Fav10 Enleri - 2016

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
En komik üye @eskici seçilirse forumu kapatıp gidelim bence :A En berbat espri yapan üye kategorisi olsa hiç düşünmeden veririm eskiciye ama o ayrı tabi :A
Ben gülüyorum açıkcası neden adamın şevkini kırıyorsun şimdi. :A

Senden de oylarını bekliyorum takipteyim ona göre. :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben gülüyorum açıkcası neden adamın şevkini kırıyorsun şimdi. :A

Senden de oylarını bekliyorum takipteyim ona göre. :A

Zaten sen ve birkaç arkadaş daha gülüyor o esprilere başka gülen yok :A Olmamış rekorları kıran mesajlarında bile sen gülüyordun o yüzden hiç boşuna umutlandırma eskiciyi şansı yok onun :A

Her zaman arkandayim ya da yaninda olayim bosver arkayi :A

En komik üye dalinda oyunu bekliyorum ortagim vermezsen ayip edersin söyliyim :A

En komik üye kategorisinde şansın yok hiç boşuna umutlanma :A Sana oy verilebilecek kategorilere baktım da en geveze üye olabilir belki ama orada da @xemrexxx ağır favori yine şansın olmaz maalesef :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Zaten sen ve birkaç arkadaş daha gülüyor o esprilere başka gülen yok :A Olmamış rekorları kıran mesajlarında bile sen gülüyordun o yüzden hiç boşuna umutlandırma eskiciyi şansı yok onun :A

En komik üye kategorisinde şansın yok hiç boşuna umutlanma :A Sana oy verilebilecek kategorilere baktım da en geveze üye olabilir belki ama orada da @xemrexxx ağır favori yine şansın olmaz maalesef :A
Bakalım var mı yok mu görcez 31 Aralık'ta. :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Tövbe estağfurullah ne demek istedin şimdi. :A
Kötü bir sey demedim de kötüye yoranlar olmasin diye düzelttim :A

Benim her yerde sansim olur :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bu etkinlikten haberim yokmuş ilginç. Burada olduğum süre zarfında çok da aktif olamadım doğrusu özellikle yazın. Ama yine de bir bakar doldurmaya çalışırım. :) Dolduramazsam da kusuruma bakmazsın artık. :)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Bu etkinlikten haberim yokmuş ilginç. Burada olduğum süre zarfında çok da aktif olamadım doğrusu özellikle yazın. Ama yine de bir bakar doldurmaya çalışırım. :) Dolduramazsam da kusuruma bakmazsın artık. :)
Zaten tüm kategorileri doldurmak zorunda değilsin, yaparsın bir şeyler ya ne kadar çok oy o kadar iyi sonuçlar veriyor çünkü. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,030
Puanı
1,060
Sana jest olsun diye yaptım öğretmenim. Sözlü notuma düşük verme diye. :A
bunlar sana elektirik su olarak geri dönecektir :A bu espiriyi amcam cok kullanir, sizin oralardada bu tabir vardir umarim :)

jestin yani elektirik su olarak geri dönecek :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

oyum eskiciye gidecek :)) yarışmada fetoş canı seçmesi bile başlı başına bir olay :)