FF ailesini yakından tanıyoruz :)

AnaKin

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
5
Puanı
159
Adım Doğuhan arkadaşlar yaş 21 üniyi yeni bitirdim stajım falan var :) İzmirde okudum İzmirde kalmaya devam edeceğim sanırım işlerimden dolayı..

Başlangıcı ben yaptım devamı sizden artık arkadaşlar :) Sınırlama yok kendiniz hakkında ne yazmak isterseniz yazabilirsiniz...

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
adım ramazan
19 yaşındayım
galatasaraylıyım
vadiciyim

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,373
Puanı
1,060
Adım Aykut
Ankarada oturuyorum aslen Kırıkkaleliyim
Yaşım 17.5'tan 18 :D
Koyu bir Fenerbahçeliyim

Son düzenleme:

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
- Adım Rəvan
- 16 yaşındayım
- Azerbaycanlıyım
- Tıp Fakültesi öğrencisiyim :)

ernkrbyk

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
427
Puanı
195
Adım Eren
22 yaşındayım
Üni. Hukuk fakültesi okuyorum
Galatasaraylıyım
Adanalıyım

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,184
Puanı
859
Beni tanırsın yine yazıyorum :)
Adım: Alper
Son sınıfa geçtim .Üniye hazırlanıyorum
Tuttuğum Takım: Gs

primavera

Favori Üye
Reaksiyon puanı
526
Puanı
234
beni fazlasıyla tanıyolar ama yinede bir özet geçeyim :D ismim bahar 19.5 yaşındayım son güne kadarda 20 demeyeceğim :D üniverstede okuyorum 3.sınıfı olmaya çalışıyorum :D İstanbulluyum İstanbulda oturuyorum İstanbulda okuyorum Galatasaraylıyım .... :D

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,140
Puanı
560
Adım : Ali
Galatasaraylıyım
Adanalıyım

SaMeT

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2
Puanı
119
Samet Kurtuldu
9 Temmuz'da 17 yaşına gireceğim. Kocaeli, İzmit'te yaşıyorum. Lise 3'e geçtim. Galatasaraylıyımdır. Siyaset veya Radyo,Sinema ve Televizyon hayattan mesleki beklentilerimdir.
Birgün Azerbaycan'ı muhakkak ziyaret etmek ve Odlar Yurdu'nu karış karış gezmek isterim. Şimdilik bunlar.

AnaKin

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
5
Puanı
159
Çok güzel devam ediyor diğer arkadaşlardan da bekliyoruz.. :)

Şaşırdığım şeyler oldu mesela primaverayı erkek olarak biliyordum :D inan kızma ama bir bilgim yoktu :D İsim geçiyordu ama farketmemişim heralde :)

Polyanna ~

Favori Üye
Reaksiyon puanı
9
Puanı
149
Adım Doğuhan arkadaşlar yaş 21 üniyi yeni bitirdim stajım falan var :) İzmirde okudum İzmirde kalmaya devam edeceğim sanırım işlerimden dolayı..

Başlangıcı ben yaptım devamı sizden artık arkadaşlar :) Sınırlama yok kendiniz hakkında ne yazmak isterseniz yazabilirsiniz...

Oley artık en büyük ben değilim :GDG: Aynı yaştayız bende Marmara'da okuyorum. Benim yaşımda olan ve de benden 1 yaş büyük olan kişiler var forumda artık. Daha mutlu olamazdım. :GDG:

- - - Ekleme - - -

Oley artık en büyük ben değilim :GDG: Aynı yaştayız bende Marmara'da okuyorum. Benim yaşımda olan ve de benden 1 yaş büyük olan kişiler var forumda artık. Daha mutlu olamazdım. :GDG:

- - - Ekleme - - -

Şaşırdığım şeyler oldu mesela primaverayı erkek olarak biliyordum :D inan kızma ama bir bilgim yoktu :D İsim geçiyordu ama farketmemişim heralde :)

İşin gerçeği şu ki aslında Primavera erkek. :T Beni tehdit ediyor 3 aydır erkek olduğumu söyleme diye. :T

primavera

Favori Üye
Reaksiyon puanı
526
Puanı
234

yok ya niye kızayım ama bende seni kız sanıyodum :eek: neyse yanlışlıklar düzeldi iyi oldu :D

- - - Ekleme - - -

- - - Ekleme - - -

- - - Ekleme - - -

İşin gerçeği şu ki aslında Primavera erkek. :T Beni tehdit ediyor 3 aydır erkek olduğumu söyleme diye. :T

kızım niye çaktırıyosun madem söyledin bende açıklıyorum polyde aslında 12 yaşında :T:

Cenation

Favori Üye
Reaksiyon puanı
248
Puanı
454
Hello Im Weynn Runiyyy gibi saçma başlangıç yapmayım :D

Adım:Kürşat
Yaşım:17
Galatasaraylıyım.
Ankara da oturuyorum

:):))