Fav10 İçin Yolun Sonu (Değil)

AhmetBayram

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
515
Puanı
215
Aynen bacım eşcinsel bir başkan istiyorum aman istiyoruz happymiz yani :) ankete beni de ekleyin ve seçim vaatleri mizi sunalim çok değerli fav10 halkımıza ;)

Tek fark zengin değilim. Bakiyem ayın 7sinde pozitife çıkacak ama neyseki :F
Zengin olsaydın ben evlencek tim zaten seninle :( Allah'ım Lütfen hayırlısıyla zengin ahlâklı edep sahibi terbiye li dürüst Zengin a pardon bunu yazmıştım yine abdestli namazlı dinini yaşayan zengin eli yüzü düzgün evi arabası olan karşılıklı sevgi ve güven içerisinde bir de zengin koca nasip et bana lütfen nolur amin inşallah eşcinsel izdivaç sayfası istiyorum kim açarsa bu konuyu oyum ona ait ;) bunu da bilin istedim hani @batuhankaralar bey efendi :)

Son düzenleme:

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Aynen bacım eşcinsel bir başkan istiyorum aman istiyoruz happymiz yani :) ankete beni de ekleyin ve seçim vaatleri mizi sunalim çok değerli fav10 halkımıza ;)

Zengin olsaydın ben evlencek tim zaten seninle :( Allah'ım Lütfen hayırlısıyla zengin ahlâklı edep sahibi terbiye li dürüst Zengin a pardon bunu yazmıştım yine abdestli namazlı dinini yaşayan zengin eli yüzü düzgün evi arabası olan karşılıklı sevgi ve güven içerisinde bir de zengin koca nasip et bana lütfen nolur amin inşallah eşcinsel izdivaç sayfası istiyorum kim açarsa bu konuyu oyum ona ait ;) bunu da bilin istedim hani @batuhankaralar bey efendi :)
Sen hala nasıl banlanmıyorsun anlamadım. Son 30 bildirim senin aynen harika oylarınla dolu, postlarıma ifade bırakmazsan sevinirim.

AhmetBayram

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
515
Puanı
215
Bir söz vermişiz arkasında duracağız forum açık kalmaya devam edecek. :)

Zaten konuda ilk gelen tepkilerden sonraki kısa süreçte bu yöndeki tavrımı belirtmiştim.

Mesele hiçbir zaman maddi olmadı. Zaten maddi olsa kapatmayı değil satmayı düşünürdüm ve iyi de para kazanırdım. Fakat manevi boyutundan rahatsızım. Bana hala konu kilitlensin diye mention atanlar var. Yok falanca ceza haksızmış ne biçim yönetimin var diye mesaj atanlar var. Artık bu tip şeylerle uğraşmaktan sıkıldım. Geçen gün verdiğim yönetim değişikliği kararı da aslında bu tip mesajlarla birlikte oluştu. Fakat gördüm ki bu karar da çözüm olmadı. Aksine bana düşman olan bir kesim oluşmaya başladı.

Yabancı dizi ve film bölümlerinin benim kontrolü bırakmamdan sonra bir anda terk edilmişe dönmesi de ayrıca hayal kırıklığı oldu. O bölümler için çok emek verdim ve belli bir noktaya gelmesini sağladık birlikte. Forumun en kaliteli bölümleriydi ama ben devam ettiremez hale gelince bir anda dağıldı. Kimse kurtarmadı, kurtarma telaşına düşmedi.

Ama evet bu konuda yazılan bazı mesajlar bile forumu aslında hala ne kadar sevdiğimi görmeme neden oldu. Tüm bu olayları tekrar gözden geçirip son kararı vereceğim. Şu an kesin olan şeyler:
  • Anasayfadaki wordpress sistemi kaldırılıyor. Sadece forum şeklinde yola devam. Hem konu açmak kolaylaşmış olacak hem de başarısız bir oluşumun yük oluşturması engellenecek.
  • Forumda geriye yönelik temizlik olacak. Eski üyelerin silinmesine başlandı bile. Arama vb fonksiyonlar daha sorunsuz çalışacak. Database kaynaklı hatalar azalacak.
  • Adminliğe devam etmeyeceğim, teknik desteğe zorunlu durumlar için devam. (Zaten adminliğe @mrt-06'nın yokluğunda geçici ve mecburi olarak geri dönmüştüm.)
@OzaN in bu konudaki ilk mesajı 20 olmamıştı şimdi bu cevabına ise 20 harika :) doğru yoldasin ;) doğru yoldayız arkadaşlarım benim güzel :)

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bir söz vermişiz arkasında duracağız forum açık kalmaya devam edecek. :)

Zaten konuda ilk gelen tepkilerden sonraki kısa süreçte bu yöndeki tavrımı belirtmiştim.

