En İyi Ben Seçerim - 9. Hafta 2000'lerde Dizi Jenerikleri

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
@EFE UYSAL 'ın isteği doğrultusunda bu haftaki konseptimiz 2000-2009 yıllarında yayın hayatına giren en güzel dizi jeneriklerini seçmek.

Cuma akşamı 7-9. haftanın sonuçlarında 2 kişi final puanı alacak ve 3 kişi elenecektir :)

10-12 haftamız final haftalarımızdır. İlk başta gizli sahne seçimi yapılacak (ayrıntılar 10. hafta açıklanacaktır). Diğer kalan iki hafta farklı konseptlerle yarışacağız.
Jenerikler:​

Çocuklar Duymasın recap 0.00-1.42

Parmaklıklar ardında

Sihirli Annem

Geniş Aile

Avrupa Yakası

Bir İstanbul Masalı

Yarışmacılar:​
@xemrexxx @mrt-06 @EFE UYSAL @denizz19 @vadikızı @Bully

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hic sasirmadim :A @destere ve bendende güzel puan cikar :A

Şaşırtayım o zaman. Asi dizisinin de jeneriği sağlamdır. Bir ara telefon zil sesi falan yapmıştım. Efsanedir. Oda iyi puan alır.:A Umarim Aşkı Memnu'yu gıcık olduğum bir yarışmacı almaz yoksa içim kan ağlayarak vereceğim puanı.:(

@EFE UYSAL sen al. Sana güveniyorum kankim.:bhr::A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Şaşırtayım o zaman. Asi dizisinin de jeneriği sağlamdır. Bir ara telefon zil sesi falan yapmıştım. Efsanedir. Oda iyi puan alır.:A Umarim Aşkı Memnu'yu gıcık olduğum bir yarışmacı almaz yoksa içim kan ağlayarak vereceğim puanı.:(

@EFE UYSAL sen al. Sana güveniyorum kankim.:bhr::A
@vadikızı bugun giremeyecegi icin o seceneklerini sunmus bana. Onun seceneklerindede var. Kimse kapmazsa onu secerim aralarinda ona :A

@EFE UYSAL istemisti bu konsepti. bakalim aklinda ne var :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yok Ask-i Memnu'yu diyorum :A

Ona kalmaz o. 2 kişi (Bully, Efe,) kesin seçmek için yarışacak. Biri de alacağı puanları düşünüp Beren'i sevmediği halde seçmek isteyebilir.:A X'lide seçebilir kalite deyip duruyordu. 4 kişiden bekliyorum bakalım kim kapacak.:A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Ona kalmaz o. 2 kişi (Bully, Efe,) kesin seçmek için yarışacak. Biri de alacağı puanları düşünüp Beren'i sevmediği halde seçmek isteyebilir.:A X'lide seçebilir kalite deyip duruyordu. 4 kişiden bekliyorum bakalım kim kapacak.:A
Ask-i Memnu'yu dami liste disi biraksam acaba Ezel gibi :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ask-i Memnu'yu dami liste disi biraksam acaba Ezel gibi :A

Ezel'i niye bıraktın ki. Ben 1 verirdim onunla gelene.:A
Büyük bir dizi ama liste dışı bırakmak yanlış bir uygulama bence. Kapan yer dünyasındayız. Hem GoT'u niye liste dışı bırakmadın.:A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Ezel'i niye bıraktın ki. Ben 1 verirdim onunla gelene.:A
Büyük bir dizi ama liste dışı bırakmak yanlış bir uygulama bence. Kapan yer dünyasındayız. Hem GoT'u niye liste dışı bırakmadın.:A
Yabanci dizilere Hakim degilim okadar da ondan :A
Ezel acik ara birinci olur ve ben rekabet istiyorum. Ask-i Memnu'yu dusunecem belki onuda silerim :F
yarismacilar zorlansin istiyorum. Kolaya kacmak olmasin

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yabanci dizilere Hakim degilim okadar da ondan :A
Ezel acik ara birinci olur ve ben rekabet istiyorum. Ask-i Memnu'yu dusunecem belki onuda silerim :F
yarismacilar zorlansin istiyorum. Kolaya kacmak olmasin

Ezel 1. Olamaz.:A Aşkı Memnu ile kapışır belki emin değilim. Bence Aşkı Memnu 1. Olur.:A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
@mrt-06 @vadikızı @Bully @xemrexxx @denizz19 @EFE UYSAL Ben Ezeli kabul etmeyecegimi yazdim cunku Yildizlar yarisiyorda hayrani olduklari icin tam puan veren olan jürilerin hepsi bizim kadroda var. Benim sormak istedigim Aşk-ı Memnu'yudami kabul etmesem ? sizin fikrinize göre karar vecegim. 6 kişisiniz ve 3-3 olursa son karar benim :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061