En Favori Türk Müzik Grubu | Çeyrek Final Duman - Athena

Yarı Finale hangi grup çıksın?

• Duman

Oy: 17 56.7%
  • Athena

Oy: 13 43.3%

• Kullanılan toplam oy
    30
  • Anket kapatılmış .

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
KöprüAltı 3.haftada mı elendi :eek: Oha :D
2.haftada olabilir tam hatırlamıyorum bir arkadaş Tziraya hakkını vermişti sonra tzira güzel gitti ben Mustimle elenince üzülmüştüm Tzirada zaten kullanıcakalrımı kullandım bende hakkımı sana vereyim demişti ordanda ben devam etmiştim baya karışık geçmişti 2.sezon :A :A :A @MasacRE-

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,357
Puanı
1,061
2.haftada olabilir tam hatırlamıyorum bir arkadaş Tziraya hakkını vermişti sonra tzira güzel gitti ben Mustimle elenince üzülmüştüm Tzirada zaten kullanıcakalrımı kullandım bende hakkımı sana vereyim demişti ordanda ben devam etmiştim baya karışık geçmişti 2.sezon :A :A :A @MasacRE-
1 cümlede 3 tane Ben demişsin. :A Bu ben'lerden hangisi sen? :A Aklım karıştı :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
All Starda yarışmayanların alınmasında bir sakınca yok gibi :A :A :A

Tzira yönetiyordu Duman ı aslında 2.yada 3.haftadamı ne Köprünün Altında şarkısıyla elenmişti :F sonra başka bir yarışan şimdi aklıma gelmedi çekilip ona vermişti hakkını yanı sizin şarkınızı forum pek iyi karşılamadı :F

@S.G.A.T.
Şu işi bir netliği kavuştur bir de tarih ver ne zaman olacak yarışma :A Ona göre bir karar verelim biz de :A

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,357
Puanı
1,061
Duman dedim ama aklimda Athena'da kaldi.
MS'ten önce olsaydi cok rahat bir sekilde Duman derdim. Ama yarisma icin Athena ile harcadigim zamanla bir bag olustu aramizda. Ama her halükarda Yari Final Duman'in hakkidir.