FF ailesini yakından tanıyoruz :)

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Adım Rüya
21 yaşındayım
Bahçeşehir üni. öğrencisiyim
FENERBAHÇELİYİM :)
İstanbul'da oturuyorum

AnaKin

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
5
Puanı
159
Anlatmıyorum kendimi işte.

Ben seni biliyorum canım diğer üyeler için kayıp oalcak :)

Oley artık en büyük ben değilim :GDG: Aynı yaştayız bende Marmara'da okuyorum. Benim yaşımda olan ve de benden 1 yaş büyük olan kişiler var forumda artık. Daha mutlu olamazdım. :GDG:

İşin gerçeği şu ki aslında Primavera erkek. :T Beni tehdit ediyor 3 aydır erkek olduğumu söyleme diye. :T

Bizimle yaşıt olanlar var bildiğim kadarıyla yalnız değiliz :D Üstündeki büyük yükü birazcık olsun almam sevindirdi beni :)

yok ya niye kızayım ama bende seni kız sanıyodum :eek: neyse yanlışlıklar düzeldi iyi oldu :D

kızım niye çaktırıyosun madem söyledin bende açıklıyorum polyde aslında 12 yaşında :T:

Yok artık daha neler ya :D

anakin ben seni kız sanıyodum :D

Hadi canım seni şakacı seni...

Polyanna ~

Favori Üye
Reaksiyon puanı
9
Puanı
149
Ben seni biliyorum canım diğer üyeler için kayıp oalcak :)

Bizimle yaşıt olanlar var bildiğim kadarıyla yalnız değiliz :D Üstündeki büyük yükü birazcık olsun almam sevindirdi beni :)

Yok artık daha neler ya :D

Hadi canım seni şakacı seni...

Beni de çok mutlu etti bu olay. Daha çok benim yaşımda insan gelsin. :mge:

AnaKin

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
5
Puanı
159
İnşallah. Artık mod'da olduğuna göre aynı yaşta olmamız sebebiyle beni korumaya alıyorsun. :D

ayıpsın aa :D

Şaka bir yana forumda kız üyeleri görmek gerçekten çok güzel farklı bir renk farklı bir ses farklı bir bakış açısı getiriyorsunuz.İnşallah forumda zevkli zamanlar geçirirsiniz...

- - - Ekleme - - -

biraz saçma olcak açıklamam ama avatarından kaynaklı hep bide nickini ayırınca ana-kin oluyo dedim kesin kız :D

Yok artık daha neler :D Anakin Skywalker Star Wars serisinin en büyük oyuncularındandır :) Avatara gelince de o benim canım o bir Jennifer Morrison :D

primavera

Favori Üye
Reaksiyon puanı
525
Puanı
234

Şaka bir yana forumda kız üyeleri görmek gerçekten çok güzel farklı bir renk farklı bir ses farklı bir bakış açısı getiriyorsunuz.İnşallah forumda zevkli zamanlar geçirirsiniz...

- - - Ekleme - - -

Yok artık daha neler :D Anakin Skywalker Star Wars serisinin en büyük oyuncularındandır :) Avatara gelince de o benim canım o bir Jennifer Morrison :D

onu yazarken kendimi rezil ettiğimin farkındaydım şimdide tescillendi star wars serisini izlemediğim için olabilir bu cahilliğim :eek:

Polyanna ~

Favori Üye
Reaksiyon puanı
9
Puanı
149

- - - Ekleme - - -

Tamam sende beni korumaya aldığına göre Ozan kork benden. :mge: :D

Sizinde yeniden gelmeniz güzel oldu. :GDG:

AnaKin

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
5
Puanı
159

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,782
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

- - - Ekleme - - -

Jennifer Morrison benim de sevdiğim bir oyuncudur fakat yıllar boyunca o olduğunu anlayamamışım. :D

AnaKin

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
5
Puanı
159
en yakın zamanda izliyorum yarın gece izlemeye başlıcam aşağılama beni :( :T

6 seri kolay gelsin şimdiden 2 şer saatten desek :D Estağfurullah olur mu öyle şey ya :)

Jennifer Morrison benim de sevdiğim bir oyuncudur fakat yıllar boyunca o olduğunu anlayamamışım. :D

Dostum ilk halleri Jenin bunlar sonradan bir takım değişimlere uğradı en orijinal hali bu :D