2021 En Favori Üye 2021 Kazananları: Dosi & Tolstoyevski

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Bir Fav10 klasiği "En Favori Üye" etkinliğinin bu yıl da sonuna gelindi!

Bu yıl Dosi'nin üstlendiği etkinlikte 41 anket konusu ile toplam 42 konu açılmıştır. Geçen seneye oranla aktifliğin yüksek olduğu bu sene 45 oy rekoruna erişilmiştir. Finalde ise aksine en düşük oran olarak 30 oy gelmiştir.

Forumun emektar ikilisi @Dosi ve @Tolstoyevski ‘nin karşı karşıya geldiği finalde iki ismin çok iyi anlaşması ve ortak arkadaşlara sahip olmasından dolayı birçok üye çekimser kaldığı için yapılan etiketlere rağmen eşitlik bir türlü bozulmadı ve oy oranı düşük kaldı. Sonuç olarak Dosi ve Tolstoyevski aldıkları 15’er oy ile En Favori Üye 2021’in kazananı oldu ve aynı zamanda böylelikle En Favori Üye tarihinde ilk kez iki kazanan oldu ve Dosi ise iki sene üst üste kazanan ilk kadın üyesi olma onuruna erişti.

Kazanan: @Dosi @Tolstoyevski
Finalist: @Dosi @Tolstoyevski
Yarı Finalistler: @The_Erinch @Maskeli Fedai
Çeyrek Finalistler: @Angelica @Gerekli24 @12.Adam @Özgür
İlk 16'ya Kalanlar: @Aserat @BARON男爵 @mesmeso @bazinga @Sherlock @Araf @emreemreu @EmreCan

Geçtiğimiz Yılların Finalistleri;

2010: @Neferet (İkinci @şirin)
2011: @Neferet (İkinci @Fks14)
2012: @xdragxx (İkinci @Fks14)
2013: @darksaal (İkinci @xBUGRAx)
2014: @Yakamoz-Asi (İkinci @darksaal)
2015: @sürgünüm (İkinci @sokak sanati)
2016: @china_shangai (İkinci @Bully)
2017: @Afet Güçverir (İkinci @Yiğitt)
2018: @xBUGRAx (ikinci @Çiğdem )
2019: @Doğu
2020: @Dosi (ikinci @Sherlock )
2021: Dosi & Tolstoyevski

Gelecek yıl En Favori Üye 2022'de görüşmek üzere...

Değerli katılımınız için teşekkür ederiz.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Güzel bir etkinlik oldu. Öncelikle bana oy veren herkese çok teşekkür ederim. 2 sene üst üste kazanmak sevindirdi. 2020 gibi, 2021'de de hiç olmadığım kadar aktif olmaya devam ettim. @Tolstoyevski ile hem ortak hemde ayrı etkinlikler yürüttük, yazında @xdragxx ile foruma damga vuran Var Mısın Yok Musun yarışması ile forumda bir çok üyenin kaynaşmasına vesile olduk. Tüm bunlar şüphesiz bu şampiyonluğa katkı sağlayan etkenler oldu. Son şampiyon olmak herzaman dezavantaj olmuştur ve buna rağmen finalide geçmek sevindirdi. Geçen sene belirttiğim gibi bu senede aynı oranda foruma katkı sağlamaya devam edeceğim.
Ayrıca seneye katılım göstermeyeceğim ama oylayan olurum :A yönetimde isem sadece yürütmeye devam :Z

Öncelikle @Tolstoyevski seni tebrik ederim. İlk şampiyonluğun ve 2021 olarak sayısız başarıların var. Bunu hak ettin :bhr: Bu ikilinin böyle taclandırılması çok sevindirdi :Z

@The_Erinch sen de 2 senedir harika iz bırakmaktasın, çizgini hiç bozmadın ve bunun sonucunda da yeniden final turlarında oldun. Tebrik ederim :bhr:

@Maskeli Fedai herşeyin konu açmak olmadığını gösteren en iyi örneksin. Üyeler ile olan iletişimin senin yarı finalist olmana sebep oldu. Tebrikler :bhr:

@Özgür geçen sene 1 oy ile final turunu kaçırmana çok üzülmüştüm. Bu sene hakettiğini aldıkin, çeyrekte benle eşleşmesen yarıda da olabilirdin. İnşallah seneye.

