2015 En Favori Şarkı 2015 | Yarı Final | A Grubu

Hangi Şarkı Finale Yükselmeli?

• Kullanılan toplam oy
    51
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mr.At

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,080
Puanı
461
Web Sitesi
gecmisinmizikacisi.blogspot.com.tr

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@Amoureux oylamaya katılman için yine ne istersin.:A Yalın dersen güzel olur. @mrt-06 'ya kıllık olsun diye bile Yalın denir Melih.:A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@lale1 reis sen ankete oy vermeyi seviyorsun. Sıla MY Kösem izliyor zaten bence direk Yalın'a oy ver.:F

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Ben @Amoureux'dan böyle bir cevap bekliyordum zaten, sen o mesajı yazdığında Melo'nun "Hayır. :D" diyeceği mesajı aklımda canlanmıştı. :A Kendime güldüm yani. :F
Beni en iyi sen tanıyosun şu forumda. :love1::love1:
Melih hep böyle işte alıştım ona ben de aslında Sıla'nın bu şarkısını seviyordur ama işte :D
Belki orada burada duymuşumdur, şimdi de dinlemediğim için adından hiçbir şey çağrıştırmadı şarkı. Ama sevmem eminim. :D

@Amoureux oylamaya katılman için yine ne istersin.:A Yalın dersen güzel olur. @mrt-06 'ya kıllık olsun diye bile Yalın denir Melih.:A
@Amoureux eğer Yalın dersen ayıp edersin çünkü oy vermem dedin :(
Sıla'ya oy vermem dedi.:A Ben çok ısrar edince oy veriyor. Çünkü müzik zevkime güveniyor. MS geçmişimiz var onunla.:A
Çok ısrar ettiğin oylamada bir kere oy kullandım, o da kendi rızamla. Finalinde bile atmadım oy. :D
Burada iki şarkı da benim için bir şey ifade etmiyor. Kim çıkarsa çıksın, umrumda değil. :T:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
@Dr.Shehla @Dr. Sabahat
@destere wants to Vote to singer yalın from you:Z
Destere Sıla'ya verdi :A

Ayrıca başta yazdığın o cümlene laf etmesem olmazdı. Sıla hep şikeyle kazanmadı Hakkı olanı aldı çatlayacaksın sen de SILA antiliğinle beraber :A

Belki orada burada duymuşumdur, şimdi de dinlemediğim için adından hiçbir şey çağrıştırmadı şarkı. Ama sevmem eminim. :D

Çok ısrar ettiğin oylamada bir kere oy kullandım, o da kendi rızamla. Finalinde bile atmadım oy. :D
Burada iki şarkı da benim için bir şey ifade etmiyor. Kim çıkarsa çıksın, umrumda değil. :T:
Yok sağlam sözlere ve müziğe önem veriyorsun ya ondan dedim ama yine de vermiyorsan elbette zorlamam :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Burada şikeciler var onların önüne geçmek için bence Yalın de.:A Hadi lütfen lütfen lütfen.:Z

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Destere Sıla'ya verdi :A

Ayrıca başta yazdığın o cümlene laf etmesem olmazdı. Sıla hep şikeyle kazanmadı Hakkı olanı aldı çatlayacaksın sen de SILA antiliğinle beraber :A

Yok sağlam sözlere ve müziğe önem veriyorsun ya ondan dedim ama yine de vermiyorsan elbette zorlamam :)
Aslında en önce şarkıcının sesini önemserim. Sıla'nın sesi bana hiç hitap etmiyor. :D

Burada şikeciler var onların önüne geçmek için bence Yalın de.:A Hadi lütfen lütfen lütfen.:Z
Yalın da epey kötü be kardeş. Yakıştıramam kendime eğer verirsem oy :(

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Aslında en önce şarkıcının sesini önemserim. Sıla'nın sesi bana hiç hitap etmiyor. :D

Yalın da epey kötü be kardeş. Yakıştıramam kendime eğer verirsem oy :(

Sıla çok iyi sanki.ss Yabancı şarkı yarışmasında ki kalite elbet yok Burada sadece idolejiler konuşacak.:A Yalın dersen güzel olur. Sana Güzel Hareketler yakışır.:A

@Ice_Cool_23 O Hayat Benim izleyen ekibi olarak Yalın'ı destekliyoruz kardeşim. Sende ekibin bir üyesi olarak oylama da gözüksen O Hayat Benim kazanır.:Z

@tekkol Yalın'a oy atarsan unutulmayacak oylardan birini atmış olacaksın.:Z Bu süper rsarki Finali haketti. Hakedene hakettiğini senin oyunla beraber verelim.:Z

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ideolojilerin savaşına hiç girmeyim ben. :D

Sevdiğin şeylerden kaçma.:A Yalın diyene kadar bırakmam bak hem sen üşengeç birisin ver oyunu kurtul.:F

@Polat Şaşmaz En güzel disslerimi sana atma mı istemiyorsan Yalın de.:F
Şaka bir yana zaten Sıla terörist. Yalın gibi bir bey Efendi'ye oy vermek gerek. Haksız mıyım.:)

@soo sen MS'de yalın destek atıyordun galiba. Oylamada bizi yalnız bırakmazsan çok güzel olur.:Z

@Master.1000 @WesTxCoasT vakit Yalın için diriliş vaktidir. Oylar Yalın'a.:F Yalın bir zafer için oylarınızı bekliyoruz:p tüm forum olarak.:Z

@-Kadir- Terörist Sıla'yı protesto ediyoruz oyalarız Yalın'a veriyoruz.:D

@Güvencionurcu sende anketlere katılmayı seviyorsun. Sürgünüm ile beraber Yalın'a destek atıyoruz. Sensiz olmaz.:bhr:

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@HachiKo Yalın seviyorsdün sen. Doğru yola bekleriz.:Z
@Tolstoyevski kanka bu sefer güzelliğe göre veremiyeceksin bence direk yalın de zaten Sıla yaşlandı.:A Hem Yalın gibi bir beyefendi herzaman gelmez dünyaya.:p
@Danger UA! Seninle oy anlaşmamız devam ediyorsa yine Yalın diyebilirsin.:A Çok makbule geçer yani öyle diyim.:Z

Yine güzellik kazandı, Yalın ilgimi çekmiyor. :D Sıla'yı zaten beğenirdim, Yalın'ın ise birkaç şarkısı hariç pek sevdiğimi söyleyemem. Aslında hatırlatmasan oy kullanmazdım fakat madem hatırlattın Sıla için oy kullandım bile. :)

Bu arada söz verdiğin TMFE'ı unutmadık. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...