Eurovision 2023 | Genel Yorum Konusu

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Bizde de Kur'an-ı Kerimi Güzel Okuma Yarışması var. Ey Eurovision sen kimsin be?
Türkiye'de iki temel sorun var devlet ve hükümeti, din ve devleti ayıramıyorsunuz.

Çoğunluğu müslüman olan bir ülkede öyle bir yarışma çok normal senin zoruna giden ne anlamadım.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
İsveç haftalardır şarkısını aşama aşama seçmeye devam ediyor. Dün akşam yayınlanan programda Loreen vardı. Finale çıkan şarkılardan biriydi. Sosyal medyada baya beğenildi. Belki şarkımız bu olacak. Halkın seçeceği şarkı olacaktır ama Jüri ne kadar etki eder bakacağız.
Siz nasıl buldunuz

@Sherlock @MasacRE @Ahmed @phoebebuffay @-potterhead- @bazinga @Yakamoz-Asi @The_Erinch @dreamy @Hazem @Angelica @Mehmet Can ve Esc ilgilileri
Ve Loreen kazandı. Hem Jüri hemde halkın en yüksek puanını alarak beklenen zaferini aldı @The_Erinch @MasacRE @12.Adam @phoebebuffay @Angelica

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,280
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Ve Loreen kazandı. Hem Jüri hemde halkın en yüksek puanını alarak beklenen zaferini aldı @The_Erinch @MasacRE @12.Adam @phoebebuffay @Angelica

Hak eden kazanmış. Bu arada diğer 2 şarkıyı da dinledim. 2. olan şarkıyı pek beğenmedim ama Six Feet Under güzel bir rock şarkısıymış, ilk dinlemeden listeme girdi. :A

Loreen Spotify'da 2 haftada iyi dinlenmiş, halkın favorisi olacak büyük ihtimalle. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Hak eden kazanmış. Bu arada diğer 2 şarkıyı da dinledim. 2. olan şarkıyı pek beğenmedim ama Six Feet Under güzel bir rock şarkısıymış, ilk dinlemeden listeme girdi. :A

Loreen Spotify'da 2 haftada iyi dinlenmiş, halkın favorisi olacak büyük ihtimalle. :A
Loreen diğer isimlere göre tıklanma olarakta fark atarak ilerlemiş. İlk 5 içinde olacağımızı düşünüyorum. Bakalım daha fazlası olacak mı. Baya minik Eurovision tarzında seçildi. Jürilerimiz İsveç değil, Avrupa ülkelerinin jürileri. Kolay kolay hem jüri hemde halk aynı payda buluşmuyor :A
Ben diğer şarkıları dinlemedim hiç :A
------

Sonu Almanya gibi olmasın. :A
Sonuncu olmak mı yoksa? Bu nerdeyse imkansız :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,346
Puanı
1,060
Loreen diğer isimlere göre tıklanma olarakta fark atarak ilerlemiş. İlk 5 içinde olacağımızı düşünüyorum. Bakalım daha fazlası olacak mı. Baya minik Eurovision tarzında seçildi. Jürilerimiz İsveç değil, Avrupa ülkelerinin jürileri. Kolay kolay hem jüri hemde halk aynı payda buluşmuyor :A
Ben diğer şarkıları dinlemedim hiç :A
------

Sonuncu olmak mı yoksa? Bu nerdeyse imkansız :A
Bayağı emin gördüm. :A @phoebebuffay

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
  • Güldürdün

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Şarkısını açıklamayan sadece 3 ülke kaldı: Azerbaycan, Gürcistan ve Ermenistan.

Kafkas ülkeleri yine formunda. :A

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Sasirtan bir tarz, sarki ile gelmissiniz :A
Begendim.

Şarkıyı ikizler kendileri yazmış. Fakat ben ve bizim fanların büyük kesmi beğenmedi şarkıyı. :(
Yani aslında kötü şarkı değil, ama Eurovision için zayıf kalıyor.

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Şarkıyı ikizler kendileri yazmış. Fakat ben ve bizim fanların büyük kesmi beğenmedi şarkıyı. :(
Yani aslında kötü şarkı değil, ama Eurovision için zayıf kalıyor.
İkizmiymiş, tek kişi sandım :A
Müziği ve şarkının nakarat diyeceğimiz kısımları güzel. Konuşma tarzı olan kısımlar bozuyor.
Amerikan tarzı şarkı, hoşuma gitti farklı oluşu

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
İkizmiymiş, tek kişi sandım :A
Müziği ve şarkının nakarat diyeceğimiz kısımları güzel. Konuşma tarzı olan kısımlar bozuyor.
Amerikan tarzı şarkı, hoşuma gitti farklı oluşu
Ahaha evet ikizler. Turan ve Tural isimleri. :A
Böyle soft şarkılar seviyorsun o zaman.

Bakalım yarın Ermenistan, Perşembe günü Gürcistan şarkısı çıkacak. :D

• Beğendim
Reactions: Dosi

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Şuna yeni yıl bizde bir göndeririz de takip ederim inşallah ben de. Tamamen siyasi bir yarışma ama katılmak güzel oluyor.