Eurovision 2016'da Türkiye'yi Kim Temsil Etmeli?

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Evet, nihayet özlediğimiz sorunsal yeniden karşımızda. Geçtiğimiz akşam 2015 Eurovision ödüllerini İsveç kazandı ve gelecek yıl uzun sayılabilecek bir aradan sonra yeniden Türkiye de Eurovision'da.

Sizce Eurovision 2016'da Türkiye'yi kim temsil etmeli?

Eurovision'a en son 2012 yılında Can Bonomo ile katılmış ve 7. sırada yer almıştık.

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Şükür yeniden katılıyoruz :Z
Atiye ve Hande Yener hep katılmak istiyorlar bence artık ikisinden biri katılsın :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
+++ Vay be Yüksek Sadakat 2011'de yarışmış ben finale çıkamayınca çekildik zannediyordum. :)
can bonomonun 7.olmasında hile olduğunu düşündüler oylamada haksızlık yapıldığına dahil bir çok şey gündeme geldi ve oyüzden 3 yıldır katılmıyorduk oylama sistemini haksız bulmuslardı :-):-):-)

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Model diyorum kesinlikle ya da Pinhani. Benim için derece önemli değil şarkımız güzel olsun :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Benim ilk aklıma Atiye geliyor.:D Sonunda katılıyoruz.:Z Seneye kaçmaz.
Gülçin'de katılsa olur. Ses şahane kadında. :X

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Benim düşündüklerim de yazılmış genel olarak. :)

Atiye bu yarışma için en uygun isimlerden biri. Doğru şarkıyla üst sıraları zorlayabilir. Sahne performansı açısından zorlanmayacağı aşikar. :)

Model önerisi güzel. Renkli bir grup. Zaten rock ağırlıklı gruplarla iyi sonuçlar elde ediyoruz ama farklı bir tarzda şarkı bulmaları lazım. (Belki Pembe Mezarlık tarzında). Yoksa fazla ağır şarkılarla pek iş yapamaz. Yine de en kötü ilk 10 derim katılırlarsa. :)

Gülçin önerisi de mantıklı. Tarzı güzel kendi renkli bir kişilik. Ayrıca canlı performansı harika. Kesinlikle çok iyi bir seçim olur. :)

Benim farklı olarak önerim Aynur Aydın olur. Onun tarzı Eurovision için çok uygun olur. Zaten İngilizce performansı harika. İki üç sene önce Eurovision'u kazanan Loreen, Aynur Aydın'a vokalistlik yapmış hatta yarışmayı kazanmadan önce. :)

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Atiye, Gülçin, Aynur Aydın önerileri güzel ama Model kötü olabilir, Model tarzı grupların modası geçti Eurovision'da. Artık bütün ülkeler kendi ülkelerindeki şarkı yarışmalarında başarılı olmuş genç isimleri yollamaya başladı, bence biz de öyle bir şey yapabiliriz. Zaten artık tanınırlık değil iyi şarkıcı, iyi beste ve iyi sahne şovu kazanıyor.

Ayrıca Can Bonomo'yu çok severim ama 2012'de o kadar detone olmasına rağmen iyi gene 7. olmuştuk ve o sene halk oylamasında 4. jüride 22. olmuşuz. Kaldı ki televoting sisteminin en çok kaymağını yiyen ülkelerden biri Türkiye, bu bana saçma bir bahane olarak geliyor. Birbiriyle öpüşen insanların olduğu sahne şovlarını yayınlayamayız demiyorlar da puan sistemini bahane olarak gösteriyorlar.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
acun uzak dursun hallolur)) adamın her el attığı kişi dağılıyor)))

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
can bonomonun 7.olmasında hile olduğunu düşündüler oylamada haksızlık yapıldığına dahil bir çok şey gündeme geldi ve oyüzden 3 yıldır katılmıyorduk oylama sistemini haksız bulmuslardı :-):-):-)
ozamanin trt genel müdürü ibrahim Şahin paralellelin etkisindeyim paraleller öyle söyledi diye yarıştan çekildik bonomoyla alakası yok. İbrahim Şahin görevden alındı öylece tekrar donfuk

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,686
Puanı
1,061
ozamanin trt genel müdürü ibrahim Şahin paralellelin etkisindeyim paraleller öyle söyledi diye yarıştan çekildik bonomoyla alakası yok. İbrahim Şahin görevden alındı öylece tekrar donfuk
Spor, siyaset bitti şimdi de Eurovision'da bu konuyu açtın. :ok:

Model'i canlı da izledim güzel olabilir oradaki gitaristler de tam Eurovision kıvamındaki kişiler zaten. :D

Aynur Aydın ve Atiye'ye de katılıyorum bu 3'ü bence 1.getirebilir.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Spor, siyaset bitti şimdi de Eurovision'da bu konuyu açtın. :ok:

Model'i canlı da izledim güzel olabilir oradaki gitaristler de tam Eurovision kıvamındaki kişiler zaten. :D

Aynur Aydın ve Atiye'ye de katılıyorum bu 3'ü bence 1.getirebilir.
kac haftadır(Soner Yalçın dahil) paralelin trt ve reyting ihalesinde dönen oyunları Hanefi avcının yeni kitabından anlatıyorum yazıyorum. sen uyuma devam et))) trt paralelin çiftliği haline gelmişti