Esra Erol'da Yeni Sezona Ne Zaman Başlayacak?

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
ozgur2113 yeni bir haber konusu açtı

Esra Erol'da Yeni Sezona Ne Zaman Başlayacak?

kaldirildi-kaldirilacak-derken-esra-nin_9932774_49.jpg

atv ekranlarında yayınlanan ve bir fenomen haline gelen izdivaç programı Esra Erol'da yeni sezonuna başlıyor.

Bu sezon kaldırılacağına dair haberlerle gündemden düşmeyen izdivaç programları türlü tartışmalara rağmen yeni sezonlarına hazırlanıyor.

İzdivaç programlarının öncüsü olan Esra Erol, yeni sezonuna 4 Eylül Pazartesi günü başlıyor.

Esra Erol'da, yeni sezonuyla 4 Eylül Pazartesi 16.20'de atv'de başlıyor!

Orijinal formatta oku

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Allah'ım bu benim konumdu. Bana konum atsaydınız gelir açardım konuyu:T

Şükür kavuşturana :Z Müge de o zaman pazartesi başlar. Salı başlıcak afişi çıkmıştı ama :T:

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Ama kalkmış izdivaç. RTUK bılmem nesi Ellialtı biyerde acıklık getırmiş. Özet olacaksa da yardım ettiği bölumler göstrrılır:X

Üyeler kendi fikirlerini diyor bence kesin karar yok kanal yöneticileri birbirlerini bekliyor ilginç durum. :F Sizler gidişatı belli edin Hande'ye de izdivaç yapalım. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Üyeler kendi fikirlerini diyor bence kesin karar yok kanal yöneticileri birbirlerini bekliyor ilginç durum. :F Sizler gidişatı belli edin Hande'ye de izdivaç yapalım. :A
Tatile çıkmadan önce kyk zamanında da demiştim. Esra hacca filan yolladi, ev yaptı kısaca millete yardım etti. Bu seneye hazırladı kendini. Yapıcaksa da böyle devam eder, küsleri bariştirma yardım, hacca yolla filan :X Zaten Esranın locası birbirlerinden ayrılmışlar:F Caner bile ayrıldı:F