FOX Empire 1. Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x3. bölüm

harikaydı ya dizi muhteşem gerçekten :)

cookie nin anikaya söylediği sosyete tarifi : ''zengin sürtüklere sosyete denir :)

@xemrexx senin parlak andre kadın polisten bayağı etkili bir yöntemle bilgi alıyor arkalı önlü kadına yanaştı kadın ayyaş görgü tanığı hakkında tüm bildiklerini söyledi :))

bunkie nin ölümünü araştıran dedektif ayyaştan bilgi almayı başardı sonunda ayyaş gördüğü kişinin lucious olduğunu söyledi de işe yaramaz bu bilgi ayyaşa kimse inanmaz :)

cookies in eski sevgilisi pumadan aldğı şarkıyı jamal harika söyledi ama babaya yaranamadı baba oğlunun dop oluşundanmı çekiniyor yoksa oğlunun kendisinden daha yetenekli oluşunumu yediremedi kendine durumlar karışık :)

haakem salağı ne bıldırcınlar götürüyor :) tiana zaten başlı başına bir afet seside güzel kendisinin herbişeyide :) ama haakem başka bir atıda kurcalıyor boş durmuyor velet :)

anika da fena değil ya ? yani lucious un neden cookie yi bırakıp onu incelediğini sormak gereksiz anikada heryeriyle yetenek fışkırtıyor :)

aaaaaaaaaa @xemrexxx @destere çocuğa nasıl diziler izlettiriyorsunuz çok ayıp ama :F
@cookies sen bakma bunların ahlak bozucu dizilerine cnm :kiki::kiki::kiki:
bence sende bu diziye bir an önce başla @Çiğdem- ? dizi çok fantazik :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x4. bölüm

yine güzeldi

@xemrexxx senin becky yürüyünce bina sallanıyor :) toraman kadının yürüyüşü 5.5 şiddetinde depreme eşdeğer :)

dedektif lucious a soru sorarken andre kertenkelesi babasıyla birlikte olduğunu söyleyip lucious u kurtardı gibi ama bellide olmaz dedektif inat etse işin arkasını bırakmazsa lucious tehlikeye girecek

tita nın konserine becky hipopatamı gitti :)

jamal ın erkekliği tuttu baba parasını reddediyor artık gidip kendisine döküntü bir daire tuttu yalnız bu yoksulluk jamal ın şarkı üretimine katkı sağlayacak gibi

titan ın berettiden empire a taşınması işlemi tamam gibidir vatandaşı kaptı bizim topik lucious :)

cookie nin titan ın annesini başörtüsü takarak ziyaret edişinde arkaya önlem almaması komik bir sahne oluşturdu:)) kadının üstü kapalı altı açıkta? arka değirmen taşı gibi mübarek :)))

4.bölümü izledim :)
yine çok iyiyddi:) izlemeyen @destere gibi totoştur :)
cookie teyzem anika yı çiğ çiğ yedi anika daha anasının kuzusu bu işlerde
hakeem tam totoş bulmuş cillop gibi kızı aldatıyor bir de.ss teen choice a çıkması iyiymiş tam hakettiği yer :F
jamal beş kuruşşuz kocası ile gfareli evde yaşıyor .) ama iyi bir şarkı buldu gibi
baretti de tam totoş çıktı hızlı giri yaptı kurun yağmuru ile
andre babasını kurtardı geçmişte de kurtarmış bu çocukta psikopat bişiler var
anika diyip geçme feci bişey öff ya ne desemki anlatılmaz yaşanır :) aslına bakarsan zenciler bir başka tür ya alt tarafları hep daha bir geniş:) bir cookie ye baksana kadın sırf arka taşıyor :))

tiana nın camila ile haakem i köpüklü banyoda yakalayışını unutmuşum :) neyseki tiana ergen haakem i pek iplemedi gibi :)

Son düzenleme:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,908
Puanı
1,061
5.bölümü izledim totoşlar :X @destere @cookies
cookie teyz başına bela aldı gülü gansterler bıraktı sandı meğersem lucious amcanın romantikliğiymiş:x neyse şimdi bakalım beladan nasıl yırtacak
andre totoşun teki çıktı iki kardeeşi birbirine düşürdü tiana ile hakeemin de arasını bozdu
tiana da leezbiyen çıktı :(
bakalım jamalın şarkısı mı hakeeminki mi beğenileecek
anikanın babası hemen ikna oldu kızı vrdi üstüne luciousa sahte sağlam raporu verici

