En Favori Türk Müzik Grubu | Çeyrek Final Duman - Athena

Yarı Finale hangi grup çıksın?

• Duman

Oy: 17 56.7%
  • Athena

Oy: 13 43.3%

• Kullanılan toplam oy
    30
  • Anket kapatılmış .

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kura şansı yapacak bir şey yok :D Duman gelince bayağı kötü oldum. Onlar dışında her hangi bir türk grup olsa Athenaya göz kapalı oy atarım ama Duman başka seviyede :D
Bu arada kurayı da sen çektin zaten :A:A
Kurayı çekene bakacaksın tam onları eleyecek grubu seçmişim :A :A :A

Aaa bu arada baktım şimdi Senden Daha Güzel değil oda iyide Seni Kendime Sakladım en sevdiğim şarkıları yıl 2005 malum ben eski kafalıyım :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Senin Duman demen normal ama insan ortağını satar mı ayoll @S.G.A.T. büyük ayıp etti
:A :A :A
Ya şimdi şöyle bir şey var. MS 7 sezon oldu seçenekler kısıtlı, Duman çoktan seçildi. Ben ilk yarışacağımda Duman ile niyetlenmiştim seçildi daha önce dendi, sonra Pinhani'yi düşündüm en son Yüksek Sadakat'de karar kıldım :A @S.G.A.T. için de öyledir bence, Duman ile yarışma imkanı olsa o da yarışırdı bence değil mi Sgat? :D

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,373
Puanı
1,061
Senin Duman demen normal ama insan ortağını satar mı ayoll @S.G.A.T. büyük ayıp etti
:A :A :A
Yav satmadım. :D Athena Gökhan bile Duman'ın yerinin başka olduğunu kabul eder hep. :D Kura şansı çeyrek finalde çıktı napalım. :A

Ya şimdi şöyle bir şey var. MS 7 sezon oldu seçenekler kısıtlı, Duman çoktan seçildi. Ben ilk yarışacağımda Duman ile niyetlenmiştim seçildi daha önce dendi, sonra Pinhani'yi düşündüm en son Yüksek Sadakat'de karar kıldım :A @S.G.A.T. için de öyledir bence, Duman ile yarışma imkanı olsa o da yarışırdı bence değil mi Sgat? :D
Ben de Teoman'la yarıştığım sene niyetlenmiştim. :D Hatta @Çiğdem- le birlikte Çeyrek Finale kadar gelmiştik o da meşhur Musti'siyle :A Şimdi hatırlamıyorum ama kim yarışmışsa Dumanla iyi ah aldı arkadaş o kadar adamdan :A:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yav satmadım. :D Athena Gökhan bile Duman'ın yerinin başka olduğunu kabul eder hep. :D Kura şansı çeyrek finalde çıktı napalım. :A

Ben de Teoman'la yarıştığım sene niyetlenmiştim. :D Hatta @Çiğdem- le birlikte Çeyrek Finale kadar gelmiştik o da meşhur Musti'siyle :A Şimdi hatırlamıyorum ama kim yarışmışsa Dumanla iyi ah aldı arkadaş o kadar adamdan :A:A
All Star da yarışmadı galiba yani orada seçilebilir gibi tabi bir kontrol etmem lazım :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Demek yarışan kişi batırdı ha Duman'ı :A

All Star da yarışmadı galiba yani orada seçilebilir gibi tabi bir kontrol etmem lazım :A
Hani ilk all stardan sonra yarışanlar seçilebilecekti sadece bir karar ver sen de :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Demek yarışan kişi batırdı ha Duman'ı :A

Hani ilk all stardan sonra yarışanlar seçilebilecekti sadece bir karar ver sen de :A
All Starda yarışmayanların alınmasında bir sakınca yok gibi :A :A :A

Tzira yönetiyordu Duman ı aslında 2.yada 3.haftadamı ne Köprünün Altında şarkısıyla elenmişti :F sonra başka bir yarışan şimdi aklıma gelmedi çekilip ona vermişti hakkını yanı sizin şarkınızı forum pek iyi karşılamadı :F

@S.G.A.T.

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,373
Puanı
1,061
All Starda yarışmayanların alınmasında bir sakınca yok gibi :A :A :A

Tzira yönetiyordu Duman ı aslında 2.yada 3.haftadamı ne Köprünün Altında şarkısıyla elenmişti :F sonra başka bir yarışan şimdi aklıma gelmedi çekilip ona vermişti hakkını yanı sizin şarkınızı forum pek iyi karşılamadı :F

@S.G.A.T.
KöprüAltı 3.haftada mı elendi :eek: Oha :D