Fatih Terim İmzayı Attı! Sözleşme 1.5 Yıllık!

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
g938zO.jpg

Galatasaray'da 4. Fatih Terim dönemi resmen başladı. Galatasaray, Teknik direktör Fatih Terim ile 1.5 yıllık sözleşme imzaladı.

Florya Metin Oktay Tesisleri’nde başkan Dursun Özbek ile bir araya gelen Fatih Terim, 1.5 yıllık sözleşmenin altına imzasını attı.

Galatasaray, Fatih Terim ile 1.5 yıllık sözleşme imzalandığını KAP'a aşağıdaki açıklama ile bildirdi:

"Futbol A takımımızın teknik direktörlüğü görevi için Fatih Terim ile 1,5 futbol sezonu için (2017-2018 futbol sezonu 2. yarısı ve 2018-2019 futbol sezonu) anlaşmaya varılmıştır. Buna göre kendisine 2017-2018 futbol sezonu 2. yarısı için 1 milyon avro ve 2018-2019 futbol sezonu için 2 milyon avro ücret ödenecektir. Ayrıca Türkiye Süper Ligi şampiyonluğu durumunda kendisine her bir sezon için 500 bin avro başarı primi ödenecektir."

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Hayırlı uğurlu olsun. Fatih Terim'in olduğu yerde istikrar ve başarı vardır. Yalnız 1,5 yıl çok az bir süre keşke 3-4 yıl olsaydı ama olsun gelen başarıyla o sürede artar.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Nasıl olacak o iş? Alışık değildir o kadar para almaya. :A
Bu yarım sezonun maaşı gelecek sezona eklenmiş. :D Gelecek sezon kalırsa hakkı olan o parayı da alacak. :D Sonuç olarak asgari ücrete çalışan bir teknik direktörümüz var şu an :D
Adamın paraya ihtiyacı yok, gözü de yok. Tek hedef şampiyonluk :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Bu yarım sezonun maaşı gelecek sezona eklenmiş. :D Gelecek sezon kalırsa hakkı olan o parayı da alacak. :D Sonuç olarak asgari ücrete çalışan bir teknik direktörümüz var şu an :D
Adamın paraya ihtiyacı yok, gözü de yok. Tek hedef şampiyonluk :A
Asgari ücret ile çalışacak, hiç inandırıcı değil. :A Muhtemelen, milletin ağzına laf vermemek/birikmişleri bitirmek/parada gözüm yok imajında takılmak/asgari ücretlilerin halini anlamak gibi sebeplerden ötürü bu paraya razı olmuş olabilir. :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Asgari ücret ile çalışacak, hiç inandırıcı değil. :A Muhtemelen, milletin ağzına laf vermemek/birikmişleri bitirmek/parada gözüm yok imajında takılmak/asgari ücretlilerin halini anlamak gibi sebeplerden ötürü bu paraya razı olmuş olabilir. :A
Çok klişe bir cevap verdin senden farklı bir şey beklerdim :A
Adam milyon alsa paragöz derler, para almayınca da imaj tazeliyor diyorlar :A "Adım çıkmış 9'a, inmez 8'e" ne güzel laftır di mi:A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Çok klişe bir cevap verdin senden farklı bir şey beklerdim :A
Adam milyon alsa paragöz derler, para almayınca da imaj tazeliyor diyorlar :A "Adım çıkmış 9'a, inmez 8'e" ne güzel laftır di mi:A
Muazzam. :A O değilde ben şeye takıldım; avatarında ki haç işareti ne ayak? :A

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
İMPARATOR ULAN dünden beri sevinçten 4 köşeyim şampiyon olsak bu kadar sevinirim heralde