FF Sorgu Odası-Hafta 55-Sorgudaki İsim: sokak sanati

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Sorgu odasında yeni sezon başladı siz de sorgu odasına girmek isterseniz bana başvurup sorgu odasına girebilirsiniz.

Yeni sezonun ilk konuğu @sokak sanati soruları alalım. :)

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Biliyorum ama benim hakkımda ne düşünüyorsun? :D Uzun olsun. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Off ayaklarım koptu.:F Biraz dinleneyim sonra cevaplarım.:A

Bu arada odaya daha önceden girmiştim ama Teyzemlerde misafirdeydim o zaman ve doğru düzgün cevap verememiştim.:F Bu sefer uzun bir konu olmasını diliyorum.:Z

Ben yazana kadar Rihanna dinleyin.:A @Maskeli Fedai @Billy Kane @mrt-06 @GunesinOglu

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Valla ne düşüneyim ne düşüneyim diye dakikalardır düşünüyorum ama bulamadım.:F
Eskilerdensin ve forum açısından büyük isimlerden birisin. Sorgu Odası fikri sana ait galiba yani ilk baştan beri sen açıyormuşsun. Forum için neler yaptığına bunu söylemem bile yeter sanırım .:D
Hiç kötü düşüneceğim bir hareketini hatırlamıyorum hep iyi hatırlanacaklardansın.:D

Benim hakkımda ne düşünüyorsun :D

Düşünmekten kaçındıklarım arasındasın.:A

İlk başlard foruma alışamaman diye düşünüyordum ve biraz agrasif tavırlar sergilemiştin ama forumun ritmine yavaş yavaş ayak uydurunca ne kadar eğlenceli biri olduğun ortaya çıktı.:D
MusicSurivivor gibi eğlenceli bir iş yaptın ve gerçekten büyük eğlendik. Hep bu program ile hatırlanacaksın bence.
Programı arada bana paslaman sebebi ile ortak konularda baya konuştuk ve oldukça yakın olduk bence. Bir kere tartışmıştım seninle ve senden çok başkası ile ilgiliydi oda.:F Sonradan acısını çıkarttık ama.:A

GunesinOglu

Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
Valla ne düşüneyim ne düşüneyim diye dakikalardır düşünüyorum ama bulamadım.:F
Eskilerdensin ve forum açısından büyük isimlerden birisin. Sorgu Odası fikri sana ait galiba yani ilk baştan beri sen açıyormuşsun. Forum için neler yaptığına bunu söylemem bile yeter sanırım .:D
Hiç kötü düşüneceğim bir hareketini hatırlamıyorum hep iyi hatırlanacaklardansın.:D

Düşünmekten kaçındıklarım arasındasın.:A

İlk başlard foruma alışamaman diye düşünüyordum ve biraz agrasif tavırlar sergilemiştin ama forumun ritmine yavaş yavaş ayak uydurunca ne kadar eğlenceli biri olduğun ortaya çıktı.:D
MusicSurivivor gibi eğlenceli bir iş yaptın ve gerçekten büyük eğlendik. Hep bu program ile hatırlanacaksın bence.
Programı arada bana paslaman sebebi ile ortak konularda baya konuştuk ve oldukça yakın olduk bence. Bir kere tartışmıştım seninle ve senden çok başkası ile ilgiliydi oda.:F Sonradan acısını çıkarttık ama.:A

Kimle ilgiliydi unuttum :F Söyle özelden :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@sokak sanati
1- hakkımda ne düşünüyorsun detaylı yorum:A:A:A
diğer sorular bu klasik sorudan sonra gelicektir zaman zaman
:F:F:F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Aaaa üşengeç Emoş.:A

İlk FF'ye geldiğimde @mrt-06 'nın kınımkınımkıskandığı ve sonra izleyince aşğı olduğu Bir Aşk Hikayesi'ne olan ilginden dolayı dikkatimi çekmiştin. Neredeyse hiç uzak dizimiz olmadı seninle en büyük ortak noktamın ortak dizilerimizin olması bence. Tabi senin izlediklerini hepsini izlemiyorum ama benim izlediklerimin çoğunu izliyorsun. Şu sıralar sevmediğim Dirileş'e bayılman hariç.:F
İşte genel olarak forumda 'ergen kitlenin izlediği diziler' olarak tanımlanan dizileri izliyorsun.:A Yani öyle adlandırıyor forum.:A
Gerçekten sevdiğim bir üyesin ve daim olmanı dilerim. Şu sıralar müskinlik mi desem üşengeçlik mi desem daha az yazıyorsun. Şu sıralar dediğim 2015.:F (Tatili bahane etmene izin vermiyorum.:A)

Daha fazla yazmanı dilerim. Ben çok uzun yorum okuyan biri değilim sende çok uzun yorum yapan biri değilsin o nedenle yorumlarını hep okurdum.:D

Biliyorum ama benim hakkımda ne düşünüyorsun? :D Uzun olsun. :A

Seni gidi egoist ve burnu havada Atacan.:A:bhr:

Forumun vazgeçilmezi, forumun nabzı, forumun en en en süper moderatörü, forumun otoritesi kısıca her şeyisin benim için.:bhr:
Sen olmasan forumda büyük boşluğa düşerdim.:F

Senle ilk başlarda gerçekten sürtüüyorduk desem yalan olur sen bana sapık gibi davranıyordun.:F Sana ne kalın yazmamdan, sana ne cümlelerimin sonuna 3 nokta koymamdan.:A Sapık sapık kafandı kurmuşsun. Neymiş Fox'u çok izliyormuşum neymiş neyse ağzımı daha fazla açmayayım.:F
Şaka bir yana gerçekten forumda ki en büyük kazancımsın. Çok eğlenceli, çok sahici, çok içten birisisin.:bhr:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Aaaa üşengeç Emoş.:A

