FX Fargo - 3. Sezon Yorumları

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Gözlerimizi yollarda bırakan Fargo, 3. sezonuyla geri döndü.

Her sezonunda farklı bir hikaye işleyen kara mizah/suç türündeki dizinin yeni sezon başrollerinde Ewan McGregor, Carrie Coon, Mary Elizabeth Winstead ve David Thewlis yer alıyor. Üçüncü sezon da ilk iki sezonda olduğu gibi 10 bölümden oluşacak...

Dizinin yeni sezonuyla ilgili yorumları bu başlıktan yapabilirsiniz...

17200915_720260484818853_5174633817344692057_n-600x222.jpg

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x1

Giriş faslını uzun ve karışık tutsalar da sonunu güzel ve anlaşılır bir yere bağlamayı başardılar. İlerleyen bölümler daha güzel ve keyifli olacaktır.

Stussy kardeşlerin zıtlığı, Mary Elizabeth Winstead seksiliği, kış ve karlı otoyol sahnelerinin keyfi ziyadesiyle mutsuz etmiştir.

Klima sahnesi de iyiydi ama Maurice'yi tutmuştum, keşke ölmeseydi.

7/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x1.Bölüm

muhteşemdi alt yazı problemli olmasına rağmen o şekilde izlemek zorunda kalmama rağmen fargo nun yeri ayrı bende her sahnesi klas :)
yine tesadüfler zinciri yine sıradan bir polis memurunun büyük işler başardığına şahit olacağız sanırım
ilk sahnede doğu berlinde yuri gurkasın diye soruşturmaya tabi, tutulan adamın altına işediği sahne mesela harikaydı :)
ayyaşın adresi karıştırdığı sahneler, uçan kağıt parçasının peşine düştükten sonra boşver aklımda dediği yerde kahkaha attım :)
yanlışlıkla öldürülen yaşlı amca çok ilginç bir karakterdi o da erken öldürüldü torununa hediyeyi verirken istersen git çöp kutusuna at dediği yer çok doğal bir sahneydi :)
şartlı tahliye memuru ray le güzel totolu sevgiliside ilginç karakterler yalnız o klima sahnesinde tesadüfü çok zorlamışlar maurice in gidipte orda bekleyeceğini hesap etmek mantık alacak şey değildi :)
ilk defa bir dizide moğol müziğine rastladık buda ayrıca güzel bir katkı yapmıştı bölüme :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
3x1

Öncelikle Mary Elizabeth Winstead'e sevgiler. :hearteyes:

Gel gelelim sezon açılışını sevemedim. Karakterler soğuk, sevilesi olmaktan uzak. Hikaye de sarmadı. Mary Elizabeth Winstead'in çabalarına rağmen sıkıla sıkıla tamamladım. Daha da izlemem bu sezon. :)

5/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x1

Öncelikle Mary Elizabeth Winstead'e sevgiler. :hearteyes:

Gel gelelim sezon açılışını sevemedim. Karakterler soğuk, sevilesi olmaktan uzak. Hikaye de sarmadı. Mary Elizabeth Winstead'in çabalarına rağmen sıkıla sıkıla tamamladım. Daha da izlemem bu sezon. :)

5/10
keşke yorum yapmasaydın :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
3x1

Ben beğendim, bu sezon da yine ilk iki sezonki havasından hiçbir şey kaybetmez bu dizi. Bölümler ilerledikçe, hikaye bağlandıkça daha da iyi olacaktır.

Kardeşinden pulu almak için gönderdiği adamın adresi kaybederek başka eve gitmesi sonucu bu sezonki olaylar zinciri başlamış oldu. İki kardeş arasındaki çekişmeyi ve onların peşine düşecek polis kadını izleyeceğiz anlaşılan bu sezon. Tabi bir de Mary Elizabeth var onu unutmamak gerek. Geçen sezondan Rachel Keller'ın yerini doldurur güzelliğiyle @destere :A Hem bu zeki de sevgilisini parmağında oynatır isterse o klima sahnesi neydi öyle :D

8/10

Bu arada iki kardeşi de aynı isim canlandırıyormuş ya :eek: Onu izlerken farketmemişim sonra internette gördüm siz farketmiş miydiniz? @destere @OzaN @sürgünüm

Emmy goes to Ewan McGregor?

EmmitRay.jpg

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x1

Ben beğendim, bu sezon da yine ilk iki sezonki havasından hiçbir şey kaybetmez bu dizi. Bölümler ilerledikçe, hikaye bağlandıkça daha da iyi olacaktır.

