TVen FavoriForumum İtirafları 12.Bölüm

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
"FavoriForumum İtirafları" | 22 Nisan Pazartesi

--------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 1 :

Bazen okuldan gelince büyük bir heyecanla foruma giriyorum bildirim gelmiştir diye.Sonra açıyorum hiçbir şey göremeyince çok sinirleniyorum.Bir daha foruma girmeyeceğim diyorum ama 5 dk sonra tekrar forumdayım. :)

Kimden: Reytinger

--------------------------------------------------------------------------------------------------

İtiraf 2 :

Orcun_22'nin editörlük yetkisi alınmalı hiç konu açtığı yok paso yatıyor. :D:D

Kimden: Orcun_22

İtiraf 3 :

Sevdiğim kız dersanede 2 haftadır yanıma oturmuyodu.Sebebini öğrendim.Beni sevmiyormuş. Ben ona çikolata falan alıyodum.Ben ona çikolata almıyım ve bana umut verip beni üzmemek için yanıma oturmuyomuş.Çikolata almamı istemiyor ama aldığım çikolataları yiyor.Beni sevmiyor ama yaptığım esprilere öküz gibi gülüyor.Ben onu güldürmek için derste sürekli konuşup sınıf bile düşmüştüm.Onun bana yaptığına bak :(

Kimden: LeqeND KiLLeR

İtiraf 4 :

Forumdaki kötü imajımı düzeltmeye çalışıyorum. Ama ne kadar düzeltmek istesem de daha kötüye gittiğine inanıyorum. Ama aklımda bir plan var ve bu hiç değişmez, belki de herşeyi fazla umursuyorumdur.

Kimden: RüzgarGülü

İtiraf 5 :

Bence forumdaki çoğu kişi yaşını fazla söylüyor. Yaptıkları yorumlara bakarsak çocuk gibiler hepsi.

Kimden: Anonim

İtiraf 6 :

Forumda en merak ettiğim üye takas. Acaba nasıl biri? Takas diyince aklıma artık Polat Alemdar geliyor. Acaba benziyorlar mı? :D

Bir Sonraki İtiraflar 19 Nisan Cuma yayınlanacak. :)

@OzaN, @Fks14, @takas, @xdragxx, @BesaleT, @xemrexxx, @darksaal, @destere, @emreemreu, @cevaa, @Μαнoni, @Orcun_22, @Prncss.., @çocuklarduymasın, @KK|Batman, @xBUGRAx, @Neferet, @WesTxCoasT, @LeqeND KiLLeR, @Arslan Bey, @BuraK, @Frank Woods, @berkann, @denizz19, @RüzgarGülü, @primavera, @Billy Kane, @Onur_35, @XanTier, @Forumdash, @mhmt53, @hayret bi şey, @Yakamoz-Asi, @Ulvi Ç., @dizi kolik, @yakup09, @legolas9900, @Dr.Who, @SuskunFelon, @yatutarsa, @muhtesemyuzyil, @*Dream*, @Almila, @hızlı gonzales, @Yasin93, @vhp, @nestroyers, @34rcp44, @china_shangai, @ernkrbyk, @mrt-06, @kvp, @cookies, @charming, @Master.1000, @ABAY_06, @Canol, @muffin, @berenist, @Reytinger

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Artık itiraflar beni pek heyecanlandırmıyor nedense. Bunun RevaN ile bir alakası yok aslında ama itiraf edenler itiraf yapmıyorlar, burayı dilek şikayet kutusu gibi kullanıyorlar...

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
911

İtiraf 3 :

Sevdiğim kız dersanede 2 haftadır yanıma oturmuyodu.Sebebini öğrendim.Beni sevmiyormuş. Ben ona çikolata falan alıyodum.Ben ona çikolata almıyım ve bana umut verip beni üzmemek için yanıma oturmuyomuş.Çikolata almamı istemiyor ama aldığım çikolataları yiyor.Beni sevmiyor ama yaptığım esprilere öküz gibi gülüyor.Ben onu güldürmek için derste sürekli konuşup sınıf bile düşmüştüm.Onun bana yaptığına bak :frown:

Panpa bi kız için kendini üzme, çalış derslerine

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Forumda en merak ettiğim üye takas. Acaba nasıl biri? Takas diyince aklıma artık Polat Alemdar geliyor. Acaba benziyorlar mı? :biggrin:

+1

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Beğenmedim itirafları.

İtiraf 2 :

Orcun_22'nin editörlük yetkisi alınmalı hiç konu açtığı yok paso yatıyor. :biggrin::biggrin:

Sanırım burda hata olmuş. :D @Orcun_22 Anonim olmasını istemiştir bence.:D

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Beğenmedim itirafları.

İtiraf 2 :

Orcun_22'nin editörlük yetkisi alınmalı hiç konu açtığı yok paso yatıyor. :biggrin::biggrin:

Sanırım burda hata olmuş. :D @Orcun_22 Anonim olmasını istemiştir bence.:D
Hata yok. Ben de öyle düşündüm ve sordum, isminin yazılmasını istedi. :D