FOX Empire 1. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ünlü siyahi yönetmen Lee Daniels’ın iddialı yeni dizisi Empire, geçtiğimiz akşam Amerika’da Fox kanalında yayına başladı.

Sezonun en iddialı dizilerinden biri olarak gösterilen Empire, ilk bölümden aldığı çok yüksek reytinglerle sezonun en yüksek reytingle başlayan yeni dizisi oldu ve iddiasını ortaya koydu.

Diziyle ilgili olarak sezon yorumlarını sezon boyunca bu başlıktan yapabilirsiniz...

empire_article_story_large.jpg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x1. bölüm

zencisi bol , pop, hip hop, topitop türü şarkıların karıştığı dizileri de filmleride pek sevmem ama burda karakterler uyumlu ve sıradışı tipler var, ayrıca dizinin konusu dikat çekiyor ..
özellikle kurabiye adlı anne karakteriyle, eşcinsel jamal karakteri çok ilginç tipler :)

ayrıca bölümün başında kel kız tarafından söylenen şarkı ve dobkek jamal tarafından söylenen şarkılar süperdi ,

bunkie adlı şişko zencide ilginç bir karakterdi ama
öldürdüldü lucious tarafından

diziyi izlemeye devam edeceğim konuyuda sevdim kurabiyeyide :) kurabiye biraz @xemrexxx nin violasının yandan çarklısı gibi:)

becky adlı fil yavrusu kızda bizim çok güzel hareketlerdeki şişko pelinin zenci versiyonu :)

@sürgünüm @Çiğdem- @sokak sanati @kaan955 @cevaa @Harunnn60 @gözlemci ve @Forumdash ıda diziye çağırayım habersiz kalmasınlar :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@OzaN bundan sonra yeni diziler hakkında ilk yorumu sen yap .:) ben yorum yapınca millet diziden soğuyor:)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x1. bölüm

zencisi bol , pop, hip hop, topitop türü şarkıların karıştığı dizileri de filmleride pek sevmem ama burda karakterler uyumlu ve sıradışı tipler var, ayrıca dizinin konusu dikat çekiyor ..
özellikle kurabiye adlı anne karakteriyle, eşcinsel jamal karakteri çok ilginç tipler :)

ayrıca bölümün başında kel kız tarafından söylenen şarkı ve dobkek jamal tarafından söylenen şarkılar süperdi ,

diziyi izlemeye devam edeceğim konuyuda sevdim kurabiyeyide :) kurabiye biraz @xemrexxx nin violasının yandan çarklısı gibi:)

becky adlı fil yavrusu kızda bizim çok güzel hareketlerdeki şişko pelinin zenci versiyonu :)

@sürgünüm @Çiğdem- @sokak sanati @kaan955 @cevaa @Harunnn60 @gözlemci ve @Forumdash ıda diziye çağırayım habersiz kalmasınlar :)
destere hergün yeni bir diziye başlıyorsun :confused: hiç seçici değilsin bence :D

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
1x1. bölüm

Ya bana bunu okuldandan da çok öneren oldu izlemeyi düşündüklerim arasında bakalım bakabilirim. :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x1

Diziyi maalesef hiç sevemedim. Karakterler hep uç noktalarda sevmesi zor karakterler.

Başroldeki kadın oyuncu biraz renkli bir karakter gibi gözükse de diziyi izletmeye yetmez.

Dizinin artısı oyunculuk kalitesi diğer uydu dizilerinin kalitesinin üstünde. Fakat karakterler, hikaye falan beni hiç açmadı. Devamını izlemeyi hiç düşünmüyorum...

5/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x1

Diziyi maalesef hiç sevemedim. Karakterler hep uç noktalarda sevmesi zor karakterler.

Başroldeki kadın oyuncu biraz renkli bir karakter gibi gözükse de diziyi izletmeye yetmez.

Dizinin artısı oyunculuk kalitesi diğer uydu dizilerinin kalitesinin üstünde. Fakat karakterler, hikaye falan beni hiç açmadı. Devamını izlemeyi hiç düşünmüyorum...

