2015 En Favori Yabancı Şarkı | 1. Tur - D Grubu

Hangi 4 Şarkı Üst Tura Çıkmalı?

• Kullanılan toplam oy
    26
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
4. grup.jpg

FavoriForumum'un en beğendiği yabancı şarkıyı belirleyeceğimiz yarışmanın
1. Turu 10 gruptan oluşacak ve her grupta 8 şarkı yer alacaktır. Bir sonra ki tura aday olan 80 şarkıdan 40 tanesini ilk turda eleyerek 2. tura geçeceğiz.

8 aday şarkıdan en fazla 4 tanesini işaretleyebileceğiniz yarışmanının D grubunda yer alan şarkıları aşağıda bulabilirsiniz.

D Grubunun Adayları;

Rihanna | Bitch Better Have My Money

Naughty Boy | Runnin ft. Beyoncé, Arrow Benjamin

Carly Rae Jepsen | I Really Like You

Ariana Grande | One Last Time

Justin Bieber | Sorry

Coldplay | Adventure Of A Lifetime

Eminem | Phenomenal

One Direction | Perfect

Oylama Süresi 4 gündür!

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Carly Rae Jepsen, reyislerin reyisidir bilmeyen varsa duyurmuş olayım buradan, ilk oyum ona. :)

One Last Time çok sevdiğim şarkılardan ikinci oyum ona gitti.

Bak bak, tüm şarkı clipleri youtube'dan bilin bakalım hangisi farklı kaynak. :cool: @sokak sanati

Okadar emek verilmiş madem, saygı oyuna Rihanna'ya gider.

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
1,2,7 ve 8 numarali sarkulara verdim

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

:pala:Rihanna'ya oy atmamişiz.

Carly Rae Jepsen, reyislerin reyisidir bilmeyen varsa duyurmuş olayım buradan, ilk oyum ona. :)

One Last Time çok sevdiğim şarkılardan ikinci oyum ona gitti.

Bak bak, tüm şarkı clipleri youtube'dan bilin bakalım hangisi farklı kaynak. :cool: @sokak sanati

Okadar emek verilmiş madem, saygı oyuna Rihanna'ya gider.

Biliyorsun Youtube'da yaş sınırı var. Kimse uğraşmasın diye yaptık.:A Bu arada 4 tane kullanabilirsin. Sanki bilerek her grupta 3 kullandın gibi hissettim.:F

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sıkıntı yok canısı :A Sılamın yepyeni albümü yıla damga vurmak için sabırsızlanırken bu şaşkaloz etkinliği kim takar. :A

Neyse Sıla'nın itibarını forumda daha fazla düşürmeyeyim.:A Biz büyüklük yapıp neyse diyelim.:A

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sıla'nın forumdaki itibarı nedir ne değildir bilmem ama onu tüm Türkiye kucaklıyorsa size halt yemek düşer. Yarın da konserine gidiyorum zaten. :A

Bizim ki Türkiye konseri vermeyecek şu malum durumlardan dolayı.:( Hayat sana güzel git tabi.ss
Az önce arkadaş ile konuştum. Sıla iyi ama 3 kere dinlediğinde güzel. 4.sunde bayıyor dedi.:A

@Danger UA! Yabancı şarkı severdin sen. Bekleriz buralara.:bhr: @Tolstoyevski gibi olma.ss

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Bizim ki Türkiye konseri vermeyecek şu malum durumlardan dolayı.:( Hayat sana güzel git tabi.ss
Az önce arkadaş ile konuştum. Sıla iyi ama 3 kere dinlediğinde güzel. 4.sunde bayıyor dedi.:A

@Danger UA! Yabancı şarkı severdin sen. Bekleriz buralara.:bhr: @Tolstoyevski gibi olma.ss
Dinlerim de güncel şarkıları pek dinlemem. Bak mesela buradan sadece Eminem'in şarkısını dinledim onu da Southpaw'da duydum. :D

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Sıla şarkıları eskidikçe güzelleşiyor. :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...