FF Sorgu Odası-Hafta 55-Sorgudaki İsim: sokak sanati

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Fikir benden değil eski üyelerden endgame'den çıktı ama o yapmak istemeyince projeyi ben aldım @sokak sanati :)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Odanın yeniden açılmış olmasını görmek güzel. :D

Öncelikle hoşgeldin odaya ve tabiki benim hakkımda ne düşünüyorsun? :D

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Benin hakkımda ne düşünüyon? :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Aaaa üşengeç Emoş.:A

İlk FF'ye geldiğimde @mrt-06 'nın kınımkınımkıskandığı ve sonra izleyince aşğı olduğu Bir Aşk Hikayesi'ne olan ilginden dolayı dikkatimi çekmiştin. Neredeyse hiç uzak dizimiz olmadı seninle en büyük ortak noktamın ortak dizilerimizin olması bence. Tabi senin izlediklerini hepsini izlemiyorum ama benim izlediklerimin çoğunu izliyorsun. Şu sıralar sevmediğim Dirileş'e bayılman hariç.:F
İşte genel olarak forumda 'ergen kitlenin izlediği diziler' olarak tanımlanan dizileri izliyorsun.:A Yani öyle adlandırıyor forum.:A
Gerçekten sevdiğim bir üyesin ve daim olmanı dilerim. Şu sıralar müskinlik mi desem üşengeçlik mi desem daha az yazıyorsun. Şu sıralar dediğim 2015.:F (Tatili bahane etmene izin vermiyorum.:A)

Daha fazla yazmanı dilerim. Ben çok uzun yorum okuyan biri değilim sende çok uzun yorum yapan biri değilsin o nedenle yorumlarını hep okurdum.:D

Seni gidi egoist ve burnu havada Atacan.:A:bhr:

Forumun vazgeçilmezi, forumun nabzı, forumun en en en süper moderatörü, forumun otoritesi kısıca her şeyisin benim için.:bhr:
Sen olmasan forumda büyük boşluğa düşerdim.:F

Senle ilk başlarda gerçekten sürtüüyorduk desem yalan olur sen bana sapık gibi davranıyordun.:F Sana ne kalın yazmamdan, sana ne cümlelerimin sonuna 3 nokta koymamdan.:A Sapık sapık kafandı kurmuşsun. Neymiş Fox'u çok izliyormuşum neymiş neyse ağzımı daha fazla açmayayım.:F
Şaka bir yana gerçekten forumda ki en büyük kazancımsın. Çok eğlenceli, çok sahici, çok içten birisisin.:bhr:
Bu yorumunu okur okur gülerim moralim bozukken sağol. :bhr:

En sevdiğin tatlı nedir?

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Oooo sen böyle konulara uğrarmıydın dediğim isim gelmiş.:F

Sevdiğim işleri sevmen çok tatlı çok keyifli sohbetin var.:bhr: Fox'a ve Fox'un dizilerine hayran olman bir birimize kenetliyor bizi.:Z
Forum bazında da konular bakımından gayet etkinsin ve konuları açmada sevdiğim bir üyenin etkin olması hoş oluyor.:D Umarım daha fazla etkin olursun FF'de de. Çünkü bence senden biraz kasmanla iyi bir editör olabilir.:bhr: Konuların ile ilgili tek sevmediğim yönün pragraf yapmaman. Bunu yapmadığın için konuları lambur lumbur görünüyor.:( Seninle ilgili tek aklıma kötü gelebilecek nokta bu. Onun dışında çok iyi anlaşıyoruz ve ben bundan çok keyif alıyorum.:bhr:

Bu arada ne sorduğunu biliyorsun dimi.:A

Bu yorumunu okur okur gülerim moralim bozukken sağol. :bhr:

En sevdiğin tatlı nedir?

