Fav10 Üyeleriyle Özel Sohbetler - Yeni Sezon - 1. Bölüm - Konuk: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Forumdaki bütün üyelerin kendini birazcık olsun ifade edebileceği bir etkinlik olur. Hayırlı olsun, ilk konuk olarak beni seçtiğin için ayrıca teşekkür ederim. Röportaj aralarında kendi fikrini eklemen sohbeti daha güzel ve derinleştirir dediğim gibi. :D @cokiyitvci

Uzun bir aradan sonra yeni röportaj etkinliği hayırlı olsun @cokiyitvci

@kerem etkinliğe güzel bir başlangıç olmuş. :Z Lost'u hala izleyebilirsin, ben ikinci kez izlememe rağmen hala ciddi keyif alıyorum. :A
Zamanında finali çok tırttı yorumları almıştım. Öyle değil yani? (b)

Ki yediğim büyük spoilere rağmen izleyecektim ama finalin vasat olduğunu duyunca daha demotive oldum. :A

• Harika
Reactions: cokiyitvci

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
Forumdaki bütün üyelerin kendini birazcık olsun ifade edebileceği bir etkinlik olur. Hayırlı olsun, ilk konuk olarak beni seçtiğin için ayrıca teşekkür ederim. Röportaj aralarında kendi fikrini eklemen sohbeti daha güzel ve derinleştirir dediğim gibi. :D @cokiyitvci

Zamanında finali çok tırttı yorumları almıştım. Öyle değil yani? (b)

Ki yediğim büyük spoilere rağmen izleyecektim ama finalin vasat olduğunu duyunca daha demotive oldum. :A
Rica ederim, iyileştirmeler olabilir tabii sonra. :bhr: Lost efsanesini ben de tam 3 kez izledim. Çok güzeldi. Kötü yorumları hiç takma. İzle. :bhr:

• Beğendim
Reactions: kerem