TVen FavoriForumum İtirafları 34.Bölüm

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Tamam bende My bölümünü sevmiyorum kimse de bana karışamaz hatta kaldırılsın bence :)

İşte bunu bana niye söylüyorsun ebnde onu anlamıyorum. Yönetimden değilim, Bölümü savunmuyorum yada kimseyi kışkırtacak bir şey söylemedim. Ne ile dolduruyorsun bunun arkasına bana söylerker.(b)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
İstersen 1 bölümlük itiraf edenler kendileri olduğunu itiraf etsin benim hatrıma seni utandırıp kızartmak için. :):) İçerisinde 1'i bile benim itirafım değil. Ha yapabilirmiyim tabii ki yaparım. Ben de üyeyim sonuçta. Ama şimdiye 1 kez itiraf yapmıştım onda da adımı açıkladım. :)
Aciklasinlar o zaman. İtiraflardan ziyade görüş zaten bunlar buna yakin şeyler söylüyorlar sende onları kendince toparliyorsun işte

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,346
Puanı
561
Herkes @RüzgarGülü'ne çalışmış bu böülm. :D, bana niye laf atan yok diye durdum, hüzünlendim. :T
Bana bayağı bir geçiren olmuş, darısı sana :D

@RevaN ellerine sağlık itiraflarımı bulamadım :) Varsın sağlık olsun ...

İtiraflar çok çocuksu ! ! Bu hafta @RüzgarGülü dışında kayde değer bir itiraf yok.
Sen mi yaptın benimle ilgili itirafı. Dönemeyen gül rüzgargülü olanı :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tatlım sen resmen yol çizmişsin @destere ye :F @Çiğdem-
hahahah ayy napayım bebeğim bu @destere nin bşka övülücek bir yanı yokki daha doğrusu başka konuşulucak bir yanı yok :F:F:F
hemen geldi ogün profilime bu itirafı yaptım için sana asılabilirmiyim falan diyor bende ben seni pasif zararsız sapık olduğun için sempatik buluyorum pasif kaldıkça sempatik kalıcaksın gözümde dedim buda gelir gelemz gitti tabikide :F:F:F
gösteripte elletmemek deyimini uyguladım galiba şekerim :F:F:F

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Geçen bölüm bir itiraf yapmıştım da hangi itiraf olduğunu söylersem ortalık karışır :) İtiraflar gerçek arkadaşlar.