FOX Empire 4. Sezon Yorumları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
C16E3oyXAAEgvQN-1024x576.jpg

Taraji P. Henson ve Terrence Howard'ın başrolünü paylaştığı , Fox'un fenomen dizisiyle ilgili yorumları bu başlıktan yapabilirsiniz...

@xemrexxx @cookies @Forumdash @vadikızı @OzaN @mrt-06 @Yiğitt @destere

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Ne ara 4 oldu bu ben en son bi kadın bi kadını itmişti orda kalmıştım :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061
cookie teyzenin altı yazılmış sahnesi yokmuydu böyle niçin sinirleniyor niçin soyunmak istiyor anlaşılmıyor :)

Senden bildirim geldi dedim eltim beni neden bu kötü diziye etiketledi. :)

3x10

Sezon arasından güzel bir dönüş bölümü oldu. :)

Cookie, Lucious’a beni silemezsi diyor ama Angelo'nun koynuna atlamaya gidiyor. Lucious’un yerinde ben olsam sopayla girişirdim. :) Yalnız Taraji P. Henson çok iyi oynamış Emmy adaylığı cepte.

Tiana ve Nessa kavgası da ayrıca güzeldi. :)
8/10

İnşallah bende bakacam hayırlısı ilee:ozur:

Biz @destere ile bunu bıraktık ayoll bir toplantı yapıp :A :A :A
kız 4.sezon konusu nerede abuk sabuk cw dizilerine konu açılıyor bu diziye yok mu.ss neyse 4x09 harika bir sezon arası yaptı dizi :X

cookie & lucious ın ateşli dansı in ; behlül & bihter tangosu out oldu :A @sokak sanati çatla:A
Cookieluciousig-1.jpg

ay ne diyordum cookie nasıl da yere serdi duboisleri hemi de kendi balolarında :X en son zümrüt sultan böyle bir darbe indirmişti @xBUGRAx :A gerçi ben diana dubois i kendim dövmek istiyordum oynayan teyze 69 yaşında olmasa saçını başını yolardım; sırf @OzaN la @Tolstoyevski nin dikkat ettiği emmy e 3 kere aday omuş birkaç overrop dizide oynamış diye gençliğinde kadını lyonların en uzun süren düşmanı yaptılar çok gıcık oldum.ss

ay neyse gay oğlan jamal sonunda katil de oldu resmen büyük aşk yaşıyorlar warrenla tabi ölmediyse warren çatlayın @Yiğitt @berkann @Ahmed :A

anika yine yırttı yetti be :( @Çiğdem- in hakeem oğlan yine affeti kadını hapse girmeyecek:(

andre tam babasına arabayı bombayı koyanın kendisi olduğunu itiraf ediyordu ki claduia adamı kaçırdı .ss ıyy bu demi moore da overrop birisi @Aserat ın sevdiklerinden neyse herkese diziye geri dönmeyi tavsiye ediyorum 3.sezonu atlayıp 4.sezondan izleyebilirsiniz:A @Forumdash @Harunnn60 @vadikızı @Dosi

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
kız 4.sezon konusu nerede abuk sabuk cw dizilerine konu açılıyor bu diziye yok mu.ss neyse 4x09 harika bir sezon arası yaptı dizi :X

cookie & lucious ın ateşli dansı in ; behlül & bihter tangosu out oldu :A @sokak sanati çatla:A
Cookieluciousig-1.jpg

ay ne diyordum cookie nasıl da yere serdi duboisleri hemi de kendi balolarında :X en son zümrüt sultan böyle bir darbe indirmişti @xBUGRAx :A gerçi ben diana dubois i kendim dövmek istiyordum oynayan teyze 69 yaşında olmasa saçını başını yolardım; sırf @OzaN la @Tolstoyevski nin dikkat ettiği emmy e 3 kere aday omuş birkaç overrop dizide oynamış diye gençliğinde kadını lyonların en uzun süren düşmanı yaptılar çok gıcık oldum.ss

ay neyse gay oğlan jamal sonunda katil de oldu resmen büyük aşk yaşıyorlar warrenla tabi ölmediyse warren çatlayın @Yiğitt @berkann @Ahmed :A

anika yine yırttı yetti be :( @Çiğdem- in hakeem oğlan yine affeti kadını hapse girmeyecek:(

andre tam babasına arabayı bombayı koyanın kendisi olduğunu itiraf ediyordu ki claduia adamı kaçırdı .ss ıyy bu demi moore da overrop birisi @Aserat ın sevdiklerinden neyse herkese diziye geri dönmeyi tavsiye ediyorum 3.sezonu atlayıp 4.sezondan izleyebilirsiniz:A @Forumdash @Harunnn60 @vadikızı @Dosi
Kraliçem açmış konunu işte. :A @Çiğdem-

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2. sezonda bırakmıştım sanırım :)

tosbağa burda baroniçe demek istedi sanırım? baronun karısı yani:)
burda baron ben oluyorum gibi:)
ay bu hogathadan borilce bile olmaz ne kraliçesi :A
Aaa evet @destere güzel açıklamış biz Baron ve Baronliçe oluyoruz :A

Fotoda karşımızda olan @xemrexxx ve alt yazıya dikkat Emreye diyoruz bakalım bağışlatabilecekmi kendisini :A :A :A
polat-amon-lisa-2-96-bolum-kurtlarvadisi1.jpg

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061

Aaa evet @destere güzel açıklamış biz Baron ve Baronliçe oluyoruz :A

Fotoda karşımızda olan @xemrexxx ve alt yazıya dikkat Emreye diyoruz bakalım bağışlatabilecekmi kendisini :A :A :A
polat-amon-lisa-2-96-bolum-kurtlarvadisi1.jpg
börülce diyecektim :A neyse çiğdem sen rüyanda bile sharon stone olamazsın :A
upload_2017-12-15_22-11-36.jpeg

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061
Ne ara 4 oldu bu ben en son bi kadın bi kadını itmişti orda kalmıştım :A

@destere @xemrexxx i kıskanıp konuya uğramamış bile :A

Eltim izlemiyor diziyi bildiğim kadarıyla. :A @destere

kız becky hamileymiş ben destereden şüpheleniyorum zaten çiğdem beni taşıyamıyor beni taşıyabilecek kadın arıyorum demişti eee desterenin 130-140 olduğunu düşünürsek becky tam aradığı kadın oluyor:A
upload_2018-4-8_3-16-49.jpeg

bu bölümde 3 zenci diva isimli mzik gubu konuktu ortadaki diva biraz daha zorlarsa divaların hası bülent ablama benzeyebilir:A neyse üçünü @MasacRE- @MEnes ve @eskici arasında paylaştırdım diyelim:A
61090419

@Dosi @kerem @serhatt @Harunnn60

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kız becky hamileymiş ben destereden şüpheleniyorum zaten çiğdem beni taşıyamıyor beni taşıyabilecek kadın arıyorum demişti eee desterenin 130-140 olduğunu düşünürsek becky tam aradığı kadın oluyor:A
Ekli dosyayı görüntüle 58992

bu bölümde 3 zenci diva isimli mzik gubu konuktu ortadaki diva biraz daha zorlarsa divaların hası bülent ablama benzeyebilir:A neyse üçünü @MasacRE- @MEnes ve @eskici arasında paylaştırdım diyelim:A
61090419

@Dosi @kerem @serhatt @Harunnn60
Hhahah Aaa tövbe tövbe @destere bakmaz buna :A Zaten bu diziden kurtarmıştım onu kaçmıştık birlikte :A :A :A