Kardeşinden pulu almak için gönderdiği adamın adresi kaybederek başka eve gitmesi sonucu bu sezonki olaylar zinciri başlamış oldu. İki kardeş arasındaki çekişmeyi ve onların peşine düşecek polis kadını izleyeceğiz anlaşılan bu sezon. Tabi bir de Mary Elizabeth var onu unutmamak gerek. Geçen sezondan Rachel Keller'ın yerini doldurur güzelliğiyle @destere :A Hem bu zeki de sevgilisini parmağında oynatır isterse o klima sahnesi neydi öyle :D

8/10

Bu arada iki kardeşi de aynı isim canlandırıyormuş ya :eek: Onu izlerken farketmemişim sonra internette gördüm siz farketmiş miydiniz? @destere @OzaN @sürgünüm

EmmitRay.jpg
Stussy kardeşlerin zıtlığı diye bahsetmişim. Fargo ile ilgili açtığım tüm konularda da belirtmiştim. Demek ki hiç okumadıysan? :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
3x1

8/10

EmmitRay.jpg
Önceden okumuştum ama unutmuşum izlerken izledikten sonra o uzun saçlının da Ewan MacBilmemne olduğunu anlayıp şaşırdım. :D

Bana vasıfsız geliyor bu adam, The Night Of beyleri varken alamaz bence Emmy. :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Stussy kardeşlerin zıtlığı diye bahsetmişim. Fargo ile ilgili açtığım tüm konularda da belirtmiştim. Demek ki hiç okumadıysan? :)

Eyvah yakalandık :D Zıtlık derken öyle bir şey kastettiğini de anlamadım açıkçası :D

Önceden okumuştum ama unutmuşum izlerken izledikten sonra o uzun saçlının da Ewan MacBilmemne olduğunu anlayıp şaşırdım. :D

Bana vasıfsız geliyor bu adam, The Night Of beyleri varken alamaz bence Emmy. :)

Sen zaten ilk sezon hariç komple bu diziyi sevemedin herhalde :D İkinci sezonu da yarım bırakmıştın yanlış hatırlamıyorsam tamamladın mı onu?

Burada da iki ayrı rolü canlandırması, özellikle Ray yani şu sarışın olanı canlandırmada iyi işler çıkaracak gibi geliyor bence ciddi bir aday olabilir ama önce sezonun tamamını görmek lazım tabi :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Eyvah yakalandık :D Zıtlık derken öyle bir şey kastettiğini de anlamadım açıkçası :D

Sen zaten ilk sezon hariç komple bu diziyi sevemedin herhalde :D İkinci sezonu da yarım bırakmıştın yanlış hatırlamıyorsam tamamladın mı onu?

Burada da iki ayrı rolü canlandırması, özellikle Ray yani şu sarışın olanı canlandırmada iyi işler çıkaracak gibi geliyor bence ciddi bir aday olabilir ama önce sezonun tamamını görmek lazım tabi :)
Aynen öyle ilk sezon baya iyiydi karakterler falan da sonrası sarmadı. :(

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x2

İlk bölüm ayarında güzel sayılabilecek bir bölümdü.

Ulan Nicky Swango çok tatlı kız çıktı ya. Pulu bulamadı ama regl tamponunu Emmit'in çekmecesine koyması iyiydi. :) Çakal Emmit Ray'in pulu kaçıracağını anlayıp saklamış. Nicky ne yapıp edip o pulu alır bence. :)

Bakalım şu VM Varga, Lorne Malvo kadar pis bir bela olabilecek mi? Yanındaki 2 tane kafadan sakat delikanlı da renkli karakterler olabilir. :)
7.5/10

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x3

Ewan McGregor ve Mary Elizabeth Winstead'e para ödememek için bölüm yapmışlar. İlk iki bölümün altında kaldı malesef.
7/10

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x4

Dizi ilk iki sezonun altında kaldı malesef. Ama dur bakalım belli de olmaz. :)

Polis abla bir şeylerden kuşkulandı, hayırlısı bakalım. :)
7/10

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x5

Bu bölümle birazcık atağa geçtik. Kısmet gelecek bölümlere... :)

Ray'in geçen hafta kardeşinin yerine geçip bankadan para alması, bu hafta da seks kaseti ile yaptığı oyun iyiydi. :)

Mary Elizabeth Winstead'e vuranları şiddetle, esefle, şiddetli bir esefle, kınım kınım kınıyorum. :)
7.5/10

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
3x5

Bu bölümle birazcık atağa geçtik. Kısmet gelecek bölümlere... :)

Ray'in geçen hafta kardeşinin yerine geçip bankadan para alması, bu hafta da seks kaseti ile yaptığı oyun iyiydi. :)

Mary Elizabeth Winstead'e vuranları şiddetle, esefle, şiddetli bir esefle, kınım kınım kınıyorum. :)
7.5/10
Sen bile atağa geçen bölüme 7.5 veriyorsan bu sezon cidden dökülüyor herhalde dizi. :A

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x6 3x7

Hiç beklemiyordum bayağı sürpriz oldu...

...Ray'in ölümü ve Nikki'nin cezaevinin yolunu tutması. Nikki daha önce feci şekilde dayak da yemişti. En son otobüste de yaralandı zannımca. Ölürse dizide izleyecek bir şey kalmayacak benim açımdan. :(
8/10

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x8

Kan, revan, aşırı şiddet, vahşet, katliam... Quentin Tarantino filmleri gibi bölüm yapmışlar. :)

8/10

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x9

Güzel bölümdü yine.

Emmit'ın itirafı ve Nikki'nin intikamı akılda kalan sahneler idi.
8/10

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x10 (Sezon Finali)

Diğer 2 sezona göre 3. sezon zayıf kaldı malesef.

Birileri kazandı ama iyiler mi kazandı kötüler mi kazandı belli değil. Swango'nun sonu üzdü...

Ayrıca işitme engelli abimiz vefa'nın bir semt adı olmadığını ne güzel gösterdi öyle be..
8/10