2015 En Favori Şarkı 2015 | Yarı Final | A Grubu

Hangi Şarkı Finale Yükselmeli?

• Kullanılan toplam oy
    51
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@Mr.At @Jonsnow Yalın'a oylarınızı beklerim.:Z Şu Sıla artık şike ile finallere çıkmasın. Sizlerle adaleti getireceğim.:p

Yalım derseniz güzel olur. @Maskeli Fedai melun sen kime oy verdin.ss
@halukerogluFOX kanka sen mesajdan anlamışsındır anlayacağını. Senin zekanı severim zaten bilirsin.:Z

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Mr.At @Jonsnow Yalın'a oylarınızı beklerim.:Z Şu Sıla artık şike ile finallere çıkmasın. Sizlerle adaleti getireceğim.:p

Yalım derseniz güzel olur. @Maskeli Fedai melun sen kime oy verdin.ss
@halukerogluFOX kanka sen mesajdan anlamışsındır anlayacağını. Senin zekanı severim zaten bilirsin.:Z
Mr.At ve Maskeli verdiler Yalın'a. :D

Sabahtan beri uğraşıyorum biraz da sen uğraş. :F Beraberlik durumunda da Yalın çıkıyor, onu da bil. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Mr.At ve Maskeli verdiler Yalın'a. :D

Sabahtan beri uğraşıyorum biraz da sen uğraş. :F Beraberlik durumunda da Yalın çıkıyor, onu da bil. :A

Sınavım vardı bugün dum hece sabahladım. Sonra gelip uyudum anca girdim. Biraz deneyeceğim.:A
@GunesinOglu ne yaptı. O ne sıla sever ne yalın. Ama Yalın der bence.:Z

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Sınavım vardı bugün dum hece sabahladım. Sonra gelip uyudum anca girdim. Biraz deneyeceğim.:A
@GunesinOglu ne yaptı. O ne sıla sever ne yalın. Ama Yalın der bence.:Z
Yine oy kullananı hedef aldın. ss Ms'de Benimki şarkısını kullanmam için başımın etini yiyordu. :F Verdi oyunu Yalın'a. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@HachiKo Yalın seviyorsdün sen. Doğru yola bekleriz.:Z
@Tolstoyevski kanka bu sefer güzelliğe göre veremiyeceksin bence direk yalın de zaten Sıla yaşlandı.:A Hem Yalın gibi bir beyefendi herzaman gelmez dünyaya.:p
@Danger UA! Seninle oy anlaşmamız devam ediyorsa yine Yalın diyebilirsin.:A Çok makbule geçer yani öyle diyim.:Z

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...