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
cookie teyz başına bela aldı gülü gansterler bıraktı sandı meğersem lucious amcanın romantikliğiymiş:x neyse şimdi bakalım beladan nasıl yırtacak
andre totoşun teki çıktı iki kardeeşi birbirine düşürdü tiana ile hakeemin de arasını bozdu
anikanın babası hemen ikna oldu kızı vrdi üstüne luciousa sahte sağlam raporu verici
Bende izledim :)
senin yazdıklarina pek bişi ekleyemiycem ki ben :)
Dizide hep Zenciler var ama ;)
Andre ne oyle melune kardeslerini birbirine dusurmeyi ndn bu kadar seviyor :(
Locuius da bi karar versin canım cookiemi yoksa anitami :)
Takeem zarar gormuyor nasıl bişise artik hala devam ozellikle locious un dedigi "1 kiz arkadas + 1 kız arkadas = 2 kız arkadas " dedigi kısım superdi adam zeki :F
Jamalin sevgilisi parlağı gostermediler bu hafta bakalim haftaya varmi :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x5. Bölüm

muhteşemdi ya aslında dizinin ilk bölümüne isteksiz başlamıştım ama bölümler ilerledikçe şimdi iyiki başlamışım diyorum, her bölümü harika her sahnesi güzel özenli çekilmiş. @OzaN @sokak sanati @Çiğdem- diziyi çabuk dışladınız bence bir kez daha düşünün çok şey kaçırıyorsunuz :)

andre denen büyük oğlancık alttan alta iyi çalışıyor hem hakeem in hemde jamal ın klip çıkarmasına engel olmak için her tür haltı yedi ama cookie ile lucius un karşı hamleleriyle şimdilik herşey yoluna girdi gibi
jamal ile hakeem birbirine düştü ama andre den şüphelenen yok andre nin karısımıdır sevgilisimidir o sarı kadın yada sarı çıyan andre yi parmağında oynatıyor :)

ben tiana yı seviyorum herşeyiyle hatta sevdiği sarı kızıda seviyorum :)

hakeem ne kadar şanslı bir pezosfer o klip kızları neydi öyle herbiri birbirinden değerli :) @xemrexxx klip kızlarını gördünmü sen git gül ağalarla oynaş elalemin ergenleri neler neler götürüyor :)

cookie nin mahkemede frank aleyhinde konuşması kadının hayatını altüst etti kendisine lucius tarafından gönderilen kırmızı gülü tehtit olarak algıladı jerwel e para vermesi jerwel inde teddy i ortadan kaldırışı tamamen masum bir gül yüzünden oldu :)
cookie yide ayrıca seviyorum özellikle merdivende otururken çok güzel duruyor hemde zeki kadın sevilmeyecek gibi değil :)

@xemrexxx @Harunnn60 @cookies @MelankoliK @gözlemci

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Belki ilerleyen zamanlarda izlerim.:F HTGAWM ve TWD'yi yetiştiremiyorum.:( Birde Viking başlıyor ardından Following yani karışık bir dönem var önümde dizi açısından.:X @destere

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
aaa bak şeyi unutmuşum :))

anika ya evlilik teklifinde bulundu lucius gerçekten anika ile evlenmeyi düşünüyormu yoksa anika nın doktor babasını imza atmaya ikna etmek içinmi yaptı bu teklifi :) anikanında arkası bayağı :)) neyse :))

Belki ilerleyen zamanlarda izlerim.:F HTGAWM ve TWD'yi yetiştiremiyorum.:( Birde Viking başlıyor ardından Following yani karışık bir dönem var önümde dizi açısından.:X @destere
Bir şans daha veririm belki @destere ama şu sıralar hiç canım istemiyor. :D
iki tane belki cevabını toplasak bir tane izlerim cevabı kadar güzel durmuyor :))

ben bu belkili şeylerin sonunu biliyorumda neyse yani umarım başlarsınız :))

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
aaa bak şeyi unutmuşum :))

anika ya evlilik teklifinde bulundu lucius gerçekten anika ile evlenmeyi düşünüyormu yoksa anika nın doktor babasını imza atmaya ikna etmek içinmi yaptı bu teklifi :) anikanında arkası bayağı :)) neyse :))

iki tane belki cevabını toplasak bir tane izlerim cevabı kadar güzel durmuyor :))

ben bu belkili şeylerin sonunu biliyorumda neyse yani umarım başlarsınız :))

O afişte ki karakterleri düşündükçe itiyor beni dizi.:( Irkçılığım kurusun..:F Yaşasın beyaz ırk.:Z

