Fav10 - Dini İnanç Anketi

Dini İnancınız/Görüşünüz Nedir

• İslam

• Deizm

• Ateizm

• Agnostisizm

• Belirsiz/Kafam Karışık

• Panteizm

• Diğer

• Hristiyanlık

• Musevilik

• Reenkarnasyon/Karma

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ülkemiz çeşitli inançlara ev sahipliği yapmaktadır ve son dönemde bu tür konular ülke genelinde gündeme geldiği için forumda da anket yapmaya karar verdik.

• Oylar gizlidir, belirtmediğiniz sürece kimin ne oy verildiği forum admini tarafından bile görülemez (sanırım :D )
  • Konu içinde tartışma çıkarmak yahut herhangi bir dini görüşü aşağılamak yasaktır
  • İstediğiniz zaman oyunuzu değiştirebilirsiniz

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bence çok saçma ve ergence anket olmuş. :D

Böyle bir muhalifliğin özellikle de senden gelmesini beklemiyor değildim :D Bence asıl saçma demek saçma kalıyor. Google'da arattığında çeşitli forum ve sitelerden yüzlerce anket yapıldığını görebilirsin bu tarz, hepsi ergen tabi sadece saçma diyenler yetişkin. :D

Anketler böyle şeyler içindir ayrıca aslında. Zararı da yok.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Ateizm, deizm, agnostisizm, panteizm. Kısacası kafam karışık.

Ne alaka?
Böyle bir muhalifliğin özellikle de senden gelmesini beklemiyor değildim :D Bence asıl saçma demek saçma kalıyor. Google'da arattığında çeşitli forum ve sitelerden yüzlerce anket yapıldığını görebilirsin bu tarz, hepsi ergen tabi sadece saçma diyenler yetişkin. :D

Anketler böyle şeyler içindir ayrıca aslında. Zararı da yok.
Dini inançların ortaya serilmesini, ulu orta konuşulmasını ve ya kapalı da olsa anket yapılmasını etik bulmuyorum. Aynı zamanda saçma bence. :D Konu seninle inandığın ve ya inanmadığın varlık arasında. Senin mahremin. Bize ne :D Anket sonucunda büyük çoğunluğun deist ve ya müslüman çıkması neyi değiştirecek ki? Dini inançlar bireyin kendi kararlarıyla ilgili bir durum. Toplumun ne yaptığı ya da ne düşündüğü önemli olmamalı bu konuda.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Dini inançların ortaya serilmesini, ulu orta konuşulmasını ve ya kapalı da olsa anket yapılmasını etik bulmuyorum. Aynı zamanda saçma bence. :D Konu seninle inandığın ve ya inanmadığın varlık arasında. Senin mahremin. Bize ne :D Anket sonucunda büyük çoğunluğun deist ve ya müslüman çıkması neyi değiştirecek ki? Dini inançlar bireyin kendi kararlarıyla ilgili bir durum. Toplumun ne yaptığı ya da ne düşündüğü önemli olmamalı bu konuda.
Bu anketler toplumun nereye gittiğini gösterir/rebilir.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
@Tolstoyevski karar verdik diye belirtmişsin?
Benim gizlememe gerek yok. İslam :D
Yıllardır paragraflar dizmesine rağmen rütbe alamadığı için, kendine hayali bir yönetim kurdu. Kafasına göre kararlar alıp veriyor. Yanına pek yaklaşmamak lazım.

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Bu anketler toplumun nereye gittiğini gösterir/rebilir.
Hayır, göstermez. Din iyi, edepli, etik bir şekilde yaşaman için vasıta olur. Hayatını dine teslim etmek saçmalık. Bu yüzden dinin topluma yön vermesini beklemek de bir hayli gereksiz.