Canikom bunu bilmiyorsan yuh.ss

Çilekli Pasta ama tatlı olarak istiyorsan Sütlaç:Z

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Oooo sen böyle konulara uğrarmıydın dediğim isim gelmiş.:F

Sevdiğim işleri sevmen çok tatlı çok keyifli sohbetin var.:bhr: Fox'a ve Fox'un dizilerine hayran olman bir birimize kenetliyor bizi.:Z
Forum bazında da konular bakımından gayet etkinsin ve konuları açmada sevdiğim bir üyenin etkin olması hoş oluyor.:D Umarım daha fazla etkin olursun FF'de de. Çünkü bence senden biraz kasmanla iyi bir editör olabilir.:bhr: Konuların ile ilgili tek sevmediğim yönün pragraf yapmaman. Bunu yapmadığın için konuları lambur lumbur görünüyor.:( Seninle ilgili tek aklıma kötü gelebilecek nokta bu. Onun dışında çok iyi anlaşıyoruz ve ben bundan çok keyif alıyorum.:bhr:

Bu arada ne sorduğunu biliyorsun dimi.:A

Canikom bunu bilmiyorsan yuh.ss

Çilekli Pasta ama tatlı olarak istiyorsan Sütlaç:Z
Umutum zaten 3 senedir konuşuyorz hakkında her şeyi biliyorum. Sorduğum, soracağım şeylerin cevabını bilerek soruyorum zaten maksat konun sessiz kalmasın. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ooo sorgu odasına Umut gelmiş. :A

İlk olarak benim hakkımda ne düşünüyorsun? diyelim. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Benim hakkımda neler düşünüyorsun? Kısa yazma sakın. :A @sokak sanati

'Sende mi geldin melun:(' dediklerimden biri gelmiş.

İnanılmaz bir giriş yaptın FF'ye. Pek sevimli gelmedin bence ilk başlarda ve yanlış yaptığını anlayıp forumun ayarına uydun. Biraz zaman aldı bence bu. Yani her yanlışı ulu orta söyleyip sinir bozan, Yaptığı program için pompy'yi örnek alıp zorla okutan.:F, konu kavgalarına giren bir aserat geçti bu forumdan ve artık bence öyle şeyler yapmıyorsun ve çok dozunda yorumlarınla sempati kazandığını düşünüyorum son zamanlarda.:D Tabi ben seninle ilk başlardan beri hep ters düşerek belli bir sistem içerisinde atışan kişi oldum. Bundanda tabi ki memnunum. Umarım hep böyle tatlı tatlı atışmalarımız devam eder. Sen benim aklımda hep Kocamın Ailesi'nin Aramızda Kalsın ile olan savaşında yenilen tarafı tutan kişi olarak kalacaksın.:A
Forumda çok aktifsin ve geleceğinin açık olacağını düşünüyorum. İyi yerlere gelirsen sevinirim tabi.:X

@mrt-06 yeme beni şimdi.:( Çok kırıldım.asdfgasdfg

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061

İnanılmaz bir giriş yaptın FF'ye. Pek sevimli gelmedin bence ilk başlarda ve yanlış yaptığını anlayıp forumun ayarına uydun. Biraz zaman aldı bence bu. Yani her yanlışı ulu orta söyleyip sinir bozan, Yaptığı program için pompy'yi örnek alıp zorla okutan.:F, konu kavgalarına giren bir aserat geçti bu forumdan ve artık bence öyle şeyler yapmıyorsun ve çok dozunda yorumlarınla sempati kazandığını düşünüyorum son zamanlarda.:D Tabi ben seninle ilk başlardan beri hep ters düşerek belli bir sistem içerisinde atışan kişi oldum. Bundanda tabi ki memnunum. Umarım hep böyle tatlı tatlı atışmalarımız devam eder. Sen benim aklımda hep Kocamın Ailesi'nin Aramızda Kalsın ile olan savaşında yenilen tarafı tutan kişi olarak kalacaksın.:A
Forumda çok aktifsin ve geleceğinin açık olacağını düşünüyorum. İyi yerlere gelirsen sevinirim tabi.:X

İlk başlarda benim hakkımda öyle şeyler düşündüğünü bilmiyordum, ama er ya da geç gözümdeki imajımı düzeltebildiğime sevindim. Cevabın için teşekkürler ayrıca. :X

Ben de o küçük atışmalarımıza devam etmek isterim elbette. Ayrıca Aramızda Kalsın gönüllerin birincisi oldu, Kocamın Ailesi kendi haline baksın asıl. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Ne yemesi yahu çilekli pasta sevdiğini biliyordum hatta ben de nefret ederim demiştim sende zevksiz şey demiştin daha dün gibi aklımda. :F Neye kırıldığını anlamadım. .ss

