Fav10 - Dini İnanç Anketi

Dini İnancınız/Görüşünüz Nedir

• İslam

• Deizm

• Ateizm

• Agnostisizm

• Belirsiz/Kafam Karışık

• Panteizm

• Diğer

• Hristiyanlık

• Musevilik

• Reenkarnasyon/Karma

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ateist oluyorum galiba kurtar beni ahhhhhh.

Deizm %9.7 ile barajı kıl payı kaçırıyor şu an, şüpheciler (kafası karışıklar) partisi %22 ile meclisteki iki partiden azınlık olanı konumundalar. :A

Fakat seçim sandıklarının 2072 civarında kapanması üzerine anketi açmıştım ve oyların kişisel olarak değiştirilme özelliği var, o zamana kadar forum ayakta kalırsa çok sesli ve yakın oranlara sahip bir meclis görebiliriz. :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Deizm %9.7 ile barajı kıl payı kaçırıyor şu an, şüpheciler (kafası karışıklar) partisi %22 ile meclisteki iki partiden azınlık olanı konumundalar. :D

Fakat seçim sandıklarının 2072 civarında kapanması üzerine anketi açmıştım ve oyların kişisel olarak değiştirilme özelliği var, o zamana kadar forum ayakta kalırsa çok sesli ve yakın oranlara sahip bir meclis görebiliriz. :A
Sen o zamana kadar müslüman olursun ahahaha.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Reenkarnasyonu düşünüyordum bu aralar ama tamamen bilmediğim ve benimsemediğim bir şeye inanamam, bu yüzden hala Müslümanım. :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
@Tolstoyevski zaten ateist değil diye biliyorum ama neye inanıyor bilmiyorum :A

Doğru biliyorsun o konuda :A

Maalesef kendisi bu konuda utangaç... Forumda kurmuş olduğumuz Ateizm derneğinin kurucu üyelerinden biridir...
------

@Maskeli Fedai ben sana bir şey söyleyeyim mi... Bu adam bizi yarı yolda bırakmış...
Oha neler görüyorum ben.. Gözlerime inanamadım.. Satmış bizi Ersin beyciğim.. Yılların ateistine napmışlar öyle..

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Oha neler görüyorum ben.. Gözlerime inanamadım.. Satmış bizi Ersin beyciğim.. Yılların ateistine napmışlar öyle..
Halbuki bu yola "Forumda ateizmi yayacağız!" parolasıyla çıkmıştık... Bu adam yakında teist olur... Ah benim dilim neler söylüyor böyle...
------

@Maskeli Fedai ve @DarkLegenD eski mesajları görünce değişiminiz gözlerimi yaşartıyor :A @Tolstoyevski eski mesajlardan belli zaten o yumuşamış belki kurallardandır :A
Bu konudaki eski mesajlar mı? :A