2017 En Favori Dizi Karakteri - Çeyrek Final | A Grubu

En favori karakter(ler)iniz?

• Emir | Kara Sevda

Oy: 21 45.7%
  • Faryalı | Bodrum Masalı

Oy: 2 4.3%
  • Duru | Fi

Oy: 2 4.3%
  • Sarp | İçerde

Oy: 16 34.8%
  • Azize | Vatanım Sensin

Oy: 5 10.9%

• Kullanılan toplam oy
    46
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Arka sokaklar seyircisi düşman istemiyordu tns düşman istiyor Atilla olgaç Haftaya giriyor Arka sokaklara Mesut mafyanın içine sızıyor Naci konusu uzadı uyuşturucu mafyası konu şehitlerdi Kovanderede şehit olan
Sedat Amir mesutun rüyasına girdi
Vatan sağolsun diye şehit düşerken devlet yardım etmedi Çıkarlarını düşündü dedi
@papuleoo böyle göndermeyi yapıcaksan düşman koy
TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
O zaman haftaya bakabilirim.
Ama iyiler dedin. Resmen gösterip vermemek bu. Çok kötüsün. Bu seferlik ver de aklında bıraktığım bu iz silinsin.:Z
Oy dışındaki her şeye amenna ama oy kullanmayacağım [emoji4] kararı kesim ve nettir [emoji4]

Hatta şöyle söylüyeyim gerisini sen anla, Vadi ve Arka Sokaklar’a bile oy almamıştım [emoji4]

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,471
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
O zaman haftaya bakabilirim.

Oy dışındaki her şeye amenna ama oy kullanmayacağım [emoji4] kararı kesim ve nettir [emoji4]

Hatta şöyle söylüyeyim gerisini sen anla, Vadi ve Arka Sokaklar’a bile oy almamıştım [emoji4]
yani ben kendi senaryomda düşman yaratıyorum sezon finaline doğru gidiyor halkın Polisi @papuleoo

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
@S.G.A.T. İçerde ile aran nasıl acaba Sarp için oy kullanabilir misin? :)
sana da çok teşükkürler:D.ama o dizinin bir kaç sahnesini izledim senaryo ortalamanın üzerinde ama Sarp klasik İsyankar,laf sokan ama bu kez daha içten Çağatay karakteri fazla abartılacak bi yeri yok benim açımdan.
Oyum Kaan'a yani Emir'e diziyi izlemesem de öyle bir uçuk karakteri canlandırmakta ok başarılı olduğu gerçek.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
sana da çok teşükkürler:D.ama o dizinin bir kaç sahnesini izledim senaryo ortalamanın üzerinde ama Sarp klasik İsyankar,laf sokan ama bu kez daha içten Çağatay karakteri fazla abartılacak bi yeri yok benim açımdan.
Oyum Kaan'a yani Emir'e diziyi izlemesem de öyle bir uçuk karakteri canlandırmakta ok başarılı olduğu gerçek.
Keşke çağırmasaymışım :D @sokak sanati Bak sana ellerimle oy topluyorum gördün mü :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Siyasetle ne alakası var. Burada 1.olanın bize zararı olmayacak siyasette öyle değil. :J :D
Hayır aynı mantık nasıl olsa CHP barajı geçer diye diğer yakın partilere oy veriyor sol görüşlü kardeşlerimiz işte aynısını sende de gördük. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Harika muhteşem efsane. Süpersin Serhan'ım.:bhr: @MasacRE- seni tam tanımadığı için kendi ayağına sıkmış. Beter olsun.:A Sen tabi ki kalite dersin.:Z

@sokak sanati için Emir dedim, izlediğim dizi olmadığı için no problem :A

Bitanesin. Süper yaa şuan 3 fark attık. İçerdeyi dışarı postalandık.:A @DarkLeqenD

@batuhankaralar sana ve Mehmetine o kadar emek verdim. Ay Yapım dizisi neticede Kara sevda. Benim için Emir de. Sarp dersen bozulurum.:(
@Forumdash gel dizimize sahip çıkalım. Emir diyoruz.:Z

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Harika muhteşem efsane. Süpersin Serhan'ım.:bhr: @MasacRE- seni tam tanımadığı için kendi ayağına sıkmış. Beter olsun.:A Sen tabi ki kalite dersin.:Z

Bitanesin. Süper yaa şuan 3 fark attık. İçerdeyi dışarı postalandık.:A @DarkLeqenD

@batuhankaralar sana ve Mehmetine o kadar emek verdim. Ay Yapım dizisi neticede Kara sevda. Benim için Emir de. Sarp dersen bozulurum.:(
@Forumdash gel dizimize sahip çıkalım. Emir diyoruz.:Z
@MasacRE- ile aynı cephedeyiz Emir'in kaçarı yok bu sefer :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ozaman finalde mert emir olur inş :A ama celal baba ya senin karşına çkıcak yada benim
:A :A :A

Aynen. Mert Emir yada Celal Emir olsun.:A Mert Emir olursa Sarpcilar kıskançlıktan bizi destekler.:A

Ben yine Mert'e veririm. İzlediğim dizideki sevmediğim adamı izlemediğim dizideki adama tercih ederim her türlü. Ama Çiğdem bize çok güldü yarı finalde Mert-Emir olursa güzel olur :A Finalde her türlü Celal babada birleşiriz sonuçta :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben yine Mert'e veririm. İzlediğim dizideki sevmediğim adamı izlemediğim dizideki adama tercih ederim her türlü. Ama Çiğdem bize çok güldü yarı finalde Mert-Emir olursa güzel olur :A Finalde her türlü Celal babada birleşiriz sonuçta :A
Siz yarıda mert diyinde emire karşı finale bakarız ayoll :A :A :A @sokak sanati

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...