Mesele hiçbir zaman maddi olmadı. Zaten maddi olsa kapatmayı değil satmayı düşünürdüm ve iyi de para kazanırdım. Fakat manevi boyutundan rahatsızım. Bana hala konu kilitlensin diye mention atanlar var. Yok falanca ceza haksızmış ne biçim yönetimin var diye mesaj atanlar var. Artık bu tip şeylerle uğraşmaktan sıkıldım. Geçen gün verdiğim yönetim değişikliği kararı da aslında bu tip mesajlarla birlikte oluştu. Fakat gördüm ki bu karar da çözüm olmadı. Aksine bana düşman olan bir kesim oluşmaya başladı.

Yabancı dizi ve film bölümlerinin benim kontrolü bırakmamdan sonra bir anda terk edilmişe dönmesi de ayrıca hayal kırıklığı oldu. O bölümler için çok emek verdim ve belli bir noktaya gelmesini sağladık birlikte. Forumun en kaliteli bölümleriydi ama ben devam ettiremez hale gelince bir anda dağıldı. Kimse kurtarmadı, kurtarma telaşına düşmedi.

Ama evet bu konuda yazılan bazı mesajlar bile forumu aslında hala ne kadar sevdiğimi görmeme neden oldu. Tüm bu olayları tekrar gözden geçirip son kararı vereceğim. Şu an kesin olan şeyler:
  • Anasayfadaki wordpress sistemi kaldırılıyor. Sadece forum şeklinde yola devam. Hem konu açmak kolaylaşmış olacak hem de başarısız bir oluşumun yük oluşturması engellenecek.
  • Forumda geriye yönelik temizlik olacak. Eski üyelerin silinmesine başlandı bile. Arama vb fonksiyonlar daha sorunsuz çalışacak. Database kaynaklı hatalar azalacak.
  • Adminliğe devam etmeyeceğim, teknik desteğe zorunlu durumlar için devam. (Zaten adminliğe @mrt-06'nın yokluğunda geçici ve mecburi olarak geri dönmüştüm.)

Öncelikle bizlerin isteğine önem verip, bu doğrultuda bir kara verdiğin için kendi adıma teşekkür ederim. :)

Onun dışında sürekli alakan olmadığı halde şikayet mesajları almanı ve bundan yorulmuş olmanı anlayabiliyorum. O yüzden forumu tamamen bırakmak istemeni de anlayabiliyorum ama en azından ara ara girip konulara yorum yapsan ve Oscar etkinliğinin konusunu açmanı rica ediyorum. Çünkü forum olarak buna çok alıştık. Oscar Etkinlikleri dolayısıyla foruma üye olan üyelerimiz var.

Son olarak yabancı dizi ve film bölümlerine olan ilginin azaldığına katılıyorum. Haber konularını mümkün olduğunca açmaya çalışıyorum ancak kendi adıma konuşmak gerekirse uzun zamandır film yorumu yapmıyorum, birçok filmi izlediğim halde.

Ancak bunların hepsinin bir çözümü var. Üyelerin sana mesaj atmamasını, sana mesaj atmalarının bir çözüm olmayacağını belirten ve yöneticilerin kim olduğunu belirten bir duyuru konusu açılabilir. Yabancı dizi ve film bölümlerini de yapacağımız yorumlarla, açacağımız konularla canlandırırız ve sorunu çözeriz. Zaten o bölümlere ilgili üyelerin çoğu hala foruma üyeler.

AhmetBayram

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
515
Puanı
215
Sen hala nasıl banlanmıyorsun anlamadım. Son 30 bildirim senin aynen harika oylarınla dolu, postlarıma ifade bırakmazsan sevinirim.
Sana oy vermicem :( yorumuna katılıyorum beğeniyorum harika diyorum ama bana sanki olmamış ifadesi koymuşum gibi muamele yapıyorsun ?? 50 defa da banlasaniz 100 hesap açar yine gelirim ! Sorun çıkartma sorun çözücü olursan hem çok daha kolay anlaşılır sin hem de her şey çok daha iyi çözüme kavuşmuş olur bunu ozelime de yazabilirdin ayrıca da.. 1 defa söyledin artık daha da ifade koymam yorumlarına bu kadar basit ben İNSAN im !! Bilmem anlatabildim mi ? Gerçi her insan anlayabilir bunu ama hani olur da anlayamazsan açıklar mısın lütfen dersen seve seve açıklamasını yaparım sana dostum ;)

