2018 En Favori Üye 2018 Kazananı: xBUGRAx

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,166
Puanı
1,061
Tebrikler Buğra. 5 sene aradan sonra tekrar finale çıktın ve bu sefer kazandın. Başarılarının devamını dilerim. :D

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Dün oy vermeyi unutmuşum :) iyi ki de unutmuşum tercih yapmak zordur zaten.

Kazan @xBUGRAx yı tebrik ederim sonuna kadar hak ediyordu. Finale çıkan @Çiğdem- de kazanlardandır. Zaten finale çıkan kişiler sonuna kadar hak etmiştir. Onun için kaybeden olduğunu düşünyorum. İkinizinde başarıları daim olsun.

Yarışmayı düzenleyen @Çiğdem- ve @Yiğitt i de bu üstün başarılarından dolayı tebrik ederim. Çok zor ve uzun bir maratonunda üstünden gelebildiniz.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,456
Puanı
1,061
Aaa oyun önemi yok cnm Bully a oy attın mesala @xemrexxx hiç destek vermedi halde ona atmanı zaten ben sağladım bana forumda oldun sürece hiç kullanma önemli değil burada dostluğun yanında oyun önemi yok ben bu drecelerin hepsini gördüm hiçbiridne forumdakı katkılarım azalmadı düşük derecede görsek hep elimizden geleni yaptık . seneye 2.turda elensem yine önemi yok ben sizler için buradayım :bhr::bhr::bhr:
Kiz bir de utanmadan oy istiyor :eek: @destere versin sana oyunu ayrıca ilk 4 tür sana oy attım diye hatırlıyorum:A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Tebrik ederim, kazanmana çok sevindim:bhr: Kesinlikle hak ettin şampiyonluğu :bhr: @xBUGRAx

Seni de tebrik ederim @Çiğdem- bu sene cidden büyük emekler verdin foruma :Z

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Tebrikler sonuna kadar hak ettin. Gerek konu ve yorumlarınla foruma, gerek yazım yanlışlarınla bana büyük katkı sağladın ve sağlamaya devam ediyorsun. :A Başarılarının devamı dileğiyle. :Z @xBUGRAx

Sana da tebrikler. :bhr: @Çiğdem-

Son olarak beni ilk 16'ya taşıyan herkese teşekkürler. :bhr:

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Vay be insan eski şampiyonlarda kendini görünce bi garip oluyo :A Ondan sonra zaten forumda hiç eskisi kadar aktif olamamıştım aynı talihsizlik senin başına gelmez umarım @xBUGRAx :A Birinciliğini kutlarım 5 sene sonra ikinci olup kazanmak da büyük başarı :)
@Çiğdem- de bu güzel etkinliği sürdürdüğü için ve ikinciliği için tebrik ederim umarım o da Buğra gibi ikincilikten birinciliğe yükselir. Geri kalan arkadaşları da tebrik ederim güzel bi etkinlik oldu darısı 2019'a :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kiz bir de utanmadan oy istiyor :eek: @destere versin sana oyunu ayrıca ilk 4 tür sana oy attım diye hatırlıyorum:A
destereyi konusuyoruz ayoll nerenle okuyorsun :F Sana hiç oy atmadı halde @xemrexxx e kullan dedim benle yarısırken dedim bend estereden oy istemedim hatta sana oylamasını ben söyledim :A :A :A

Finalde bile bana kullanma dedim oy moy önemli değil senin yarı finalini kendimden daha çok sevindim :bhr::bhr::bhr:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,456
Puanı
1,061
destereyi konusuyoruz ayoll nerenle okuyorsun :F Sana hiç oy atmadı halde @xemrexxx e kullan dedim benle yarısırken dedim bend estereden oy istemedim hatta sana oylamasını ben söyledim :A :A :A

Finalde bile bana kullanma dedim oy moy önemli değil senin yarı finalini kendimden daha çok sevindim :bhr::bhr::bhr:
Duygulandım :A @destere naparsa yapsın her türlü ortamı kokutuyor nonoş:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Burkişcim tebrikler hak ettin. :bhr: @xBUGRAx

Kraliçem sana da tebrikler :Z @Çiğdem- ve emeklerinize sağlık. :eek:ops. @Yiğitt
Tebrikler @xBUGRAx başarıların daim olsun:D
Tebrikler @Çiğdem- çok iyi yarıştın:D
yarışmaya katkı yapan @Çiğdem- @Yiğitt emeğinize sağlık başarılı bir etkinlik yaptınız:bhr::Z
Vay be insan eski şampiyonlarda kendini görünce bi garip oluyo :A Ondan sonra zaten forumda hiç eskisi kadar aktif olamamıştım aynı talihsizlik senin başına gelmez umarım @xBUGRAx :A Birinciliğini kutlarım 5 sene sonra ikinci olup kazanmak da büyük başarı :)
@Çiğdem- de bu güzel etkinliği sürdürdüğü için ve ikinciliği için tebrik ederim umarım o da Buğra gibi ikincilikten birinciliğe yükselir. Geri kalan arkadaşları da tebrik ederim güzel bi etkinlik oldu darısı 2019'a :)
Tebrikler sonuna kadar hak ettin. Gerek konu ve yorumlarınla foruma, gerek yazım yanlışlarınla bana büyük katkı sağladın ve sağlamaya devam ediyorsun. :A Başarılarının devamı dileğiyle. :Z @xBUGRAx

Sana da tebrikler. :bhr: @Çiğdem-

Son olarak beni ilk 16'ya taşıyan herkese teşekkürler. :bhr:
Tebrik ederim, kazanmana çok sevindim:bhr: Kesinlikle hak ettin şampiyonluğu :bhr: @xBUGRAx

Seni de tebrik ederim @Çiğdem- bu sene cidden büyük emekler verdin foruma :Z
Dün oy vermeyi unutmuşum :) iyi ki de unutmuşum tercih yapmak zordur zaten.

Kazan @xBUGRAx yı tebrik ederim sonuna kadar hak ediyordu. Finale çıkan @Çiğdem- de kazanlardandır. Zaten finale çıkan kişiler sonuna kadar hak etmiştir. Onun için kaybeden olduğunu düşünyorum. İkinizinde başarıları daim olsun.

Yarışmayı düzenleyen @Çiğdem- ve @Yiğitt i de bu üstün başarılarından dolayı tebrik ederim. Çok zor ve uzun bir maratonunda üstünden gelebildiniz.
Aaa çok teşekkürler arkadaşlar forumda hep birlikte eğlenmeye devam inş bir kez daha buranın bir parçası olduma şükrettim :bhr::bhr::bhr:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,456
Puanı
1,061
Sende duygu ne arasın bee :A :A :A @destere
Al Sana:A

DosNXGRW0AAHANl.jpeg
DosNXGYXUAEelVc.jpeg
DosNXGJXgAA1xIU.jpeg
DosNXGCXkAAUaOd.jpeg