İlk FF'ye geldiğimde @mrt-06 'nın kınımkınımkıskandığı ve sonra izleyince aşğı olduğu Bir Aşk Hikayesi'ne olan ilginden dolayı dikkatimi çekmiştin. Neredeyse hiç uzak dizimiz olmadı seninle en büyük ortak noktamın ortak dizilerimizin olması bence. Tabi senin izlediklerini hepsini izlemiyorum ama benim izlediklerimin çoğunu izliyorsun. Şu sıralar sevmediğim Dirileş'e bayılman hariç.:F
İşte genel olarak forumda 'ergen kitlenin izlediği diziler' olarak tanımlanan dizileri izliyorsun.:A Yani öyle adlandırıyor forum.:A
Gerçekten sevdiğim bir üyesin ve daim olmanı dilerim. Şu sıralar müskinlik mi desem üşengeçlik mi desem daha az yazıyorsun. Şu sıralar dediğim 2015.:F (Tatili bahane etmene izin vermiyorum.:A)

Daha fazla yazmanı dilerim. Ben çok uzun yorum okuyan biri değilim sende çok uzun yorum yapan biri değilsin o nedenle yorumlarını hep okurdum.:D

Seni gidi egoist ve burnu havada Atacan.:A:bhr:

Forumun vazgeçilmezi, forumun nabzı, forumun en en en süper moderatörü, forumun otoritesi kısıca her şeyisin benim için.:bhr:
Sen olmasan forumda büyük boşluğa düşerdim.:F

Senle ilk başlarda gerçekten sürtüüyorduk desem yalan olur sen bana sapık gibi davranıyordun.:F Sana ne kalın yazmamdan, sana ne cümlelerimin sonuna 3 nokta koymamdan.:A Sapık sapık kafandı kurmuşsun. Neymiş Fox'u çok izliyormuşum neymiş neyse ağzımı daha fazla açmayayım.:F
Şaka bir yana gerçekten forumda ki en büyük kazancımsın. Çok eğlenceli, çok sahici, çok içten birisisin.:bhr:
Ahahah gülmekten sandalyeden düştüm şu kalınlaştırdığım kısımlar. :F:F Ayrıca övgü dolu sözlerinden dolayı da teşekkür ederim cümlenin aralarına serpiştirmişsin. :A Seni seviyorum Umut'um. :bhr:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Hoş geldin konuma öncelikle.:D
Ne düşüneyim valla iyisin hoşsun. Gerçekten forumda eğlenmeye çalışan ve bunun için bir şeyler yapmaya çalışanlardansın.
Sanki biraz çabuk karar veren ve çabuk vazgeçen birisin. Ben senin yerinde olsam fikirlerimi sonuna kadar devam ettirirdim.:D
Birde az önce bana senden etiket geldi ama profilin sınırlı olduğu için göremedim. Ne dedi acaba bu çocuk bana diye düşündüm.:F Niye sınırlama getiriyorsun. ben çok triplendiğim zaman yapmıştım di mi @Ahmad .:F Benden bulaştı FF'ye bence.:A

Uzun uzun benim hakkımda ne düşünüyorsun :A

Seninle gerçekten çok uzun ve çok çelişkili ve FF hayatı geçirdim. İlk başta Vadi'ye olan anlamsız hayranlığın.:A Daha sonra Muhteşem Yüzyıl'ı izlemeden Mustici olman daha sonra Turabi.:A Çok sıkıntılı zamanlar geçirdikden sonra uzlaşabildiğim değerli birisin.:bhr:

Vadi ile ters düştüğüm ve İntikam'ın onu ezmesine hazmademediğin zamanları direk atılıyorum.:A MY'de Mustafa'cı takılıp bize antilik yapmanı saçma buluyordum. Bayada dışlamaya çalışıyordum seni ve takas'a şikayet etmiştim bir kere.:F O günlerde ne kadar eğlenceli biri olduğunu tabi ki anlamamış ve bana itici gelmiştin.:A Sinir bozuyordun yani o zamanların senin için @Bully 'siydim ben.:A Onunda çok sinirini bozuyorsun.:Z

Daha sonra 2014 Survivor'ında Turabi ile birleştirdi bizi yazgı ve o günden beri çok eğlenen bir ikili olduk.:Z All Star'da da bunu perçinledik.
Gerçekten takılmacaların beni eplendiriyor. Hele benim yanımda yer alıp sevmediğim birini savunana karşı olan antiliğin beni fıldır fıldır ediyor.:F (Kötü bir anlam çıkartma.:F)
Onun dışında sevdiğim ve forumda devamlı görmek istediğim birisisin. Arada tutarsız hareketler yapmana bile göz yumabiliyorum.:A O derece kıymetlisin.bhr:

Ahahah gülmekten sandalyeden düştüm şu kalınlaştırdığım kısımlar. :F:F Ayrıca övgü dolu sözlerinden dolayı da teşekkür ederim cümlenin aralarına serpiştirmişsin. :A Seni seviyorum Umut'um. :bhr:

O kadar övdüm bir seni seviyorum ile yırtamazsın.:F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Oo kimler varmış sorgu odasında :A Zamanında bana yaptığın gıcıklığı unutmuş değilim. :A

Neyse biz de klasik soruyla başlayalım. Benim hakkımda ne düşünüyorsun :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...