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Sana oy vermicem :( yorumuna katılıyorum beğeniyorum harika diyorum ama bana sanki olmamış ifadesi koymuşum gibi muamele yapıyorsun ?? 50 defa da banlasaniz 100 hesap açar yine gelirim ! Sorun çıkartma sorun çözücü olursan hem çok daha kolay anlaşılır sin hem de her şey çok daha iyi çözüme kavuşmuş olur bunu ozelime de yazabilirdin ayrıca da.. 1 defa söyledin artık daha da ifade koymam yorumlarına bu kadar basit ben İNSAN im !! Bilmem anlatabildim mi ? Gerçi her insan anlayabilir bunu ama hani olur da anlayamazsan açıklar mısın lütfen dersen seve seve açıklamasını yaparım sana dostum ;)
Alakan olmadığı yorumlarımda bildirimler yağdırman benide rahatsız ediyor ve benim de yorumlarıma ifade bırakma.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Bu kadar uzun, anlamsız ve agresif yorum yapmana anlam veremedim. Önemli alıntılar olabiliyor ve bir anda 20 bildirim gelince bunları göremeyebiliyorum. Umarım sen de anlayabilmişsindir anlayamadıysan seve seve açıklayabilirim :A

AhmetBayram

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
515
Puanı
215
Bu kadar uzun, anlamsız ve agresif yorum yapmana anlam veremedim. Önemli alıntılar olabiliyor ve bir anda 20 bildirim gelince bunları göremeyebiliyorum. Umarım sen de anlayabilmişsindir anlayamadıysan seve seve açıklayabilirim :A
10 dk dir sinir olmuştum sana ama bu mesajın güldürdü beni yeniden tamam bak böyle açıklama yapınca güzel oldu artık peşpeşe ifade bırakmak yok :D

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
7 yıldır forumda zamanım geçti 3-4 senedir aktif olmasamda arada foruma gelip mesaj yazıyorum.Forumun kapanmamasına sevindim burasını evi gibi görenler var insanları evsiz bırakmak olmazdı @OzaN

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Ben kapansın demedim, kapanırsa saygı duyarım. Herkes çıkıp kapanmasın mı demek zorunda?
Zaten kapansın dedin demedim ben söylediklerin nasılsa ben forum olmasa da sıkıntı yaşamam kapanırsa da sıkıntı değil demişsin. Senin için o kadar anlamı olmayabilir ama çoğu kişi için anlamı büyük. Benden daha eski bir üyesin ama bu cümlenin arkasına sığınmana üzüldüm sadece. Bu forum bir aile gibi ben şahsen hep söylüyorum yaşadığım aile yerine koyuyorum çünkü gerçekten çok zaman harcadım harcadık. Bu sebeple seninde arkamızda kale gibi durman lazım buna kızdım sadece yazında yanlış anlama. :)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Sinema bölümü ben çıktıktan sonra düzene binemedi dimi? :A Haftada üç konu açıyor olsam da kalitenin adresiydi forumda. :Dd @OzaN

Sinema/yabancı dizi bölümünde kimseye zorla mesaj yazdırılamaz. Sen de o kadar film izlemene rağmen çoğu filmi yazmıyorsun? Son etkinlikler de talihsizlikti, daha ilgi çekici şeyler yapmak lazım. (Ben herkes bir film önersin, böylece etkinliği yarıda bırakan az olur ve rekabet ortamı da sürekliliği sağlardı. Ama sevmemiştin bu fikri. :Dd)

Son olarak kapatılmamasına sevindim ve umarım forumu kalıcı olarak bırakmazsın.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Konuya bakinca yorum yazmadım çünkü forumun kapanması buraya bu kadar alışmış üye için iyi olmazdı zaten sanırım sorunda çözülmüş:)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Mod değerlendirmelerinden buralara geldim. Ohaa dedim başlı görünce :F kimse takmamiş. Blöfmüydü acaba? :A

Aklıma geldi buraya ilk geldiğimde yabancı dizi bölümü hep dudluktu:A enson hangi diziyi izlediğiniz bölümüne toplu dizi yorumu attiğimi hatırlarım :F

Cidden üyeliği sildin mi? @OzaN