2021 En Favori Üye 2021 Kazananları: Dosi & Tolstoyevski

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,640
Puanı
1,061
@xemrexxx son anda Eşitliği bozmuştu ama çok geçmeden yeniden eşitlik oldu :A ayrıca demek sen oy vermiştin sjjsjsjj @Tolstoyevski

@xemrexxx ten sonra oldu bu benim dediğim. :A

Oy verdim gece çünkü @Tolstoyevski söz verdi bugün buluşacağımıza dair ikna etti beni. :A
Heyatım ben kirli oyunları bozarım böyle :A amaç dış mihrağı tek başına şampiyon yapmamaktı tostos da olsa yerli malı yurdun malı @Tolstoyevski yani :A

Dosi nin devri bitti artıkın devir toşi nin devri:A @denizz19 @Angelica @DarkLegenD @slhttnmtl @The_Erinch @Forumdash @Emre Ozansoy @EmreCan @Sherlock @Maskeli Fedai @MasacRE @cookies @Gerekli24 @ozmoturk @Özgür

FEqupsyWYAgCm72.jpeg

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Heyatım ben kirli oyunları bozarım böyle :A amaç dış mihrağı tek başına şampiyon yapmamaktı tostos da olsa yerli malı yurdun malı @Tolstoyevski yani :A

Dosi nin devri bitti artıkın devir toşi nin devri:A @denizz19 @Angelica @DarkLegenD @slhttnmtl @The_Erinch @Forumdash @Emre Ozansoy @EmreCan @Sherlock @Maskeli Fedai @MasacRE @cookies @Gerekli24 @ozmoturk @Özgür

Ekli dosyayı görüntüle 111650
Bitmiş devrim bile senin oyunlarını bitirmeye yeterli :Z

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,981
Puanı
1,060

Kendine bir yerden de pay çıkarma be. :A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,182
Puanı
1,060

:ASen çok kaşınıyorsun @Dosi azabına uğrayacan bak:F:F

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx and Dosi

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bizi niye tebrik ettin şimdi yıllar sonra :D
Zamanında etmemişsem tebriksiz kalmayın diye. :A

Bu etkinliklerde etkinlik geçmişine bakmak hoşuma gidiyor. Geçmiş yıllardaki çoğu kişi aramızda değil artık maalesef. Siz hala aramızdasınız diye. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Tebrikler ikinize de. Hak edilmiş bir sonuç çıkmış. Bir türlü karar veremediğim için finalde oy kullanamamıştım. Kullansam kazananı belirleyecekmişim meğer. :A

2012 şampiyonu @xdragxx ve 2014 şampiyonu @Yakamoz-Asi'ye de tebrikler. :A
Teşekkür ederiz. İsabet olmuş oy vermemen :A 11-15 arası oy eksikliği vardı genel olarak. Bu da bir ilk, kararsız kalınan tek anket konusu olsa gerek.

Ayrıca 41. Anket konusuydu. 41 kere maşallah @Yakamoz-Asi @Tolstoyevski @xdragxx

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Vaaaaay forumun olmazsa olmazlarından, etkinlik ve sohbetleriyle foruma büyük canlılık ve renk katan ayrılmaz ikiliye de çifte şampiyonluk yakışırdı :bhr: DosiTols foruma ve 2021 yılına damga vurarak bu ünvanı sonuna kadar hak etmişlerdir.. Tebrik ediyoruz.. :bhr: @Tolstoyevski @Dosi Benim için de dedikleriniz için ayrıca teşekkür ediyorum..

Darısı Çakır ve Polat'ın başına..
------

Yoldaşım tost makinesi olarak bunu hesapladın ve etkinliğin başından sonuna kadar her şeyin arkasındaki kişi oldun.. Gerçekten senden korkulur..
Çok tehlikeli bir insanım evet, bunu kabul ediyorum...

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,640
Puanı
1,061
Bitmiş devrim bile senin oyunlarını bitirmeye yeterli :Z

Tebrik ederim ikinizi de @Dosi @Tolstoyevski size de yarişmak olmazdı zaten eşitlik iyi olmuş:A

:ASen çok kaşınıyorsun @Dosi azabına uğrayacan bak:F:F

Bizi niye tebrik ettin şimdi yıllar sonra :D
Bunlar daha iyi günleri :A