2018 En Favori Dizi 2018 - Yarı Final | B Grubu | Bizim Hikaye - Dip - Şahsiyet

Hangi dizi finale yükselsin?

• Bizim Hikaye | FOX

Oy: 21 48.8%
  • Dip | Puhu TV

Oy: 0 0.0%
  • Şahsiyet | Puhu TV

Oy: 22 51.2%

• Kullanılan toplam oy
    43
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Sahsiyet

kerim yavuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
179
Puanı
144
Şahsiyet’e oy verdim. Bizim Hikaye ne ki an itibariyle 18 oyu var?

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Neden diğer grupta 3 tane iddialı dizi varken Bizim Hikaye sırf kazanıp finale kalsın diye 2 tane internet diziyle eleştirilmiş? Çok fazla göze batan bir durum bu. Aralarında sadece Çukur ve Kadın'ı izliyorum ama ikiside finale kalabilecekken şuan aynı grupta yarışıyorlar. Ayrı gruplarda olsalar ikisinin finale kalacağını çok iyi biliyorum. Kime göre neye göre eşleşmelerin yapıldığı, eşleşme yapılırken gerçekten objektif davranıldığı muamma.

Ben anketi protesto amacı iki gruptada oy kullanmıyorum. Artık oy falanda kullanmayacağım, taa ki gerçekten objektif eşleşmeler yapıldığına emin olana kadar. :X

@sokak sanati @Yiğitt @MEnes
@Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE- @xemrexxx @vadikızı @denizz19 @S.G.A.T. @XanTier @YıldırıM @mrt-06 @gözlemci @Forumdash @pompy @Thequeer @Harunnn60 @Dosi @pompy @Forumdash @xBUGRAx @Jonsnow @12.Adam @ömer karataş @eskici @Çiğdem- @serhatt @Bully @dizi kolik @Billy Kane @DarkLegenD @bazinga @cookies @MayısKralı @xemrexxx @Sherlock @Ahmed
Kullandın galiba oy :D
Düşüncene katılmıyorum,
@Aserat Şahsiyet'i seven biri ve Bizim Hikaye'nin tur atlamasını tercih ettiğini hiç sanmıyorum artı internet dizileri aksine forumda çok desteklenen dizilerdir. 21 oy bunu gösteriyor.
Kim tur atlar bilmiyorum ama hak eden kazansın. Benim gönlüm Bizim Hikaye'den yana ama Şahsiyet tur atlarsa destekçilerinin daha fazla olduğunu gösterir.
Ayrıca @xBUGRAx niçin hiç etiket yapmadınız Aserat ile?
Umarım finalde bunu yaparsınız :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Kullandın galiba oy :D
Düşüncene katılmıyorum,
@Aserat Şahsiyet'i seven biri ve Bizim Hikaye'nin tur atlamasını tercih ettiğini hiç sanmıyorum artı internet dizileri aksine forumda çok desteklenen dizilerdir. 21 oy bunu gösteriyor.
Kim tur atlar bilmiyorum ama hak eden kazansın. Benim gönlüm Bizim Hikaye'den yana ama Şahsiyet tur atlarsa destekçilerinin daha fazla olduğunu gösterir.
Ayrıca @xBUGRAx niçin hiç etiket yapmadınız Aserat ile?
Umarım finalde bunu yaparsınız :)
Bu gruba oy kullanmadın ve yarın gelip son dakikalarda oyunu kullanacaksın değil mi :T:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...