Eurovision 2023 | Genel Yorum Konusu

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
İlk izlenimin birinci olduğunuz şarkıya benzettiğim yönünde. Ama güçlü bir sesi var. Diğer adaylarda dikkaç çekenler çıkmazsa dediğin gibi ilk 5 de olabilir.
Ben öyle çok benzetemedim. Aklıma gelmedi hatta. Giriş müziği oldukça hoş ama şarkıya giriş kısmını aynı oranda beğenenedim. Dar bir alanda şarkıyı söylediği için öyle kısık olabilir. Sesini yükseltmeye başladığı kısımdan itibaren güzelleşiyor şarkı. İlk bir kaç dinlemede öyle aman aman demedim ama klasik şarkılardan bağımsız. Bana depremi anımsattı sahne performansı. Karanlık atmosfer buna etken.
Diğer ülkeleri dinlemedim henüz. Hepsi netleşsin bir ara dinlerim.

• Okudum
Reactions: The_Erinch

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Bizde 2 solo, 2 düet ve 1 grup olmakla 5 yarışmacı gizli oylama ile seçimlerde yarışıyor. Kim oldukları belli ama şarkılarını biz bilmiyoruz. 12 Mart tüm Avrupa için son şarkı gönderme günü, bizimkiler de o tarihe kadar açıklarlar. Bakalım.
Şu ana kadar dinlediklerik arasında sadece Çekya benim için favori. Ama güçlü ülkeler daha seçmedi.

• Beğendim
Reactions: Dosi

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
İsveç haftalardır şarkısını aşama aşama seçmeye devam ediyor. Dün akşam yayınlanan programda Loreen vardı. Finale çıkan şarkılardan biriydi. Sosyal medyada baya beğenildi. Belki şarkımız bu olacak. Halkın seçeceği şarkı olacaktır ama Jüri ne kadar etki eder bakacağız.
Siz nasıl buldunuz

@Sherlock @MasacRE @Ahmed @phoebebuffay @-potterhead- @bazinga @Yakamoz-Asi @The_Erinch @dreamy @Hazem @Angelica @Mehmet Can ve Esc ilgilileri
Ben sevdim şarkıyı, 3 kez dinledim. Diğer adayları bilmiyorum, daha önce şampiyon olması da dezavantaj ama her türlü üst sıralarda olur bence. :A

• Harika
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,182
Puanı
1,060
İsveç haftalardır şarkısını aşama aşama seçmeye devam ediyor. Dün akşam yayınlanan programda Loreen vardı. Finale çıkan şarkılardan biriydi. Sosyal medyada baya beğenildi. Belki şarkımız bu olacak. Halkın seçeceği şarkı olacaktır ama Jüri ne kadar etki eder bakacağız.
Siz nasıl buldunuz

@Sherlock @MasacRE @Ahmed @phoebebuffay @-potterhead- @bazinga @Yakamoz-Asi @The_Erinch @dreamy @Hazem @Angelica @Mehmet Can ve Esc ilgilileri

Valla çok beğendim şarkıyı çokta güzel söylemiş umarım bu şarkı olur :D

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060

Mr.At

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,080
Puanı
461
Web Sitesi
gecmisinmizikacisi.blogspot.com.tr
Siz nasıl buldunuz

Siz Eurovision şarkınızi seçmek için özel bir program yapıp Jüri ve halk oyu ile mi seçiyorsunuz? Ben şok. 😅

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Siz Eurovision şarkınızi seçmek için özel bir program yapıp Jüri ve halk oyu ile mi seçiyorsunuz? Ben şok. 😅
Tabiki, hatta forumdan bir kaç kişi o programlarıda ilgiyle izliyor :A her cumartesi tıpkı Eurovision formatı gibi yayınlanıyor bu ara ve bir kaç şarkı finale gidiyor direk her bölüm, bir kaçı ise başka bir bölümde ikinci şans olarak finale geçiyor ve final zamanı hem jüri hem de seyirci olarak oylama sistemi ile birinci seçiliyor. Eurovision tarzı aynı. Bundan dolayı başarılı gidiyoruz. 6 şampiyonluğumuz var :A
Programın adı Melodifestivalen

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,348
Puanı
1,060
Tabiki, hatta forumdan bir kaç kişi o programlarıda ilgiyle izliyor :A her cumartesi tıpkı Eurovision formatı gibi yayınlanıyor bu ara ve bir kaç şarkı finale gidiyor direk her bölüm, bir kaçı ise başka bir bölümde ikinci şana olarak finale geçiyor ve final zamanı hem jüri hem de seyirci olarak oylama sistemi ile birinci seçiliyor. Eurovision tarzı aynı. Bundan dolayı başarılı gidiyoruz. 6 şampiyonluğumuz var :A
İsveç O ses Türkiye :A

• Güldürdün

Mr.At

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,080
Puanı
461
Web Sitesi
Tabiki, hatta forumdan bir kaç kişi o programlarıda ilgiyle izliyor :A her cumartesi tıpkı Eurovision formatı gibi yayınlanıyor bu ara ve bir kaç şarkı finale gidiyor direk her bölüm, bir kaçı ise başka bir bölümde ikinci şans olarak finale geçiyor ve final zamanı hem jüri hem de seyirci olarak oylama sistemi ile birinci seçiliyor. Eurovision tarzı aynı. Bundan dolayı başarılı gidiyoruz. 6 şampiyonluğumuz var :A
Bizde şöyle "gel bakalım Tarkan, ama geccek geccek demek yok"

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060

@Mr.At bak tıpkı ESC gibi, 2015 yılında şarkımızı böyle seçmiştik
@MasacRE @BARON男爵 @Ahmed @The_Erinch @12.Adam

Bizde şöyle "gel bakalım Tarkan, ama geccek geccek demek yok"
Biliyorum, son senelerde Türkiye bir şarkıcı belirliyor, o ise bir kaç şarkı yapıp biri ile katılıyordu :A

Mr.At

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,080
Puanı
461
Web Sitesi