TVen FavoriForumum İtirafları 34.Bölüm

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İtiraflarda hep Çiğdem ve RüzgarGülü konuşulmuş. :D Pek bir şey yok bu hafta sanki.

Bu arada yine yokum itiraflarda. :F Bugüne kadar benimle ilgili tek bir itiraf geldi onda da Dedikoducu Çocuk'un ben olduğunu söylemişti biri. :F

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
İitraflar fena değil ama yine benim hakkımda itiraf yok :T:

@Çiğdem- hakkında yapılan itiraflar saçma

Vadi hakkında yapılan yok beğeni alıyor yok bilmem ne ona bakarsan dizi yorumlarında da herkes mesajını beğeniyor o zaman o da saçma.Bu itirafı kimin yaptığını az çok tahmin edebiliyorum.Bizim ordaki amacımız katılıyorum vvve @takas ın dediği gibi sevgimizi göstermek.Yoksa yemişim beğeniyi ya burada eğlenmek varken beğeni nedir :F

@sokak sanati bende My bölümünü sevmiyorum o zaman o da kaldırılsın :)

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,638
Puanı
1,061
Yine mi Çiğdem :mad: 15 itirafın 4'ü Çiğdem kızı artık rahat bırakın :D

3 sezon olmuş kimse benimle ilgili bir itirafta bulunmuyor, keser döner sap döner.. neyse mesaj verilmiştir :D

Bence de kaldırılmalı. [HASHTAG]#muhtesemyuzyilbolumukaldirilsin[/HASHTAG] haydi antiler hashtag'e çıkarıyoruz :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,141
Puanı
1,061
Yine mi Çiğdem :mad: 15 itirafın 4'ü Çiğdem kızı artık rahat bırakın :D

3 sezon olmuş kimse benimle ilgili bir itirafta bulunmuyor, keser döner sap döner.. neyse mesaj verilmiştir :D

Bence de kaldırılmalı. [HASHTAG]#muhtesemyuzyilbolumukaldirilsin[/HASHTAG] haydi antiler hashtag'e çıkarıyoruz :D
bitmiş diziye elemlenip kederlenmek helal :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,141
Puanı
1,061
Olduğundan fazla tolerans gösterildi bence, sen de söylediğin gibi bitmiş gitmiş bir dizi. Karagül gibi dizilerin konusu yokken 1,5 sezon önce bitmiş bir dizinin bölümünün hala var olması şaşkınlık verici. #muhtesemyuzyilbolumukaldirilsin
sıradan bir dizi olmadığı için hala duruyor diğer dizilerden de daha aktif :) misal kpa bölüm yorum konusu 3-4 kişi ile geçiyor my konusu hala daha yoğun:)))

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Bu itiraflar gerçek değil yahuu niye gerçek gibi yorum yapıyorsunuz ilginç. Revan kendince gider yapıyor sevmedikleri ne iste)))
İstersen 1 bölümlük itiraf edenler kendileri olduğunu itiraf etsin benim hatrıma seni utandırıp kızartmak için. :):) İçerisinde 1'i bile benim itirafım değil. Ha yapabilirmiyim tabii ki yaparım. Ben de üyeyim sonuçta. Ama şimdiye 1 kez itiraf yapmıştım onda da adımı açıkladım. :)

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,373
Puanı
1,061
Hala devam ediyor bu proje...İyi iş çıkarıyorsun Revan:)
13. itiraf değil ama onu söyleyeyim:D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
İtiraf 3'ü yapan kişiden özür diliyorum.

İtiraf 9'u yapan kişi güldürdü cidden. Gücüm yetmiyor cidden dönmüyor gül :D

@mrt-06 haklısın ama ne yapalım onsuz yaşanmıyor. Ha bunu buraya taşıman hoşuma gitmedi adım alyaşa çıkacak. :) :(
Geyiğine demiştim her zaman yazdığım şeydi ama çizmeyi aştım galiba bu sefer özür dilerim. :)

Genel olarak beğenmedim itirafları bu hafta. :T: İtiraf 8'i özellikle çok saçma buldum insanlara bu demeye hakkı yok yazım tarzından kim olduğu da belli ya neyse. :):)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İitraflar fena değil ama yine benim hakkımda itiraf yok :T:

@Çiğdem- hakkında yapılan itiraflar saçma

Vadi hakkında yapılan yok beğeni alıyor yok bilmem ne ona bakarsan dizi yorumlarında da herkes mesajını beğeniyor o zaman o da saçma.Bu itirafı kimin yaptığını az çok tahmin edebiliyorum.Bizim ordaki amacımız katılıyorum vvve @takas ın dediği gibi sevgimizi göstermek.Yoksa yemişim beğeniyi ya burada eğlenmek varken beğeni nedir :F

Benim kaldırılsın lafımı söylermisin.(b) Sadece savunmak için savunmayın. Ne olduğunu bilin. Ben sevmiyorum dedim ama siz ne okuduzun onu çözemedim.
Kaldırılsın lafını agaların söyledi.:F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Tamam bende sevmiyorum o bölümü ve kaldırılmalı sonuçta bitmiş bir dizi :)

Şimdi bunu bana neden söylüyorsun. Yetkili ben değilim yada ben öyle bir kuruntu oluşturulacak cümle kurmadım. Boş saldırıları geçelim lütfen ve arkası dolu olan işler görelim. Ben ne haliniz varsa görün o bölümde bile demedim sadece sevmiyorum dedim. Bunuda belirtmeme kimse karışamaz ve dedim diye suçlanamam.;)

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Şimdi bunu bana neden söylüyorsun. Yetkili ben değilim yada ben öyle bir kuruntu oluşturulacak cümle kurmadım. Boş saldırıları geçelim lütfen ve arkası dolu olan işler görelim. Ben ne haliniz varsa görün o bölümde bile demedim sadece sevmiyorum dedim. Bunuda belirtmeme kimse karışamaz ve dedim diye suçlanamam.;)
Tamam bende My bölümünü sevmiyorum kimse de bana karışamaz hatta kaldırılsın bence :)