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
O afişte ki karakterleri düşündükçe itiyor beni dizi.:( Irkçılığım kurusun..:F Yaşasın beyaz ırk.:Z
sen onların ayrıntısına! bir dalsan ırkçılığın kalmaz:) anında hepimiiz kardeşiz şarkısına başlarsın :)) banada başta itici gelmiştide şimdi cennete düşmüş gibiyim :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x6. bölüm

her bölümü harika muhteşem aldığı reytingleri hakediyor baştan sona tüm karakterler süper ..

cookie nin elinde sihirli değnek var eline düşen en pasaklı karğayı bülbül diye satar :) jamal için harcadığı çaba bir yana eski yıldızlardan şimdinin kaşarlarından elle adlı kadına bir el attı kadın kendine geldi :)
jamal için yaptıklarıda süperdi hem tweeter manyağı yaptı oğlanı hemde radyo proğramı ayarladı aslında dizi ders gibi yıldızların yada yıldızcıkların şan şöhrete kavuşmasında reklamın ne kadar etkili olduğunu gözler önüne seriyor
bu arada cookie nin paketi gördünmü @xemrexxx ? kadındaki paket senin violada yoktur harikaydı :)) anikayı kıskanınca cookie zıvanadan çıktı :)
jamal ile seviştiği parlak oğlan michael arasına kara kediler girdi jamal radyo proğramında michael dan bahsetmedi çocuğun hayalleri yerle bir oldu :)
son sahnede çıkan olivi yanındaki veledin jamaldan olduğunu söylüyor dop jamal iki yönlü çalışıyor sanırım :)
lucious ise yeni bir güvenlik şefi tuttu , cinayetite parayla birine yüklediler para herşeyin kapısını açıyor adam hem cinayetten yırtacak hemde rusyadan alternatif tedavi yöntemleriyle sağlığına kavuşacak ,..
tianayı pek göremedik , andreyi boğzalamaya çalışan vernon karakterini sevdim umarım andre ye tecavüz eder :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,908
Puanı
1,061
1x6. bölüm

her bölümü harika muhteşem aldığı reytingleri hakediyor baştan sona tüm karakterler süper ..

cookie nin elinde sihirli değnek var eline düşen en pasaklı karğayı bülbül diye satar :) jamal için harcadığı çaba bir yana eski yıldızlardan şimdinin kaşarlarından elle adlı kadına bir el attı kadın kendine geldi :)
jamal için yaptıklarıda süperdi hem tweeter manyağı yaptı oğlanı hemde radyo proğramı ayarladı aslında dizi ders gibi yıldızların yada yıldızcıkların şan şöhrete kavuşmasında reklamın ne kadar etkili olduğunu gözler önüne seriyor
bu arada cookie nin paketi gördünmü @xemrexxx ? kadındaki paket senin violada yoktur harikaydı :)) anikayı kıskanınca cookie zıvanadan çıktı :)
jamal ile seviştiği parlak oğlan michael arasına kara kediler girdi jamal radyo proğramında michael dan bahsetmedi çocuğun hayalleri yerle bir oldu :)
son sahnede çıkan olivi yanındaki veledin jamaldan olduğunu söylüyor dop jamal iki yönlü çalışıyor sanırım :)
lucious ise yeni bir güvenlik şefi tuttu , cinayetite parayla birine yüklediler para herşeyin kapısını açıyor adam hem cinayetten yırtacak hemde rusyadan alternatif tedavi yöntemleriyle sağlığına kavuşacak ,..
tianayı pek göremedik , andreyi boğzalamaya çalışan vernon karakterini sevdim umarım andre ye tecavüz eder :)
cookie paketli hareketini @Çiğdem- e yaptı diye paylaştım ya:))

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
@xemrexxx @Çiğdem- @destere 6. Bölümu izledim :)
ana jamal hep sey değilmis cocugu bilem var .ss
@Çiğdem- koş bu tipini begenmedigim jamal parlak sevgilisine soğuk davranmaya başladı koş parlak ezik durumuna düştü :(

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
biz daha 7 ve8i izleymedik 9un fragmanı çıktı.ss @destere @cookies @Çiğdem- @sokak sanati @OzaN
uyanıkları görüyonuz mu izlenmeyen gothamın reklam arasında empiredan sahne paylaşicilermiş hep reyting oyunları bunlar.ss
neyse konuklar yıkılıyor :X
biizde niye geç yayınlanıyor anlamadım çeviri gecikmesi bir bu8nda oluyor sanırım :) fragmanı izlemedim gerçi izlesemde anlamamda nolur nolmaz ? :)