@12.Adam @Gerekli24 sizde ilk kez final turu gördünüz. Tebrik ederim. Foruma yorumlarınız ile bazen de konularınız ile renk katıyorsunuz. Forumda olmaya devam edin 🤗
@Angelica senide tebrik ederim canım. Geçen senede final turu görmüştün, bu da sevildiğini gösteriyor 🤗

@BARON男爵 sende ilk kez katıldım ve seneni doldurmamana rağmen iyi bir iz bırakıp çok iyi ilerledin.
İlk 16'ya kalan @Aserat @BARON男爵 @mesmeso @bazinga @Sherlock @Araf @emreemreu @EmreCan sizleride tebrik ederim :Z

Ve @denizz19 + @xemrexxx hedefe ulaşamadınız :A ama sayenizde 2 kazanan oldu :Z

@xdragxx sana da özel teşekkürler :Z

Beni oylayan herkese teşekkür ederim.
@Mircan Saye @Cervantes @Turkuazz @eskici @Aserat sizlerinde desteğini her tur hissettim (açıklayanları etiket ettim:A ). Teşekkür ederim :Z

Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Eşit oy almanıza ve ikinizin birden kazanmasına çok sevindim. Ben de oy verirken çok zorlanmıştım ve kazanan DosiTols oldu . :A @Dosi @Tolstoyevski
Oyunu vermen iyi olmuş, ikimize her oy veren ve oy vermeyen ve çekimser kalan herkes bu tabloya vesile oldu :Z hepsinin katkısı var :bhr: 1 oy fark hem beni hem de @Tolstoyevski 'yi üzer, buruk bir sevinç olurdu kazanana.

• Harika
Reactions: Cervantes

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Güzel bir etkinlik oldu. Öncelikle bana oy veren herkese çok teşekkür ederim. 2 sene üst üste kazanmak sevindirdi. 2020 gibi, 2021'de de hiç olmadığım kadar aktif olmaya devam ettim. @Tolstoyevski ile hem ortak hemde ayrı etkinlikler yürüttük, yazında @xdragxx ile foruma damga vuran Var Mısın Yok Musun yarışması ile forumda bir çok üyenin kaynaşmasına vesile olduk. Tüm bunlar şüphesiz bu şampiyonluğa katkı sağlayan etkenler oldu. Son şampiyon olmak herzaman dezavantaj olmuştur ve buna rağmen finalide geçmek sevindirdi. Geçen sene belirttiğim gibi bu senede aynı oranda foruma katkı sağlamaya devam edeceğim.
Ayrıca seneye katılım göstermeyeceğim ama oylayan olurum :A yönetimde isem sadece yürütmeye devam :Z

Öncelikle @Tolstoyevski seni tebrik ederim. İlk şampiyonluğun ve 2021 olarak sayısız başarıların var. Bunu hak ettin :bhr: Bu ikilinin böyle taclandırılması çok sevindirdi :Z

@The_Erinch sen de 2 senedir harika iz bırakmaktasın, çizgini hiç bozmadın ve bunun sonucunda da yeniden final turlarında oldun. Tebrik ederim :bhr:

@Maskeli Fedai herşeyin konu açmak olmadığını gösteren en iyi örneksin. Üyeler ile olan iletişimin senin yarı finalist olmana sebep oldu. Tebrikler :bhr:

@Özgür geçen sene 1 oy ile final turunu kaçırmana çok üzülmüştüm. Bu sene hakettiğini aldıkin, çeyrekte benle eşleşmesen yarıda da olabilirdin. İnşallah seneye.

@12.Adam @Gerekli24 sizde ilk kez final turu gördünüz. Tebrik ederim. Foruma yorumlarınız ile bazen de konularınız ile renk katıyorsunuz. Forumda olmaya devam edin 🤗
@Angelica senide tebrik ederim canım. Geçen senede final turu görmüştün, bu da sevildiğini gösteriyor 🤗

@BARON男爵 sende ilk kez katıldım ve seneni doldurmamana rağmen iyi bir iz bırakıp çok iyi ilerledin.
İlk 16'ya kalan @Aserat @BARON男爵 @mesmeso @bazinga @Sherlock @Araf @emreemreu @EmreCan sizleride tebrik ederim :Z

Ve @denizz19 + @xemrexxx hedefe ulaşamadınız :A ama sayenizde 2 kazanan oldu :Z

@xdragxx sana da özel teşekkürler :Z

Beni oylayan herkese teşekkür ederim.
@Mircan Saye @Cervantes @Turkuazz @eskici @Aserat sizlerinde desteğini her tur hissettim (açıklayanları etiket ettim:A ). Teşekkür ederim :Z
Şuna eklemeyi unutmuşum. Seneye aday olmayacağım :A edit ettim şimdi. 2 sene bu başarı yeterli :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Öncelikle biricik sonsuz dostum @Dosi ‘yi tebrik ediyorum, iki sene üst üste kazanarak da ayrıca bir ilke imza attı :Z Birlikte eşit oy alarak kazanmış olmayı tek başına kazanmaya gözü kapalı tercih ederdim ve öyle de oldu, senin de dediğin gibi birçok şeyi birlikte yaptık, beraber yürüdük yağan yağmurda ve burada da kopamadı DosiTols :A Bu yüzden bu sonuçtan ziyadesiyle mutlu oldum. :bhr:

Yarı finale kalmayı başaran ve bu sezona damgasını vuran değerli @Maskeli Fedai ve iki sene üst üste yarı finali gören, ayın favori üyesinde de liderliği bırakmayan değerli @The_Erinch ’i de tebrik ediyorum, nice sağlıklı senelere inşallah :Z

Son olarak desteklerini esirgemeyen forumun tüm üyelerine ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum :Z