2018 En Favori Dizi 2018 - Yarı Final | B Grubu | Bizim Hikaye - Dip - Şahsiyet

Hangi dizi finale yükselsin?

• Bizim Hikaye | FOX

Oy: 21 48.8%
  • Dip | Puhu TV

Oy: 0 0.0%
  • Şahsiyet | Puhu TV

Oy: 22 51.2%

• Kullanılan toplam oy
    43
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sen Şahsiyet'i tamamlamadın değil mi her zamanki gibi onu da yarım bıraktın :A Git izle müthiş bir dizi, gerçi şimdi ben önerince soğursun da sen :A
İlk 3 bölümü izleyip bırakmıştım ama diğer 3 bölümde Eyşan ecünnüsünü şey ediyormuş tam zamanında bırakmışım :A :A :A @xBUGRAx @sokak sanati

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İlk 3 bölümü izleyip bırakmıştım ama diğer 3 bölümde Eyşan ecünnüsünü şey ediyormuş tam zamanında bırakmışım :A :A :A @xBUGRAx @sokak sanati
Yav bırak Eyşan'ı falan aşk dizisi değil bu, arada geçen birkaç dakikalık sahne o sadece :A İzle devamını da mutlaka 12 bölüm mü ne zaten :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yav bırak Eyşan'ı falan aşk dizisi değil bu, arada geçen birkaç dakikalık sahne o sadece :A İzle devamını da mutlaka 12 bölüm mü ne zaten :D
Ohaa olmaz :F Biz destere Forumdash ile dizi film heyeti kurmuştuk ilk defa net dizisinede girdim onlarla ama sonra destereler bırakınca bende bıraktım :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ohaa olmaz :F Biz destere Forumdash ile dizi film heyeti kurmuştuk ilk defa net dizisinede girdim onlarla ama sonra destereler bırakınca bende bıraktım :A :A :A
Sanki TV'de sevişmiyorlar, Yamaç'ın yarıçıplak Sena ile münasebetlerini dört gözle izliyorsun ya :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,942
Puanı
1,061
Neden diğer grupta 3 tane iddialı dizi varken Bizim Hikaye sırf kazanıp finale kalsın diye 2 tane internet diziyle eleştirilmiş? Çok fazla göze batan bir durum bu. Aralarında sadece Çukur ve Kadın'ı izliyorum ama ikiside finale kalabilecekken şuan aynı grupta yarışıyorlar. Ayrı gruplarda olsalar ikisinin finale kalacağını çok iyi biliyorum. Kime göre neye göre eşleşmelerin yapıldığı, eşleşme yapılırken gerçekten objektif davranıldığı muamma.

Ben anketi protesto amacı iki gruptada oy kullanmıyorum. Artık oy falanda kullanmayacağım, taa ki gerçekten objektif eşleşmeler yapıldığına emin olana kadar. :X

@sokak sanati @Yiğitt @MEnes
@Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE- @xemrexxx @vadikızı @denizz19 @S.G.A.T. @XanTier @YıldırıM @mrt-06 @gözlemci @Forumdash @pompy @Thequeer @Harunnn60 @Dosi @pompy @Forumdash @xBUGRAx @Jonsnow @12.Adam @ömer karataş @eskici @Çiğdem- @serhatt @Bully @dizi kolik @Billy Kane @DarkLegenD @bazinga @cookies @MayısKralı @xemrexxx @Sherlock @Ahmed
Kuralar çekildi ve bunlar çıktı ne yapabiliriz. Benim de şahsen önceki turlarda sevmediğim eşleşmeler olmuştu ama ne çıkarsa idare etmemiz lazım. Kaldı ki Şahsiyet ve Dip güçlü olmasa buralara kadar gelmezdi, geçen tur ikisi de 20 oyu geçti. Yani iki grup da eşit derecede zor. Kadın da bu sene finale çıkmaz diğer sene çıkar bu kadar abartmaya gerek yok.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,942
Puanı
1,061
Karşı tarafta 3 tane çok iddialı dizi varken burada 3 tane kıytırık dizi olmamalıydı. Eşleşmeler çok yanlış, düşünerek eşleşme yapılmalıydı. :A @Çiğdem-
Kıytırık dediğin diziler her turda ortalama 15-20 oy almış yapımlar. A'da Çukur ve Kadın iddialı, burada da Bizim Hikaye ve Şahsiyet. Üçüncüler zaten finale çıkmayacak yapımlar. Yani ikisi de eşit zorlukta. Kadın kazanamayacak diye mızmızlanmayalım. :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Kuralar çekildi ve bunlar çıktı ne yapabiliriz. Benim de şahsen önceki turlarda sevmediğim eşleşmeler olmuştu ama ne çıkarsa idare etmemiz lazım. Kaldı ki Şahsiyet ve Dip güçlü olmasa buralara kadar gelmezdi, geçen tur ikisi de 20 oyu geçti. Yani iki grup da eşit derecede zor. Kadın da bu sene finale çıkmaz diğer sene çıkar bu kadar abartmaya gerek yok.
Alman ajanına haddini bildirmişsin.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Kuralar neye göre çekildi o zaman. Burada sevdiğim sevmediğim eşleşme bahsetmiyorum, Dip ve Şahsiyet'in yanında Bizim Hikaye'nin kazanacağını herkes biliyor zaten, o yüzden bu eşleşme yapılacaksa şu konuyu açmak bile mantıksız. Şahsiyet ve Dip stratejik olarak 20 oy aldığını benden daha iyi biliyorsun. Birçok üye yarı finalde internet dizilerini rakiplerine eletilmesi daha kolay olduğu için stratejik oy kullandılar. Diğer grupta 3 tane iddiali dizi varken burada diğer üçüne göre daha zayıf dizilerin oluşu iki grubu da eşit derecede zor falan yapmıyor. Yani iki grupta eşit derecede zor değil. Konuyu da abartmıyorum, madem anket yapılıyorsa adam akıllı eşleşmeler yapılsın o zaman.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,942
Puanı
1,061
Kuralar neye göre çekildi o zaman. Burada sevdiğim sevmediğim eşleşme bahsetmiyorum, Dip ve Şahsiyet'in yanında Bizim Hikaye'nin kazanacağını herkes biliyor zaten, o yüzden bu eşleşme yapılacaksa şu konuyu açmak bile mantıksız. Şahsiyet ve Dip stratejik olarak 20 oy aldığını benden daha iyi biliyorsun. Birçok üye yarı finalde internet dizilerini rakiplerine eletilmesi daha kolay olduğu için stratejik oy kullandılar. Diğer grupta 3 tane iddiali dizi varken burada diğer üçüne göre daha zayıf dizilerin oluşu iki grubu da eşit derecede zor falan yapmıyor. Yani iki grupta eşit derecede zor değil. Konuyu da abartmıyorum, madem anket yapılıyorsa adam akıllı eşleşmeler yapılsın o zaman.
https://www.kuracek.com/isim-yazarak-kura-cekme/

Kuralar buradan çekiliyor yani kafaya göre değil. Neyse yukarıda açıklama yaptım zaten bir daha tekrarlamaya gerek yok. :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...