2018 En Favori Üye 2018 Kazananı: xBUGRAx

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bir Fav10 klasiği "En Favori Üye" etkinliğinin bu yıl da sonuna gelindi!

Bu yıl birçok etkinliğe imza atarak 'En Favori Üye' etkinliğini de sırtlamayı kabul eden @Çiğdem- tarafından yürütülen etkinliğimizin sonuna geldik. Listeleri benim oluşturduğum, konuları açma ve kura çekme gibi diğer tüm işlemleri @Çiğdem- in yürüttüğü 'En Favori Üye' büyük bir katılımla sonuçlandı!

Büyük finale kalan @xBUGRAx ve @Çiğdem- arasında 21 - 19 oy üstünlüğüyle @xBUGRAx En Favori 2018'in kazananı oldu.

Uzun bir aranın ardından geçtiğimiz yıl aramıza dönen ve yorumlarıyla, açtığı konularıyla ve yönetimdeki yardımlarıyla yıla damgasını vurarak En Favori Üye olan @xBUGRAx arkadaşımızı tebrik ediyor, uzun süre forumumuzda kalmasını ve emeklerini esirgememesini diliyoruz. :bhr:

Ve son olarak tüm emekleri için @Çiğdem- arkadaşımıza teşekkür ediyor, finale kalarak büyük bir başarıya imza attığı için de kendisini tebrik ediyoruz.

En Favori Üye 2019'da görüşmek üzere... Hoşçakalın!
Kazanan: @xBUGRAx
Finalist: @Çiğdem-
Yarı Finalistler: @Yiğitt - @xemrexxx
Çeyrek Finalistler: @Bully - @Arslan Bey - @Dosi - @DarkLegenD
İlk 8'e Kalanlar: @Aserat - @kerem - @turkuazz - @serhatt - @ozgur2113 - @mrt-06 - @Sherlock @denizz19

Geçtiğimiz Yılların Finalistleri;
2010:
@Neferet (İkinci @şirin)
2011: @Neferet (İkinci @Fks14)
2012: @xdragxx (İkinci @Fks14)
2013: @darksaal (İkinci @xBUGRAx)
2014: @Yakamoz-Asi (İkinci @darksaal)
2015: @sürgünüm (İkinci @sokak sanati)
2016: @china_shangai (İkinci @Bully)
2017: @mrt-06 (İkinci @Yiğitt)
2018: @xBUGRAx (İkinci @Çiğdem-)

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,051
Puanı
1,060
@xBUGRAx tebrikler canım başarıların daim olsun :bhr:

@Çiğdem- Çikom sana da tebrikler buralara kadar gelmekte başarıdır,senin foruma olan emeğin ortada zaten

@Yiğitt senin de emeğine emeklerine sağlık :D

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
O kadar yılın ardından 1 sene sonra beni bu şekilde ödüllendirdiğiniz için oy veren, vermeyen tüm üyelerimize teşekkür ederim. Bana tekrar forumda yer açtınız, aynı sıcaklığı gösterdiniz. :bhr:

@Çiğdem- tebrik ederim. MS ile senin de katkın büyük forum gibi bana da yeni üyeler tanımış oldu beni. :A Emeklerine sağlık.. @darksaal dan sonra seninle de finale kalmak çok güzeldi. :bhr:

Teşekkür ederim konu ve etkinlikteki emeğin için. :bhr: @Yiğitt

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,674
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Tebrikler @xBUGRAx 2013'teki ikinciliğin ardından harika bir geri dönüş. :)

Listeye bakınca ne kadar zengin bir En Favori Üye geçmişimiz var. @Neferet hala iki kez kazanan tek üye konumundaymış bunca yıla rağmen. Keşke bir uğrasa yine. :)

Eski şampiyonlar @darksaal ve @sürgünüm'ü de yeniden sahalarda görmek isteriz tabii. :)

İkinci olduktan sonra birinciliği de gören ilk kişi olmuş böylece @xBUGRAx :)

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
@xBUGRAx tebrik ederim canım. Dua et finalde benimle karşılaşmadın. :A

5. tur beni kesmedi, daha fazlasını istiyorum seneye. :A

Tebrikler @xBUGRAx :A Hak ettin.

