Fav10 Enleri - 2016

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Patlamaya hazır bir volkan gibiyim bugün, etiket sorunuyla artık lavlar taşmaya başladı. :F

Ne safı ya o bizi montla görürür donsuz geririr. :A

Boşver.... Oylarını bekliyorum. :A

Sende donsuz kalmaya müsaitsen hani yoksa donsuz görmeye meraklı değildir bence.:)) (İçerik @destere 'nin mesajlarının içeriği gibi olunca smileyde otomatik öyle oluyor sanırım.:F)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Patlamaya hazır bir volkan gibiyim bugün, etiket sorunuyla artık lavlar taşmaya başladı. :F

Ne safı ya o bizi montla görürür donsuz geririr. :A

Boşver.... Oylarını bekliyorum. :A

Her hafta işimin gücümün arasında MS ve diğer etkinliklerinde vakit ayırıp oy kullanıyordum demek boşaymış yazık. :A
hhahaha kurtulamadım demek :A :A :A
hhahaha boş bir zamanımda kullanıcam tabikide cnm :bhr::bhr::bhr:

benim mesajımdan önce alıntı yapmışsın bu forum birgün üstümüze yıkılıcak ayol :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Sende donsuz kalmaya müsaitsen hani yoksa donsuz görmeye meraklı değildir bence.:)) (İçerik @destere 'nin mesajlarının içeriği gibi olunca smileyde otomatik öyle oluyor sanırım.:F)
Ne kadar terbiyesiz bir gönderme. :A

hhahaha boş bir zamanımda kullanıcam tabikide cnm :bhr::bhr::bhr:

benim mesajımdan önce alıntı yapmışsın bu forum birgün üstümüze yıkılıcak ayol :A
Bugün herkes her şey bana karşı zaten. :mad:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Cidden sinir oluyorum bazen gidip Mom ile Last Man'i izleyeyim belki iyi gelir. :T:
Bırak şunları ayoll arrow ve tomorrow izlesene bugünkü tomorrowda cailtin de vrdı tam kadro 3 bölüm çekti devam bölümelrini kaçırma arrowu izlemeden direk tomorrowu izleyebilirsin prosofor cevabı falanda bu bölümde yanıt buldu uzaylılarla savasıyor bizimkiler tam senlik bir bölüm oldu tomorrow 2.sezon 7.bölümünü izle :F

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bırak şunları ayoll arrow ve tomorrow izlesene bugünkü tomorrowda cailtin de vrdı tam kadro 3 bölüm çekti devam bölümelrini kaçırma arrowu izlemeden direk tomorrowu izleyebilirsin prosofor cevabı falanda bu bölümde yanıt buldu uzaylılarla savasıyor bizimkiler tam senlik bir bölüm oldu tomorrow 2.sezon 7.bölümünü izle :F
Komedi iyi gelir diye düşündüm ama unutmuşum onlardan devam ettiğini, biraz enerjim yükselirse bakarım. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Komedi iyi gelir diye düşündüm ama unutmuşum onlardan devam ettiğini, biraz enerjim yükselirse bakarım. :A
arrowdkı devam bölümünü izlemesen çokta birşey kaybetmessin tomorrwun 2.sezon 7.bölümünü izle zaten orada son buluyor bölüm uzaylı savasıda o bölümde :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
daha zaman çokmuş ben en iyisi bekliyeyim beni kim iyi anarsa onu seveyim liste yaparken :))
Zaten taaaa 25'ine kadar sürüyor bekleyecem tabii ki. :)
şöyle birşey fark ettim ayoll bakın şimdi 2014 ve 2015 yıllarının komik üyesi destere seçliliyor ve atacan hep şu açıklamayı yapıyor uzun süre ara veren destere iyi döndü diyor eğer 2016 yine seçilirse yine aynı açıklama yapılır çünkü yine aradan döndü bu çocuk :F @xemrexxx

2014 yılının komik üyesi
Foruma uzun bir ara verdikten sonra geçen yıl yeniden aramıza katılan @desterearkadaşımız yaptığı yorumlarla FF üyelerini güldürmeyi başarmış. Yılın en komik üyesi

2015 yılının komik üyesi - destere -
Bu yıl forumumuza uzun süreli bir ara veren destere bir döndü pir döndü, yazdığı mesajlarla forum halkını en çok güldüren üye oldu

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
şöyle birşey fark ettim ayoll bakın şimdi 2014 ve 2015 yıllarının komik üyesi destere seçliliyor ve atacan hep şu açıklamayı yapıyor uzun süre ara veren destere iyi döndü diyor eğer 2016 yine seçilirse yine aynı açıklama yapılır çünkü yine aradan döndü bu çocuk :F @xemrexxx

2014 yılının komik üyesi
Foruma uzun bir ara verdikten sonra geçen yıl yeniden aramıza katılan @desterearkadaşımız yaptığı yorumlarla FF üyelerini güldürmeyi başarmış. Yılın en komik üyesi

2015 yılının komik üyesi - destere -
Bu yıl forumumuza uzun süreli bir ara veren destere bir döndü pir döndü, yazdığı mesajlarla forum halkını en çok güldüren üye oldu
Başka ne yazıcam ki 12 ayın 6 hatta 7 ayı yok ablacım. :F

Bu sene ne yazıyım sence? :A