2017 En Favori Üye 2017 | Büyük Final | mrt-06 vs Yiğitt

En Favori Üye 2017'nin Kazananı Kim Olsun?

• mrt-06

Oy: 19 76.0%
  • Yiğitt

Oy: 6 24.0%

• Kullanılan toplam oy
    25
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
En Favori Üye 2017'de haftalar süren oylamalar sonucunda yüzlerce üye arasından finale çıkan iki isim belli oldu.

Yarı finalde @denizz19'u eleyen @mrt-06 ile @Tolstoyevski'yi eleyen @Yiğitt finalde karşı karşıya..

Finalde daha fazla oyu alan kişi En Favori Üye 2017'nin kazananı olacak...

Oylamayla ilgili bilinmesi gereken temel kurallar:
- Kendinize oy kullanabilirsiniz.
- Kullanılan oy değiştirilemez veya silinemez, bunun bilincinde olup hatasız ve eksiksiz oyunuzu kullanın.
- Forum içinde veya dışında hiçbir şekilde oy isteyemezsiniz. Tespit edilmesi halinde diskalifiye edilmenin yanı sıra cezai yaptırım uygulanır.
- Başkası için oy toplama girişiminde bulunamazsınız. Tespit edilmesi halinde uzun süreli ban cezası uygulanır.
- Konularda oy verdiğiniz kişiler ve nedeni dışında başka mesaj yazılması yasaktır. Bu tür mesajlar olursa önce silinecek, devamında cezai işlem uygulanacaktır.
- Bunun dışında uygun görüldüğü takdirde sadece yöneticiler konuları uplatabilir.
*Anket süresi 2 gündür.

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Oyum beni eleyene tabii ki :A

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Çok zor bir seçim ama bu sene admin olarak verdiği emekleri göz önüne alarak @mrt-06 dedim.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Aslında her ikisi de hak etti benim kanaatimde. Hangisi kazanırsa kazansın ikisi de hakkıyla almış olacaktır. Ben Atacan dedim ama sorumluluğu biraz daha fazla olduğu için. Yiğit ise açtığı konularla iyi götürdü bu sezonu. İkinize de başarılar ikiniz de kazandınız bence :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...