En İyi Oyuncu Yarışması Ocak Ayı (Oylama Başladı)

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,611
Puanı
1,061
En İyi Oyuncu Yarışması ocak ayı oylaması başladı. Oylarınızı Perşembe 23:00'a kadar gönderebilirsiniz. Eksik dizi ya da oyuncu varsa özelden bildrebilirsiniz.

Konuyu final yapan Arkadaşlar İyidir ile açıyorum ve bu diziyi bitiren kanalı kınıyoruz:
images.jpg

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,611
Puanı
1,061

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,436
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@MEnes bu ya da oy kullanamzsan sana bu işkenceden yapıcam :A

@Doğu da kullanabilir bence karı dizisine karşı anne yi savunmalı :A ölene kadar da izliyor zaten:A

@WesTxCoasT nerelerdesin lo(b)
@Tzira ve @ihearyourvoice da bekleriz:X
@destere senin yüzünden yenildik sen protesto yaparken fenerbahçe yeniliyordu galatasaraylı @sokak sanati umduğunu buldu @Çiğdem- versin 1 puanlarıda kızlara artık zirve yarışındakileri yeniyoruz sonuncuları yenemiyoruz beşiktaşın hastalığı bize bulaştı sen git Aziz yıldırıma yap

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,436
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Hiçbirini izlemiyorum :A İçerdeden başka yerli dizi izlemiyorum :A
SEN BENCE FAVORİ ÜYE OLDA SÜREKLİ GSNİN MAÇINI AÇ O ZAMANLAR KAYBEDİYOR ŞİMDİ SENİN UĞURSUZLUK HASTALIĞIN Heisenberg açtığında kaybediyorlar sürekli bulaşıcımı acaba bende maçı açtığımda hep yeniliyor ben sürekli sihirli annem seyrediyorum yensinler diye hepsi star yüzünden en son yıldızı aldığında sihirli annem vardı okadar puan geriden döndüğümüzde

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
daha bir hafta süremiz var acelen ney ? :) son dakikada gönderirim :)
hem geçen ay sevdiklerimle bu ay sevdiklerim arasında fark yok :) yani su hala zirvede :)

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,611
Puanı
1,061
benimle birlikte 20 kiş iediyor oy kullanan sayısı yarın hesaplayıp açıklarım sonuçları isteyenler yarın akşam 17 ye ka göndersin:X oylarını göndermeyenleri kınıyorum @MEnes ile @MasacRE- sıvalara düşesiniz @destere ile @Çiğdem- öpsün oy göndermeyenleri.ss @gizem ak @EFE UYSAL @Billy Kane @cookies @vadikızı @mrt-06 @Bully @FaJi @turkuazz @Ahmad @hasancrtk16 @Forumdash @ömer karataş @eskici @Harunnn60 @dosimosi @papuleoo @tolgab @MayısKralı

yerli dizi izlemeyen @Ice_Cool_23 @yatutarsa sizi ayrı kınıyorum :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
benimle birlikte 20 kiş iediyor oy kullanan sayısı yarın hesaplayıp açıklarım sonuçları isteyenler yarın akşam 17 ye ka göndersin:X oylarını göndermeyenleri kınıyorum @MEnes ile @MasacRE- sıvalara düşesiniz @destere ile @Çiğdem- öpsün oy göndermeyenleri.ss @gizem ak @EFE UYSAL @Billy Kane @cookies @vadikızı @mrt-06 @Bully @FaJi @turkuazz @Ahmad @hasancrtk16 @Forumdash @ömer karataş @eskici @Harunnn60 @dosimosi @papuleoo @tolgab @MayısKralı

yerli dizi izlemeyen @Ice_Cool_23 @yatutarsa sizi ayrı kınıyorum :A
ben oy göndermiştim :) bende hiçbir ay sıralama değişmeyeceği için ilk ay gönderdiğim oylar sonuna kadar geçerlidir :)

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,611
Puanı
1,061
ben oy göndermiştim :) bende hiçbir ay sıralama değişmeyeceği için ilk ay gönderdiğim oylar sonuna kadar geçerlidir :)
dizilkerden ayrılan yok mu hiç misal paramparçada candan ölmüş şimdi o dişi olduğu için çiğdemin oğlanlar birer puan yükselmiştir bence :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
dizilkerden ayrılan yok mu hiç misal paramparçada candan ölmüş şimdi o dişi olduğu için çiğdemin oğlanlar birer puan yükselmiştir bence :A
orda ilk ikim cansuyla hazal zaten candana kıl oluyordum soğuk nevaleydi iyiki öldü :) harunda gidiciymiş harun giderse listeyi hafif değiştirebilirim :)

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,611
Puanı
1,061
orda ilk ikim cansuyla hazal zaten candana kıl oluyordum soğuk nevaleydi iyiki öldü :) harunda gidiciymiş harun giderse listeyi hafif değiştirebilirim :)
sen özel mesaj kutuna bak yine gönder oyları hem ölene kadar izlemedin mi fahriyoşla gülcanı yanlız mı bıraktın o yeni dizi ona geçen ay oy vermemişindir :A