@Çiğdem- sana da tebrikler finale kaldığın için. :A

Seneye şampiyon benim şimdiden oy toplamaya başladım :A
Ben de kamyon kamyon üye getirmeye çalışacağım. :A Artık bir şeyler başarmam lazım. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
131,749
Puanı
1,061
Tebriks giiiiu Gülben :X sana bir türlü bulamadığın Kate in orjinalindeki hediye ediyorum @destere görmesin çok sever,:A

images (88).jpeg

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Tebrikler kardeş hayırlı uğurlu olsun @xBUGRAx her ne kadar oyumu @Çiğdem- 'e vermiş olsada finalde kaybeden olmaz ikinizde kutluyorum tebrikler

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Tahmin etmiştin taa ilk baştan. Tebrikler kankiii:bhr:
@Çiğdem- 'de çok emek verdi etkinliğe. 2. Oldu. Ona da tebrikler.:D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Tebrik ederim, verdiğin emeklerden ötürü sonuna kadar hak ettin. :) @xBUGRAx

Yarışmanın başından sonuna kadar oyumu Çiğdem’e verdim, açıkçası bu sene en çok onun hak ettiğini düşünüyordum şampiyon olmayı. Özellikle yürüttüğü etkinliklerden dolayı, bu etkinlikler forumu hala canlı tutuyor bence. Finale kadar geldi ve ikinci oldu, onu da tebrik ederim. :bhr: @Çiğdem-

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,555
Puanı
1,060
@xBUGRAx tebrik ederim aşkım. MS'de elendiğin için çok üzülmüştüm ama seni en favori üye seçerek bir nevi onu da telafi etmiş olduk. :Z:Z

Gerçekten bu yıl foruma çok katkın oldu, neşenle, enerjinle ve esprilerinle forumun ayrı bir rengi oldun. Bu ödülü sonuna kadar hakettin Gülben'im. Tekrar tebrik ederim canım. Çok mutlu oldum. :bhr:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ahh çok duygulandım 5. tur olsun Çeyrek olsun , Yarı olsun her yıl bu dereceleri alıyorduk şimdi finalide gördük :bhr: Ama daha etkinlik başlamadan dedim gibi benim 2014 yarı finalim daha başka gözümde 4-5 ayda hemen yarı final görmek mesala 2.yılımda çeyrek görmekten daha değerliydi şuankı finalden de öyle , şampiyon olsam yine öyle düşünücektim . Foruma geldiğim ilk gün kaynaşmıştık yeni bir üye değil forumun kızı gibiydim bir geçmişe dönünce 2 ay sonra 5.yıl olacak tüm yılları ara vermeden dolu dolu geçirdik beni bile duygulandırdınız daha ne diyim :oops::oops::oops:

@Sherlock @kerem @serhatt çok başarılı bir etkinlik geçirdiler , @xemrexxx e kendimden çok sevindim özellikle inş şampiyonlukta olur seneye , @xBUGRAx a hep final görüceksin diyordum zaten şampiyonluğuda hak etti umarım kabuğuna çekilmeden devam eder :bhr:

@Bully a güzel bir vefa gösterdiler @Yiğitt liste için gerek yardımlarına çok tşk ediyorum onunda 1-2 yıla şampiyon olacağını düşünüyorum @mrt-06 gibi :bhr: Alnımızın akıyla bir etkiliği daha atlattık herkese teşekkürler :bhr::bhr::bhr:

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,555
Puanı
1,060
Ahh çok duygulandım 5. tur olsun Çeyrek olsun , Yarı olsun her yıl bu dereceleri alıyorduk şimdi finalide gördük :bhr: Ama daha etkinlik başlamadan dedim gibi benim 2014 yarı finalim daha başka gözümde 4-5 ayda hemen yarı final görmek mesala 2.yılımda çeyrek görmekten daha değerliydi şuankı finalden de öyle , şampiyon olsam yine öyle düşünücektim . Foruma geldiğim ilk gün kaynaşmıştık yeni bir üye değil forumun kızı gibiydim bir geçmişe dönünce 2 ay sonra 5.yıl olacak tüm yılları ara vermeden dolu dolu geçirdik beni bile duygulandırdınız daha ne diyim :oops::oops::oops:

@Sherlock @kerem @serhatt çok başarılı bir etkinlik geçirdiler , @xemrexxx e kendimden çok sevindim özellikle inş şampiyonlukta olur seneye , @xBUGRAx a hep final görüceksin diyordum zaten şampiyonluğuda hak etti umarım kabuğuna çekilmeden devam eder :bhr:

@Bully a güzel bir vefa gösterdiler @Yiğitt liste için gerek yardımlarına çok tşk ediyorum onunda 1-2 yıla şampiyon olacağını düşünüyorum @mrt-06 gibi :bhr: Alnımızın akıyla bir etkiliği daha atlattık herkese teşekkürler :bhr::bhr::bhr:
Senide çok tebrik ederim. En az @xBUGRAx kadar hakettin şampiyonluğu. Finale kalan 2 kişide kazandı bence. :bhr: Bu foruma olan katkıların tartışılmaz, onu geçtim forumumuzun kraliçesi olarak buraya çok ayrı bir renk katoyorsun. Tekrar tebrik ederim canım. :Z