5/10
beğenmeyeceğini tahmin ediyordum :) hiç sürpriz olmadı yalnız belki dedim söylenen şarkılar kurtarır senin açından ama kurtarmamış gibi duruyor :)

ilk baştaki keltoş kızın sesiyle eşçinsel oğlanın sesi muhteşemdi, ben yarışı merak ediyorum diziyi takip edeceğim desteğim kurabiyenin hoşaf oğlundan yana :) umarım babanın hip hopçu oğlu kaybeder :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,619
Puanı
1,061
2.bölümü izledim cookie teyze son sahnede bombayı patlattı
devlet için bilgi topliymiş :eek: lucious un sonun getirmek için

jamal ve hakeem anlaştı sonunda lucious totoş gibi kaldı
rhonda nın andreyi tehdit ediş şkli süperdi ortadan sıkıverdi andre parlağını
becky lucious un hastalığını öğrendi bakalım ne zaman diğerleri öğrenecek
cookie nin empire ın rapçisi ile dalaşması iyiydi anika yı da paralamalı tez vakitte

point: 8.5

@destere

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060

cookie nin empire ın rapçisi ile dalaşması iyiydi anika yı da paralamalı tez vakitte

@destere
Ayy ben bu Cookie teyzeyi çok sevdim resmi varmi :love1:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

@destere
ikinci bölümü daha izleyemedim :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x2. bölüm

güzeldi heleki jamal ın sesi gerçekten güzel, şarkılarıda... yine hiphopçuya kıl oldum :)

tiana ne biçim bişeydi öyle @xemrexxx bu zenci kızların anatomik yapısı çok değişik bunların ölçüsü 90-60- 120 bunlarda kalça açık ara fark atıyor biblo gibiler düşmeelri imkansız alt çok kuvvetli :)

porche marka oto kılıklı kurabiyenin zenci yardımcısıda tüm ağırlığı arkaya vermişti:) değişik bir yapıları var. sevilesi insanlar :)

jamal ın tek başına sahneye çıkmasını istiyordum :)
ama dop kendine güvenemedi hiphopçu kardeşiyle çıktı:)

sonunda şöhret olacağını anlayınca tianada yelkenleri suya indirip
verdi :)

bunkie nin
ölümünü duyan lucious adlı dallama baba çok kurnaz, ne biçim timsah gözyaşları döküyor :)

andre adlı niteliksiz büyük oğlanın
yanındaki afet süper
ne iş yaptığını dizide ne aradığını tam çözemedim :)

becky tonajı kuvvetli kadın sadece arkasıyla değil her tarafıyla güçlü kuvvetli saygı duyuyoruz :)

son sahnede kurabiyeyi
arabaya çektiler eski davasından dolayı jüri önünde şahitlik yaptıracaklar kadına

@Harunnn60 diziye bekliyoruz senide @Çiğdem- ide ve bilimum kalite avcılarını :)

Son düzenleme:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,619
Puanı
1,061
1x2. bölüm

güzeldi heleki jamal ın sesi gerçekten güzel, şarkılarıda... yine hiphopçuya kıl oldum :)

tiana ne biçim bişeydi öyle @xemrexxx bu zenci kızların anatomik yapısı çok değişik bunların ölçüsü 90-60- 120 bunlarda kalça açık ara fark atıyor biblo gibiler düşmeelri imkansız alt çok kuvvetli :)

porche marka oto kılıklı kurabiyenin zenci yardımcısıda tüm ağırlığı arkaya vermişti:) değişik bir yapıları var. sevilesi insanlar :)

jamal ın tek başına sahneye çıkmasını istiyordum :)
ama dop kendine güvenemedi hiphopçu kardeşiyle çıktı:)

sonunda şöhret olacağını anlayınca tianada yelkenleri suya indirip
verdi :)

bunkie nin
ölümünü duyan lucious adlı dallama baba çok kurnaz, ne biçim timsah gözyaşları döküyor :)

andre adlı niteliksiz büyük oğlanın
yanındaki afet süper
ne iş yaptığını dizide ne aradığını tam çözemedim :)

becky tonajı kuvvetli kadın sadece arkasıyla değil her tarafıyla güçlü kuvvetli saygı duyuyoruz :)

son sahnede kurabiyeyi
arabaya çektiler eski davasından dolayı jüri önünde şahitlik yaptıracaklar kadına

@Harunnn60 diziye bekliyoruz senide @Çiğdem- ide ve bilimum kalite avcılarını :)
zenciler işi biliyi hepsininkinin vücut oranları yerinde:X