2015 En Favori Yabancı Şarkı | 1. Tur - D Grubu

Hangi 4 Şarkı Üst Tura Çıkmalı?

• Kullanılan toplam oy
    26
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
o kadarda değildir ya :)) keşke banlasalar forumda bu halleriyle hiç çekilmez :))

Son albümünü çok beğenmiş öyle dedi.:F
Bu arada TWD'de ki yorumum gerçek değil. Şimdi gerçekten Carol'ın öldüğünü düşünürsün. Olmeyince bana patlama.:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
tamamda @Çiğdem- bir kişi bir de diyelim @vadikızı parlakları sevdi etti iki ? hadi @xemrexxx ninde parlakları sevdiğini düşün etti üç..? diğer 6 oyu kim verdi :)
@Yiğitt le @Harunnn60 dan şüpheleniyorum:)
O şarkıya kim oy verdi bende anlamadım.:X Kötü şarkı bence.ss @Çiğdem- 4 tane parlağı görünce işaretledi muhtemelen.ss

O şarkıya kim oy verdi bende anlamadım.:X Kötü şarkı bence.ss @Çiğdem- 4 tane parlağı görünce işaretledi muhtemelen.ss
allah allah ben sizin oy verdiğiniz cadolozlara birşey demiyorum ama :F:F:F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aynen. Faruk vermiş.:F
Sokak sanati lütfen faruk deme o birilerinin algısıyla oluşturulmuş isim. Benim gerçek adım faruk filan değil. Sıkıldım bu faruk olayından:)

@Forumdash ın foruma ara vermesi hiç iyi olmadı huyu suyu değişti eskiden böyle garip beğenileri yoktu :)

Geçen Justini sevdiğini falanda söyledi bana.:F

Justin'i değil spn albümü sevdiğimi söyledim. Albümünde 4-5 tane şarkısı bana hitap ediyorsa napim? Ayrıca süperportakaldaki Dean'e bile yoklukta gideri var diyen @destere sen sus, konuşmaya dahi hakkın yok :F

Bu arada @xemrexxx nasıl görebiliyor kime oy verdiğimi:/

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sokak sanati lütfen faruk deme o birilerinin algısıyla oluşturulmuş isim. Benim gerçek adım faruk filan değil. Sıkıldım bu faruk olayından:)

Justin'i değil spn albümü sevdiğimi söyledim. Albümünde 4-5 tane şarkısı bana hitap ediyorsa napim? Ayrıca süperportakaldaki Dean'e bile yoklukta gideri var diyen @destere sen sus, konuşmaya dahi hakkın yok :F

ankette şarkılara verilen oy sayısının üstüne tıkla görünüyor @sokak sanati açık bırakmış
:F:F:F

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Gizli örgüt kendisi.:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yapabilsem herkese kapatırm tek ben görürüm ama yapamıyorum.:F

@Forumdash tbletten son oy kullanma tarihi bile görünmüyor. Tabletten girdiğin içindir bence de.:D
anket ayarlarından anketi açmadan yapabiliyorsun hatta anket açıkkende yapabiliyorsun ama şuan görünmesin dersen daha göster seçeneği aktif olmaz ama şuan bile kapatabilirsin görünmesini ayarlardan :F:F:F

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...