Hayatını 3 kelime ile özetler misin? :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İlk başlarda benim hakkımda öyle şeyler düşündüğünü bilmiyordum, ama er ya da geç gözümdeki imajımı düzeltebildiğime sevindim. Cevabın için teşekkürler ayrıca. :X

Bu arada Aramızda Kalsın gönüllerin birincisi oldu, Kocamın Ailesi kendi haline baksın asıl. :A

Yoo hayır. İlk baştan beri benim için aynısın. Ben diğerlerinin gözünde yavaş yavaş sempati kazanıyorsun diyorum. Çünkü ilk başta çok çemkiriyorlardı sana ve şuan hiç vukaatın yok bence.:D

Senin gönlünün 1. olabilir ama gönüllerin 1. tabi ki değil.:A Türk halkı Pelin'i seçti. Size yol verdi.:A

Ne yemesi yahu çilekli pasta sevdiğini biliyordum hatta ben de nefret ederim demiştim sende zevksiz şey demiştin daha dün gibi aklımda. :F Neye kırıldığını anlamadım. .ss

Hayatını 3 kelime ile özetler misin? :)

İki dakika günün stresini atmak içn atar yapıyordum sadece.:( Tabi ki biliyorsun.

Off o çok kazık oldu. Ben geçmişten sorularla devam edeyim ama onada cevap vereceğim.:bhr:

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Klasikleşmiş klişe bir soru sorayım. Benim hakkımda ne düşünüyorsun?

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Yoo hayır. İlk baştan beri benim için aynısın. Ben diğerlerinin gözünde yavaş yavaş sempati kazanıyorsun diyorum. Çünkü ilk başta çok çemkiriyorlardı sana ve şuan hiç vukaatın yok bence.:D

Senin gönlünün 1. olabilir ama gönüllerin 1. tabi ki değil.:A Türk halkı Pelin'i seçti. Size yol verdi.:A
Tamam, daha iyi anladım şimdi. Yoksa geçmişte hiç tartışmamız olmamıştı, öyle söyleyince bir anlığına şaşırdım. :X

Aramızda Kalsın, sezon finalinde 3 reyting almamıştı en azından. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Tamam, daha iyi anladım şimdi. Yoksa geçmişte hiç tartışmamız olmamıştı, öyle söyleyince bir anlığına şaşırdım. :X

Aramızda Kalsın, sezon finalinde 3 reyting almadı en azından. :A

50. bölümde sezon finali yapsaydı 2 reyting alacakti.:A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

İki dakika günün stresini atmak içn atar yapıyordum sadece.:( Tabi ki biliyorsun.

Off o çok kazık oldu. Ben geçmişten sorularla devam edeyim ama onada cevap vereceğim.:bhr:
Ben senin oyuncak ayın mıyım stres atacakmış. :F

Pekü sorularımdan kaç bakalım. :A @yatutarsa'yı sever misin?

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@sokak sanati
1- hakkımda ne düşünüyorsun detaylı yorum:A:A:A
diğer sorular bu klasik sorudan sonra gelicektir zaman zaman
:F:F:F

Hoş geldin odama.:Z

1.30 boyun var zaten ne detayı istiyorsun.:A

Şaka bir yana forumun gerçekten neşesi, eğlencesi oldun geldiğinden beri. Bir çok kişi ile dert ortaklığı yaptığını yada bir çok konuda fikrine danışılmasıyla forumun ablası oldun bence.:bhr: Evet bazen zıt düşünce çok sinir bozucu oluyorsun ama 2 mesaj sonra yine sempatimi kazanıyorsun. Hiç sinirlenemiyorum yani kısaca sana.:F
İlk geldiğinde tarzın biraz yadırgandı ama cevap dahi vermeden eğlenmene devam ettin sen. İyi ki öyle yapmışsın. İnanılmaz utanıyordur şimdi onu yapanlar. İlk geldiğinde bile ne kadar örnek bir davranış sergiledin ama ben biraz geç gördüm.:(

Forumda iyi ki varsın. Mesajlarını okurken büyük keyif alıyorum.:X

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...