydin de beğeni mi geri almasaydım. Sevgi kalpten gelir netice de. İğrençlik olarak adlandıramayız biz bunu.
İnternet platformları içeriklerini sinemada oldugu gibi daima cuma günü yayinlar...Örneğin netflix daima cuma günü yayınlar blutv bile masumu cuma günü yayinlandi...

Sebebi ise gayet basit en fazla izleyicinin haftasonunda olmasi...

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İnternet platformları içeriklerini sinemada oldugu gibi daima cuma günü yayinlar...Örneğin netflix daima cuma günü yayınlar blutv bile masumu cuma günü yayinlandi...

Sebebi ise gayet basit en fazla izleyicinin haftasonunda olmasi...

Niye bir anda bunu yazmaya karar verdin.:F
Star TV'de olacak şeklinde bir haberdi.:D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
İçine çeken bir dizi olacak belli.:D

Cesur sahneler bekliyordum zaten şaşırtmadı girişte sevişmeler ve cinsel cümleler ile başlaması fragmanın.:F

Berrak napiyor onu anlamadım bir tek ama her zaman ki gibi şahane ve kısa saç çok yakışmış.:bhr:

Acaba Ne vadediyor bu dizi :A

Fragman müthiş. Çok kaliteli bir dizi olacak belli. Merakla bekliyorum.

Ozan Güven çok klas ve karizmatik bir karakterle gelecek belli oldu.

Serenay Sarıkaya ve Berrak Tüzünataç harika gözüküyorlar zaten, diyecek söz yok.

Bu dizi sadece puhuda mı yayınlanacak?

Dizi efsane olacak. Ozan Güven bu rolüyle çağ atlayacak bildiğiniz. Bu dizi patlar...

Mehmet çok havalı ama fragmanda dikkatimi çeken iki isim Serenay ve Ozan Guven oldu. Ozan Güven çok karizma çıkmış. Gizemli bir havası var. Kitap serisini okumadım ama kendisi Sherlock olabilecek durumda şu fragmandan anladığım kadarı ile.

Bu fena bi şey :D Dizi baya sağlam olacak gibi bakalım bekliyoruz :)

İlgi çekici bir fragman olmuş mutlaka izliceğim kitaplarını kızkardeşim okumuştu bakalım dizisi
nasıl olacak;)

Farklı kafada ve cesur bir dizi bizleri bekliyor. Çok müthiş olma ihtimali de var basit bir iş olma ihtimali de. Ben ilk ihtimali seçerek biraz da oyuncu kadrosundan dolayı heyecanla beklemeyi tercih ediyorum. :)

Öyle heyecanla beklemiyorum diziyi ama farklı bir şey olacağı kesin. Ozan Güven yakışmış. Kariyeri düşüşe geçmişti. Bu sene tekrar çıkışa geçer. Cem Yılmaz ile yeni filmleri de geliyor.

senin serenay kertenkelesini sevmem @Bully ama afişteki en şanslı adam mehmet günsur topacı olmuş gibi :) en konforlu mekanı o kapmış gözüküyor :)

Başkası olsa kıskanırdım ama Mehmet yabancı değil :A Şehzade Mustafa'yı unutursak yüreğimiz kurusun :(

Fragmanda daha bi samimiler :A

Davinci'nin Şifresi kitabını hatırlattı bana fragman. Güzel olmuş.

O değil de yani 3 saniyelik sevişme sahnesi her yerde olay olmuş, nedir bu arkadaş. :)

Olay olması mı kötü,sahne mo kötü :A

Çıplak bile değiller buna da olay mı çıkarıyorlar...Bu sadece internette yayınlanıyor sevmiyorsan izleme...

Umarım küfürlü içikili sigaralı sahneler olur.Sevişme sahneleri de daha esaslı olur sonuçta bu hayatın gerçeği bizde bu sevişmelerin ürünleriyiz...

Eğer TV'dekilerden bir farkı olmayacaksa internet dizisi olmasının bir anlamı yok.

Adı mı değişti dizinin? (b)

Abartıyorsam Allah belamı versin: 10. saniyede durdurdum videoyu. İğrençsiniz abi ya, nasıl bir mezhep genişliğidir bu? Ananız babanız yok mu sizin? Az kaldı zaten mahalle ortalarında, sokaka aralarında bu işlerin yapılmaya başlanması. 5 yıldan az kaldı 5.

Kemal Sunal'ın ''hıyar'' lafını bipleyip, böyle iğrenç sahnelerin TV de açık seçik yayınlanmasına gıkını çıkarmayan RTÜK, siz de cehennem de cayır cayır yanarsınız İnşAllah. Amin.

iyi de bunlar gayet doğal seyler turkiyede tvdeki dizileri sansurleye sansurleye bi seye benzemedi ama tam tersine tecavuz gibi seyler daha da arttı yani dizide bu sahnelerin olması veya olmamasi pek bisi ifade etmiyor mesela shamelessi uyarliyolarmis dizinin icine etcekler dizinin ana konusu komple gidiyor uyarlayinca :(
Yeni fragman konuya eklendi.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Olay olay olay.

Muhteşem olmuş fragman. Ozan Güven'in bu kadar ön planda olmasına çok sevindim. Onun dışında Serenay'ın dansın ruhunu yansıtmasına hayran kaldım. Muhteşem oynuyor kız.:bhr:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Genel manada söyledim .ss bu aralar bir havalardasın söndürürüm o havanı senin .ss
Mesaj yazmaya üşeniyorum, hava da kapalı olunca içime kapanmayı tercih ediyorum. Bazen konu açasım bile gelmiyor. Yani seninle ilgili bir durum değil. :D