En İyi Oyuncu Yarışması Ocak Ayı (Oylama Başladı)

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,187
Puanı
1,061
hhahaha rolle alakalı ayoll sanem geldi hızırın kuması olarak takılıyor sürekli beddua ediyorum :A meryemde öyle rolle gelse eleştirirdim ama resme n raci meryemi bana sevdirmek için yapmıs bu rolu soğuk kanlı bir katil ajan rolunde hızırla yanasıyor ama bir planıda var belli gözüme girdi yanı .A :A :A @xemrexxx
kız sen asıl izliyon (@destere dese nerenle izliyon derdim neyse neticede bayansın:A) ilyasa tecavüz edecek suzi neredeyse ne hızırı :A @mrt-06 çikinella yanlış anlamış izlediği diziyi :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kız sen asıl izliyon (@destere dese nerenle izliyon derdim neyse neticede bayansın:A) ilyasa tecavüz edecek suzi neredeyse ne hızırı :A @mrt-06 çikinella yanlış anlamış izlediği diziyi :A
planı var işte ayoll amann 1 veriyorum laf ediyorsunuz 10 veriyorum yine laf ediyorsunuz bir çekilin gidin şurdan bee :A :A :A @mrt-06

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
en düşük 8 verildi meryoşa işte benim etkim çenemle herkesi korkuttum :A
Bende senin kadar EDHO izliyorum, listeye beni de alsana. Gelecek aydan itibaren kullanacağım. :A

hhahaha rolle alakalı ayoll sanem geldi hızırın kuması olarak takılıyor sürekli beddua ediyorum :A meryemde öyle rolle gelse eleştirirdim ama resme n raci meryemi bana sevdirmek için yapmıs bu rolu soğuk kanlı bir katil ajan rolunde hızırla yanasıyor ama bir planıda var belli gözüme girdi yanı .A :A :A @xemrexxx
Kendisi de soğuk zaten zorluk çekmez rolünde. .ss

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
yalnızlık kötü bişey :) bazen kötüler bile özlenebiliyor:)

ben oy göndermiştim :)
aaa herşeyin içine ettin tühh sana :kizgin::kizgin::kizgin:
iuuq_NV_00dvoztqt_SL_gjmft_SL_xpseqsftt_SL_dpn0312201_2NU_0spmmjoh_SK_qjo_SL_kqh.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
hhahaha kendinle karıştırma beni ayoll çoğu mesajlarım cevapsız kalıyor yine öyle sandım
:A :A :A

arada bakmadıklarım olabilir ama eğer bakmamışsam bilki o güne ait en az 100 mesaja bakamamışımdır yani yalnız değilsin :)
bazen zaman darlığı bazende böyle lafa dalıp aynı konuya çakılmaktan diğer mesajlar güme gidiyor :)
dediğimi anlamışsındır çünkü aynı şeyi sende yapıyorsun hemde çokça :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
arada bakmadıklarım olabilir ama eğer bakmamışsam bilki o güne ait en az 100 mesaja bakamamışımdır yani yalnız değilsin :)
bazen zaman darlığı bazende böyle lafa dalıp aynı konuya çakılmaktan diğer mesajlar güme gidiyor :)
dediğimi anlamışsındır çünkü aynı şeyi sende yapıyorsun hemde çokça :)
hahaha bazen etiketler gelmiyor gördüklerimi kesinlikle tepkisiz bırakmıyorum :F
hem yazdığın hangi mesajı tepkisiz bırakmısım bee örnek göstersen :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
hahaha bazen etiketler gelmiyor gördüklerimi kesinlikle tepkisiz bırakmıyorum :F
hem yazdığın hangi mesajı tepkisiz bırakmısım bee örnek göstersen :A :A :A
sadece bir mesaj olsa küt diye örneklerim ama hemen hemen hergün en az 10 mesajımı pas geçiyorsun :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
sadece bir mesaj olsa küt diye örneklerim ama hemen hemen hergün en az 10 mesajımı pas geçiyorsun :)
hhahaha hadi oradan bee hiçbir mesajını es geçmedim :A :A :A

zaten bu aralar sen gündüz ben gece gelyorum pek karşılaşamıyoruz ayoll eskiden ben gündüz sen gece gelirdin tam tersi olduk :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
hhahaha hadi oradan bee hiçbir mesajını es geçmedim :A :A :A

zaten bu aralar sen gündüz ben gece gelyorum pek karşılaşamıyoruz ayoll eskiden ben gündüz sen gece gelirdin tam tersi olduk :A :A :A
ben gündüz yarım saat gece yaklaşık bir saat buraya giriyorum zaten gece dizi izlemek için kendime boş zaman ayırıyorum o yüzden briazdan yine kaybolurum :)
shadowhunters da bana yetişmen lazımdı haberin olsun yarın altıncı bölüm yayınlanıyor :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ben gündüz yarım saat gece yaklaşık bir saat buraya giriyorum zaten gece dizi izlemek için kendime boş zaman ayırıyorum o yüzden briazdan yine kaybolurum :)
shadowhunters da bana yetişmen lazımdı haberin olsun yarın altıncı bölüm yayınlanıyor :)
dizlerim çok birikti malesef hangisine yetişicem ayoll :( aa b u arada atacan black sails konusun u açtı 2.bölüm yayındı oraya başlamamız lazım bölümelr birikemden :F