Fav10 İçin Yolun Sonu (Değil)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
3 gün sonra da doğum günü Meloşun, hediye olarak kendine alacak işte. :A
Ya ama böyle cümleler kurmayın. Ben alırsam sadece forumu ayakta tutucam. Yönetime karışmamayı planlıyorum dooğal yollardan yönetici olmadığım sürece :D

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Bir karar verin artık kim alacaksa alsın :D

hqdefault.jpg

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Daha ortada bir şey yok, biz niye kendi kendimize gelin güvey oluyoruz anlamadım. :F Ozan'ın morali bozuktu, şimdi doğum günü partisindedir. Mutlu gelir, bırakmıyorum der. Batuhan ve Melih şokta. :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Biraz aç da bilelim öyle gizemli olma. :A
Mesela forum yönetimini Atacan'a bırakıp Fav10'un portal tarafına ağırlık verebilirim, düşünmek için çok erken ama belki bir Youtube kanalı bile açabiliriz. Siz şuanda foruma odaklandınız ama forum aslında sitenin gelirine zarar veriyor, Melih de devralsa birkaç ay sonra bayrağı çekecek yeni fikirler üretmeden buranın ayakta kalması zor :A

Daha ortada bir şey yok, biz niye kendi kendimize gelin güvey oluyoruz anlamadım. :F Ozan'ın morali bozuktu, şimdi doğum günü partisindedir. Mutlu gelir, bırakmıyorum der. Batuhan ve Melih şokta. :A
Bırakmazsa bizim kârımıza olmaz mı hiç para harcamayız :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Mesela forum yönetimini Atacan'a bırakıp Fav10'un portal tarafına ağırlık verebilirim, düşünmek için çok erken ama belki bir Youtube kanalı bile açabiliriz. Siz şuanda foruma odaklandınız ama forum aslında sitenin gelirine zarar veriyor, Melih de devralsa birkaç ay sonra bayrağı çekecek yeni fikirler üretmeden buranın ayakta kalması zor :A

Bırakmazsa bizim kârımıza olmaz mı hiç para harcamayız :A
Bizim için forum önemli, samimiyeti forumdan ibaret. Ozan gibi WordPress üzerinden devam edelim okey ama forum aynen devam etmeli. Karışıp huzurumuzu bozmayalım. Youtube ile uğraşacağımıza Twitter'a ağırlık verip oradan ilerleyelim, dizi izleyenler yorumlayanlar hep Twitter'da. Hep söyledim, yine söylüyorum. Orayı kasmamız lazım. :/

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Bizim için forum önemli, samimiyeti forumdan ibaret. Ozan gibi WordPress üzerinden devam edelim okey ama forum aynen devam etmeli. Karışıp huzurumuzu bozmayalım. Youtube ile uğraşacağımıza Twitter'a ağırlık verip oradan ilerleyelim, dizi izleyenler yorumlayanlar hep Twitter'da. Hep söyledim, yine söylüyorum. Orayı kasmamız lazım. :/
Forum tarafı devam edecek işte, burayı hiç bozmayacağız zaten bozulduğunda geri toparlayamıyorlar :D Fav10 Twitter hesabının iyi bir yönetime kavuşması şart ama orasının bize getiri anlamında hiç katkısı yok daha aktif kullanılabilir :A

Portal için forum üyelerinin de destek verebileceği köklü bir değişim olabilir, önce Ozan'ın ne yapacağını açıklaması lazım kafası karışık bence devam etme ihtimali yüksek :D

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ben de adminliğin para ile satın alınmasına karşıyım neticede iyi kötü halkın desteği ile gelinen noktalardan yarı cumhuriyet yarı monarşiden mutlak kraliyete geçiş gibi bir şey olur o :A Bir de forumun değeri nedir? Eğer yılları karşılıyorsa dört hanenin üstüne çıkar hatta 5 haneyi görür. Yok sadece aylık sunucu giderleri içinse orası ayrı, ben o noktada tek bir kişiye yüklemek yerine gönüllü paylaşıma bölünmesini daha doğru buluyorum. :D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Konu başlığını görünce şok oldum. Tam da bugün yeniden foruma ara vereceğimi belirtip çıkacaktım ki böyle bir şeyi gördüm ve karışık duygular içerisine girdim.

Öncelikle böyle bir şeyin konusunun bile açılması üzücü. 6 yıldır bu forumdayım. Her ne kadar emeklerim görülmese de herkes gibi emek verdim... Onca insanın emeğinin bir anda yok olması akıl işi değil gerçekten. Forum kesinlikle kapatılmamalı.

Çözümüne dair birçok arkadaşımız önerilerini sunmuş zaten. Hepsi mantıklı fikirler. Umarım mantıklı bir karar verilir ve bu ortam bozulmaz hiçbir şekilde.

Ben bu hafta vedamı etmesem bile yakın zamanda gideceğim. Uzun bir süre yine olmayacağım. Ama burada her daim olan ve olmaya devam edecek insanlar oldukça çok. En azından onlar düşünülerek bir çözüm bulunmalı.