TVen FavoriForumum İtirafları 12.Bölüm

LeqeND KiLLeR

Emekli
Reaksiyon puanı
33
Puanı
269

İtiraf 3 :

Sevdiğim kız dersanede 2 haftadır yanıma oturmuyodu.Sebebini öğrendim.Beni sevmiyormuş. Ben ona çikolata falan alıyodum.Ben ona çikolata almıyım ve bana umut verip beni üzmemek için yanıma oturmuyomuş.Çikolata almamı istemiyor ama aldığım çikolataları yiyor.Beni sevmiyor ama yaptığım esprilere öküz gibi gülüyor.Ben onu güldürmek için derste sürekli konuşup sınıf bile düşmüştüm.Onun bana yaptığına bak :frown:

Panpa bi kız için kendini üzme, çalış derslerine
ders çalışmama gerek yok panpa ygs puanımla gircem
@LeqeND KiLLeR Kız milleti kanka maalesef dediğin gibi oluyor ve bundan mutlu oluyor bazıları da o yüzden fazla yüz vermiyeceksin bunlara. :)

umursamıyorum artk

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
aga umursama artık başka kız mı yok kız için kesinlikle üzülme dünyanın yarısı kız böyle düşün :D

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,510
Puanı
1,061

İtiraf 3 :

Sevdiğim kız dersanede 2 haftadır yanıma oturmuyodu.Sebebini öğrendim.Beni sevmiyormuş. Ben ona çikolata falan alıyodum.Ben ona çikolata almıyım ve bana umut verip beni üzmemek için yanıma oturmuyomuş.Çikolata almamı istemiyor ama aldığım çikolataları yiyor.Beni sevmiyor ama yaptığım esprilere öküz gibi gülüyor.Ben onu güldürmek için derste sürekli konuşup sınıf bile düşmüştüm.Onun bana yaptığına bak :frown:

Kimden: LeqeND KiLLeR

Üzülme kardeş :( Elbet bir gün birini bulup evlenirsin sana kız mı yok::)

LeqeND KiLLeR

Emekli
Reaksiyon puanı
33
Puanı
269
aga umursama artık başka kız mı yok kız için kesinlikle üzülme dünyanın yarısı kız böyle düşün :D

İtiraf 3 :

Kimden: LeqeND KiLLeR

Üzülme kardeş :( Elbet bir gün birini bulup evlenirsin sana kız mı yok::)

haklısınız.